סופ"ש כבר כאן

La Milagrosa

New member
במדריד לא מפסיק לרדת גשם

אז ביטלנו את תוכניותינו לנסוע העירה (אנחנו גרים בפרבר שינה 18 ק"מ ממדריד) לכמה תערוכות במוזיאונים שונים. אולי בשבוע הבא.

La Milagrosa

New member
במרס ואפריל הכל יכול להיות במדריד.

משמש נהדרת ועד שלג.
בשבוע האחרון הגשם לא מפסיק.
זה מצוין, כי היתה תקופת יובש ארוכה שמאד הדאיגה את כולם, וכבר ממש הרגשנו איך המחירים של הירקות עולים, ולא היה מבחר גדול כמו שיש פה תמיד.

שבועיים מאוד עמוסים אצלי

גם השנה אנחנו יוצאים עם הפקה של תיאטרון הילדים, ואני אחראית על התלבושות. ביום ראשון היתה לנו חזרה ראשונה על הבמה, ופעם ראשונה שהילדים מודדים את התלבושות. מאוד מרגש ומאוד קשה מבחינתי, כי איך שזה נראה על הילד עצמו זה סיפור מאוד שונה מאיך שזה נראה על הבובה
והכי קשה, זה שרוב הילדים ממש לא מתענינים באיך זה נראה, ופשוט שמים את התלבושת על עצמם
אני מרגישה שכל שנה אני שוברת שיאים אישיים חדשים בתחום התלבושות, ומאוד נהנת מזה רוב הזמן, אבל יש גם המון לחץ סביב זה.

יום האם שצויין אתמול בכל אירופה (אם אני לא טועה), עבר בסימן תלבושות ולא בסימן אמא

מזג האויר פה נע בין שלג ל-7 מעלות, ואפילו 8 מעלות היו יום אחד. מאוד לא טיפוסי לאזורינו. מתחילים לראות את הנרקיסים מרימים ראש, אבל האביב עוד לא ממש כאן.

שבוע טוב לכולם

galialon8

New member
סופ"ש כיפי

אחי בנסיעת עבודה לאזורנו, אז הוא קפץ לסופ"ש והיה אצלנו משישי עד ראשון. היה הרבה זמן איכות לילדים שלי עם הדוד שהם רואים לעתים רחוקות מאוד, ונסענו יחד לבילויים שונים - שוק איכרים (מקורה כמובן), אקווריום ועוד אקווריום :p
היה ביקור קצר אך מהנה, ועכשיו אנחנו מתכוננים לסופה מחר שנשמעת רצינית למדי...

למעלה