סופ"ש כבר כאן

שבוע די קשה, האמת

בעלי נסע אז הייתי עם הילדה כל הזמן והזמן היחיד שלא הייתי איתה-עבדתי.
היה לי גם קטע לא נעים עם משהו שניסיתי לעשות במסגרת העסק ולא הצליח כמו שחשבתי ודי לקחתי את זה קשה, יחד עם זה שלא מרגישה הכי במיטבי וגם מאוד עייפה כי הילדה לא ישנה משהו בשבוע האחרון- זה היה הקש ששבר את גב הגמל.
&nbsp
הבעל הרגע עלה על הטיסה אז עוד כמה שעות ויגיע לפה ובסופשבוע אני די עסוקה בללמד לאורך כל היום גם שבת וגם ראשון, אבל לפחות יהיה קצת שינוי אווירה

&nbsp
היום היה יום ממש נחמד עם הקטנה- היינו בחוג ואז נסענו לכל מיני סידורים ועכשיו היא קצת צופה ב-seaseme street -מאוהבת באלמו לגמרי
.

alphadelta

New member
אל תשכחי לתת לך זמן שלך

לקרוא/ לצייר לא משנה מה. משהו שאת אוהבת.

משתדלת באמצע השבוע לקחת שעתיים שהבייביסיטר מגיעה

נניח אם שיעור/פעילות מתבטלים ואז אני עדיין משאירה את הבייביסיטר.
&nbsp
לצערי בסופשבוע זה בעייתי כי לא חסר מה לעשות וברגע שאני מגיעה מהשיעורים - ישר עושים סידורים או משהו ביחד.
&nbsp
&nbsp

forglemmigej

New member
איזו תמונה מקסימה

פה יש ממש הרגשה של ערגונות קיץ כמו שכתב בשירו האדמור הידוע זצל מ. אריאל, שלושה שבועות בלי גשם הכל הצהיב וקמל הדשאים כבר לבנים מרוב יובש והגינות אומללות בדרכן, ביום ימישי הלכתי להופעה של ביורק בעיר אוהוס, זו הופעתה הראשונה לאחר 25 שנה זה היה באיצטדיון פתוח והיה מרהיב לראות את השקיעה הסקנדינבית הארוכה עם שלל צבעים בזמן שהגיברת עלתה לבמה, היא היתה בתחפושת אדומה עם מסכה על הפנים, כמובן שהיא מקצועית ומה שאומרים מיוחדג'ת אבל הסטייל המינימליסטי לא התאים לבמה הגדולה ותבע הקשבה יותר מאשר לצלם בטלפון, יו, תראו גם אני הייתי , היה מישמש של קהל צעיר מאד שנראה לי לא נולד כשהיתה בשיאה וקהל שגדל עליה כמו שכתוב בוויאנט בדרך כלל, אולי אני כבר קשישה מדי להופעות חיות בכל מקרה היה מענין זה זוג שעמד לידי ולא הפסיק להתלהב חחח

אני חייבת להודות שלא הייתי בהופעה מהסוג הזה

כבר שנים. מסירה את הכובע בפנייך. בשנות העשרה והעשרים שלי הייתי בהמון הופעות, ואיכשהוא זה נראה לי כבר לא מתאים. אבל, גם לא ממש מגיעות הופעות כאלה לכאן, אז...

גם אצלנו מזג האויר מדהים כבר 3 שבועות. נכון, זה משפיע על הירוק, אבל לא כמו אצלכם כנראה. אבל את יודעת מה? שימשיך ככה כל הקיץ

סופ"ש כייפי אצלי

בשבת לקחתי את בוני למפגש של קבוצת ילדים שנפגשת פעם בחודש לכתיבה קריאטיבית. לרוב זה בעיר שלנו, אבל לא הפעם. נסענו שתינו, היא למפגש ואני לצלם. שעתיים שלי עם המצלמה, בלי להתחשב באף אחד אחר. זמן איכות נפלא בשבילי - מצ"ב כמה תמונות מאותו יום. אתמול נסענו לחברים לארוחת ערב. תמיד כייף אצלם

השבוע אנחנו בסימן ביה"ס תיכון. בוני עולה לתיכון בשנת הלימודים הבאה, והיום ומחר היא בימי הסתגלות. היא מאוד מתרגשת לקראת זה ואני מחכה כבר לאחה"צ לשמוע חוויות. הערב יש ערב הורים שם, אז מצפה גם לשמוע יותר בעצמי

שבוע טוב לכולם

אספרסו2

New member
סופשבוע היינו

בדיסנילנד פריס,המציאות שם חזקה מכל דמיון.
היום בבוקר ראיתי את הצפון קוריאני משוטט בסינגפור ומרגיש כמו ילד שרואה את דיסנילנד במציאות.
&nbsp

למעלה