סופשבוע

Oyster Girl

New member
סופשבוע ../images/Emo42.gif ../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): שבת שלום

tali44

New member
עונה.

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הימים האחרונים היו ממש נחמדים למען האמת!! דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מבחן זוועתי במתמטיקה
, ותחילת השבוע הייתה... לא כייפית במיוחד.
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:מבחן באזרחות, ללמוד הרבהה מתמטיקה...!!! סרט השבוע: - - ספר השבוע: "מכתב בבקבוק", "צלה של הרוח". אמן השבוע: - - שיר השבוע: דווקא לא שמעתי הרבה השבוע. המלצת השבוע: אממ... אההה... תשתו קולה? (לא, אבל זה לא בריא... אז לא!
) ציטוט השבוע: ראיתי את המנהלת של הביה"ס בקניון, אז אני כזה "אימלה!!@#" והיא צחקה וליטפה אותי (?). זה היה מביך...
אתר השבוע:
תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): תאכלו בריא, שלא תמותו לי!!

theEscapist

New member
כבר סופ"ש../images/Emo7.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: חופששש! מפגש מאוד מצומצם של קומונת אפיקה+פורום נייטוויש (4 אנשים
) וכמובן יום ראשון בכנס עולמות, שבו פגשתי את לירן, עוד ידיד מביה"ס, ואנשים שלא פגשתי המון זמן ונורא התגעגעתי
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: קמתי היום בבוקר עם עורף תפוס, והוא הורג אותי מכאבים כל הבוקר
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לימודים. לאאאאא סרט השבוע: "אבק כוכבים", כי היה ביס
ספר השבוע: "מאדאם בובארי", שסופסוף הגעתי לחלקים המעניינים של הספר והוא ממש יפה! אמן השבוע: נייטוויש
ודיליין שיר השבוע: Control the Strom ו April Rain של דיליין המלצת השבוע: ציטוט השבוע: היו כמה ממש מצחיקים- ואני פשוט לא זוכרת אותם
אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): שרירים תפוסים זה מגעיל

עונה

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: עולמות וים
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: עבודות. יותר מדי משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לימודית... בלאכס סרט השבוע: אבק כוכבים ספר השבוע: Where's my cow של טרי פראצ'ט
(מקווה שאייתתי נכון) אמן השבוע: Katy Perry שיר השבוע: ur so gay- Katy Perry המלצת השבוע: ים! ציטוט השבוע: משיר השבוע: "...I can't belive I fell in love with someone that wears more makeup than" אתר השבוע: פייסבוק תמונת השבוע: ים
זה היה או זה או הכלב המכוער של בני דודים שלי אחר (או: מסר חשוב לאומה ): עבודות לחופש זה קקי!

JackBaltar

New member
ואני ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: סיימתי את כל המחויבויות לחופש דבר רע במיוחד שקרה השבוע: התבזבז לי כל החופש על הלימודים משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: לא מצפה - חוזרים לסמסטר
סרט השבוע: לא ראיתי אף סרט השבוע ספר השבוע: בהמלצת הפורום - קורא את קורליין אמן השבוע: Bear McCreary שיר השבוע: Storming New Caprica לינק ליו טיוב - http://www.youtube.com/watch?v=so10dKbhorI&feature=related המלצת השבוע: כפי שהבנתם משתי השורות למעלה - BSG OST season 3 by Bear McCreary ציטוט השבוע: "לאאאאאאאא!!אההההההההה!!הצילווווו!!!!!!" (נסו אתם להיבחן בפיסיקה 2 כשחבורת ילדים צורחת לכם באוזן מהצד השני של כביש איילון כשהם על מתקן הבלאק ממבה בלונק פארק) אתר השבוע: תפוז (ירד לי החשק מפייסבוק מאז אוקטובר וטוויטר בכלל נראה לי מפגר) תמונת השבוע:
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): מחר זה היום האחרון לחופש, אז תצאו, תבלו, ותשמרו לי שיפוד

adi dion

New member
עונה ../images/Emo13.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הייתי אתמול בחנות די מגניבה כי הייתי צריכה לקנות מתנה
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: - משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: כלום סרט השבוע: סוויני טוד? (יש היום ב1 בלילה בהוט גולד נדמה לי) ספר השבוע: גוף מארח. מה אני אעשה שנגמר לי דמדומים
אמן השבוע: אדם למברט שיר השבוע: כל מיני המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: - אתר השבוע: תפוז ולייב ג'ורנל תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ): התמונה ששמת ממש מצחיקה אותי

JackBaltar

New member
אדם היה תותח השבוע, התגובות שקיבל

לא היו הוגנות כי הוא היה ממש טוב. שבוע שעבר היה הביצוע הכי טוב שלו עד כה.

adi dion

New member
גם אני הכי אהבתי את של שבוע שעבר ../images/Emo23.gif

אני בכלליות לא אוהבת את הסגנון שהוא שר השבוע, אבל הוא היה באמת תותח ונתן שואו מדהים!!

