סופ"ש רגועD:

Fairy of Rock

New member
סופ"ש רגועD:

אני יודעת שלא פתחתי שרשור אתמול לפרקים, זה ברח לי מהמוח
שיר השבוע: להקת השבוע: אלבום השבוע: קליפ השבוע: סדרת השבוע / סרט השבוע: משהו טוב שקרה: משהו רע שקרה: תיכנונים לחנוכה: תמונת השבוע: סוף שבוע מצוין לכולם

Maddie

New member
סופשבווווווועעע../images/Emo118.gif

שיר השבוע:Youll be the anchor that keeps my feet on the ground, I'll be the wings that keeps your heart in the clouds-Mayday Parade להקת השבוע:Mayday Parade אלבום השבוע:אני לא שומעת לפי אלבומים קליפ השבוע:
סדרת השבוע / סרט השבוע:סקינס כמובן, איש משפחה
מחשבות פליליות האנטומיה של גריי
משהו טוב שקרה:התבטלו הלימודים בשישי [המקצוע היחיד היה מתמטיקה והמורה לא הגיעה] מצאתי אוזניות חדשות לאמפי D: משהו רע שקרה:אימא טסה לארה"ב לשבועיים
תיכנונים לחנוכה:לנוסע ללב המפרץ ולראות את דמדומים, הסרט החדש של אדם סנדלר שברח לי השם שלו, בולט עם האחיות שלי XD ולהנות בעיקר ^^ תמונת השבוע:קשוחה ואפלה שכמותי

דא דימדומים סרט ממש ממש טוב אבל בכל זאת

כמו תמיד הספר מנצח אני מציעה לך לקרוא אותו לפני ותזכרי שיש עוד 3 ספרים XD

אם בא לך אני אפתח שרשור לפרק 9 עונה 2

שיר השבוע: Your Sweet 666 של הים Love Lockdown של קנייה ווסט Heartless של קנייה ווסט Right Here In My Arms של הים כל מיני קייטי פרי אנד שיט about a girl וsummer hair של דה אקדמי איז להקת השבוע: הים ודה אקדמי אלבום השבוע: רייזורבלייד רומאנס ופאסט טיימס של דה אקדמי קליפ השבוע: RHIMA של הים סדרת השבוע / סרט השבוע: סדרה- סקינס כמובןD: והפמליה
סרט- מארי אנטואנט ורסיסי אפריל משהו טוב שקרה: אבאשלי הביא לי פלאפון חדש ומושלם בהחלט [נקווה שלא ידפק] וקניתי נעליי ספורט חדשות<: משהו רע שקרה: אזכרה אתמול.. הקראש שלי אידיוט.. ואח של בעלה הקודם של אמא שלי [ודוד של אחד האחים שלי] נפטר.. תיכנונים לחנוכה: וואייי יש לי המון.. סינימה סיטי\יס פלאנט\רמת אביב\מסעדות ושטויות והמון המון סרטים ולנסוע לנהריה לחברתי היקרה 3> תמונת השבוע: תגובה מהירה סופ"ש טוב 3>

חחחחח חברה שלי הדביקה אותי בו רצח..

ולאב לוקדאון זה אחד השירים הכי ממכרים שיש!

Destinys Shadow

New member
קצת באיחור כי סופ"ש יסתיים בקרוב. 3:

שיר השבוע: save tonight שכחתי של מי להקת השבוע: smile.dk חמווווד~ אלבום השבוע: לאדע. קליפ השבוע: one is the lonliest number עם פלסטלינה. חפשו ביוטוב סדרת השבוע / סרט השבוע: קאשבק משהו טוב שקרה: התחלתי להתקדם בטירוף עם הסרטגמר [[: משהו רע שקרה: אמ. שכחתי לצלם משו? תיכנונים לחנוכה: אצל החבר, על האש, ת"א, ללמוד לספרות? תמונת השבוע: 3:

למעלה