סופ"ש כבר כאן

סופ"ש כבר כאן

איך עבר השבוע?
מה מתוכנן לסופ"ש?

שאלה - יש לכם שמות חיבה ילדים? לבן הזוג?

מאחלת לכולם סופ"ש נפלא

סופ"ש בסימן

ימי הולדת.
אחד בשבת, ועוד אחד בראשון.
סה"כ באיזי.
כלכך מחכה לסופ"ש הרגוע הזה, אחרי שבוע מטורף ברמות אחרות.
כן, יש לכולם אצלנו שמות חיבה, לאמצעי היה שם חמוד אבל הוא טוען שזה ילדותי ומבקש שנקרא לו בשם ה"אמיתי" שלו.
סבבה, אני זורמת.

מה קשה?

לא לקרוא לו בשם חיבה?
לא נורא.
התרגלנו. זה באמת היה שם שקראנו לו כשהיה קטן עוד בישראל. לא מצאנו משהו חלופי מאז, מידי פעם מתפלק לי איזה עיוות של השם שלו, אבל בדר"כ משתדלת שלא. לשניים האחרים לא אכפת, ולבעלי לא קראתי בשם האמיתי שנים חחח

rona73

New member
שלום

יום שבת מנוחה.
אז בן אחד חזר ממחנה בהונגריה אתמול .השני לא נסע כי כמה ימים לפני הנסיעה בעט בדלת שיש באמצע זכוכית(כי מאוד כעס על אחיו)ונחתך חתחים מאוד עמוקים.בילה כמה ימים בבית חולים וכמובן לא נסע למחנה שכל השנה חיכה לו!
ביום חמישי הוציאו לו את התפרים,קצת כואב אבל הכל בסדר!
אנחנו בינתיים בחופש,גרים בבולגריה.הלימודים מתחילים ב17.09 השנה .
הכנתי בפעם הראשונה פיתות אתמול.יצאו ממש בסדר למרות שלא כולם נפתחו לי.

ולשאלתך-שמות חיבה.אין לנו ממש.אני קוראת לבנים חמודי...לא לאישי רק לילדים...

אספרסו2

New member
לא נעים

אצלנו גם שנה הפרש בין הבנים ולפעמים הם מגיעים למלחמות עולם בינייהם,אנחנו נרעשים,מתרגשים,מנסים לפשר בין הניצים,ההצלחה שואפת לאפס.
עוברות כמה דקות,אצלנו הדופק עדיין לא סדיר אבל הם חוזרים להיות אחוקים מחוברים אחד לשני משל לא התכתשו מעולם.

forglemmigej

New member
יש שמות חיבה

אני קוראת להם דנילה (במקור דן) ואורילי (במקור אוריה), את השם אוריה לא לקחתי מהתורה הקדושה, למעשה עשו לו זובור לאוריה החיתי, אלא פעם הייתי במסיבה וחברה שלי רקדה עם בחור מקסים בשם אוריה והוא היה כל כך מאוהב שהניח את ראשו על כתיפה בזמן הריקוד, והרגע הקסום נחקק בזכרוני והחלטתי כשיהיה לי בן אקרא לו אוריה.
הזוגי הוא אדם פרטי ביותר אין לו אפילו פייקבוק חחח.

השבוע התעצבנתי, פעם בחודש אני נפגשת עם חברה בסטארבאק, היה מזג אויר יפה והסתובבנו קצת בפארק לפני הקפה ועברנו ליד בית הקברות היהודי שהיה פעיל מ1819 ועד 1968, קבורים שם אפילו יהודים משלזוויג הולשטיין והמבורג , העיריה עשתה מחווה מאד יפה ושימרה את הבית קברות הזה כחלק מהמורשת של המדינה , יש שם אפילו קברים מ1600 ומשהו ,אין לי מושג איך העבירו את העצמות אבל זה מראה מאד מרגש, קיצר פתאום ראיתי שלט על אחד הקברים מצורף פה, שחררו את פלסטין הכבושה , קודם כל אין דבר כזה פלסטין ומעולם לא היה ,אז איך אפשר לכבוש , החוצפה הזו להכנס לאתר מורשת עם הדיעות הטפשיות שלך ולחלל קברים !
הרי במדינות אחרות באירופה ספק אם יש איזה בית קברות יהודי שמור, ולא נתחיל שרוב אירופה היא בית קברות גדול אחד ליהודים שהיו בזמן הלא נכון במקום הלא נכון,
אבל הדנים לא רק שהצילו את רוב היהודים, הם גם שמרו על חיות הבית שלהם כלבים וחתולים, לא סגורה על אוגרים..הם גם השקו את העציצים בזמן שהיהודים היו בשבדיה .
חלק מהתרבות פה זה לעזור ולהציל אנשים בצרה בלב פתוח וחומל ולכן נתנו למוסלמים להכנס ולהתישב, וזו התודה?
אגב הגרמנים קראו להם dum dansker הדנים הטפשים, בגלל שהצילו את היהודים.

אספרסו2

New member
חבל שהתעצבנת

אבל זה המוטו שלהם,הם לא יכולים להיות יותר טובים ממך בכל התחומים אז הם מנסים לעצבן אותך ולהפריע לך במהלך חייך.אל תקחי ללב.

forglemmigej

New member
בזה אני מסכימה איתך

בדיוק דובר בימים האחרונים על תרבות הנסיעה שלהם, חותכים בכביש נוסעים במהירות מופרזת בשטח בנוי לרבים אין רישיון בכלל או שנשלל מהם, ונזכרתי שבתאונות הדרכים בארץ הם מעורבים הרבה יותר מאשר מספרם באוכלוסיה

אספרסו2

New member
בהולנד

בת של חברים נפגעה בהיותה רוכבת אופניים במעבר חציה על ידי אחד מהם,סבלה מזעזוע מוח ונאלצה להפסיק את לימודי המשפטים שלה.את התקופה ההיא קשה לשכוח מאחר שהיה קשה לאמוד את חומרת הנזק והיתה תקופה שהיא לא יכלה לישון בלילות ולהתרכז.
הפסידה שנה,חזרה לעצמה וסיימה בהצטיינות את הלימודים.
אני מספר כי אני גאה בהצלחתה

השבוע חזרנו לשיגרה

בוני התחילה תיכון ביום ג', התרגשות גדולה וזרימה קלה לתוך שיגרה חדשה בבית הספר. אני חזרתי לשיגרת חיי ובעלי, בונה לי חממה, תסמכו על בעלי שזאת לא תהיה חממה שרואים כל יום. כשהוא יסיים אני יראה לכם תמונות

אתמול בוני היתה בחוג ציור ואחרי כן הלכה לחברה, בעלי, עובד, כבר כתבתי למעלה, ואני מצאתי את עצמי מול הטלביזיה - ראיתי מיני סידרת טלביזיה "מלחמה ושלום" (6 פרקים) מתה על דרמות היסטוריות

יש לבת שלי ולבעלי שמות חיבה. אני כמעט לא קוראת להם בשמם האמיתי, ואין להם בעיה עם זה

שבוע טוב לכולם

alphadelta

New member
שמות חיבה

חוץ מאב המשפחה יש לכולנו שמות חיבה. הילדים היו בטוחים ששם החיבה שלי הוא שמי כשהיו פעוטות...

למעלה