../images/Emo45.gif הוא פרפורמר וזמר מעולה

ובאמת הביצוע של שבוע שעבר היה מדהים ביותר
אבל גם השבוע היה מעולה. הקול שלו ממש מזכיר לי לפעמים את הקול של אקסל רוז

Oyster Girl

New member
עונה ../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: לא קרה
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: הכל בערך
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שיהיה טוב? סרט השבוע: מיום שבת ראיתי שלושה סרטים בקולנוע וכנראה עוד אחד היום - מפלצות נגד חייזרים, מהיר ועצבני 4, מה בדיוק קרה ואולי היום מארלי ואני. ספר השבוע:
אמן השבוע: no doubt שיר השבוע: יושב בכורסא המלצת השבוע: מג'יקל מיסטרי טור נותנים אחלה הופעה... ציטוט השבוע:
אתר השבוע: כמו תמיד, פייסבוק ותפוז תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): אני נוסעת מחר וחוזרת רק בחמישי
תשמרו על עצמכם ועל הפורום

JackBaltar

New member
הם יופיעו היום בערוץ 24

וכן, הם באמת נותנים אחלה הופעה. הם פעם באו ליום כיף בפקולטה.

Foggie Day

New member
../images/Emo72.gifעונה

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:
אממ נסעתי 12 קילומטר על אופניים בפארק הירקון עם חבר שלי
היה ממש נחמד... לא נסעתי על אופניים איזה 5 שנים... אה ואתמול הייתי בסטנד אפ.. היה דיי מוזר.. דבר רע במיוחד שקרה השבוע:
נתפס כל שריר אפשרי בגוף אחרי זה
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:
אממ 2 חברות שלי חוזרות לארץ אחרי חודש ומשהו שהן עבדו בקפריסין אבל לא הלך כל כך.. התגעגעתי
.. ומפגש קורס ברמניםםם
סרט השבוע:
נודל.. איזה סרט חמודדד ספר השבוע:
אממ ברייקינג דאון למרות שלא קראתי כמעט השבוע.. אמן השבוע:
לאדעת.. שיר השבוע:
begging you אין לי מושג של מי.. אבל כיף לשמוע אותו באוטו
המלצת השבוע:
הממ לאדעת... ציטוט השבוע:
אין כל כך.. אתר השבוע:
פייסבוק
תמונת השבוע:
אין... אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

LadySilkworm

New member
שבוע נעים לכולם..

מקווה שגם לי יהיה שבוע טוב. \: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: לא במיוחד אבל, יש לי נשירה מסיבית ואני כבר מתחילה עם הפרנויות שלי של מפרצים בשיער [למרות שזה לא הגיוני, אני בת 17 וחצי] ומצח שגדל. למישהו יש פתרון? משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: זה להשבוע, נכון? וול, יום השואה יהיה קצת קשה. סרט השבוע: התחלתי לראות סוויני טוד, אבל באמת שלא הצלחתי. תגידו לי, הקטעים שעורפים לאנשים את הצוואר, הם ממש מזעזעים? נראה לי שהתת מודע שלי מפחד מלראות משהו כזה. P: אבל ראיתי את "ההתנקשות בג'סי ג'יימס ע"י רוברט פורד הפחדן", "נוטינג היל", מאמה מיה [עם סבתא]. ספר השבוע: don't read books אמן השבוע:white lies - מומלצים שיר השבוע: white lies- to lose my life ציטוט השבוע: - אתר השבוע: פייסבוק תמונת השבוע:- אחר (או: מסר חשוב לאומה ):-

S H I F T Y

New member
הקטעים בסוויני לא מזעזעים

בכל זאת, זה לא סרט אימה או משהו. לי זה לא הפריע

tali44

New member
../images/Emo45.gifאולי זה סרט אפל, עם קצת קטשופ שמשפריץ,

עם הרבה ציניות ואין לו ממש happy end. אבל אני בוחרת לתייג את הסרט בתור "דרמה מוזיקלית" מאשר "סרט אימה". כי בכתלס, הוא לא ממש מפחיד. כי כאן הקהל בעד סוויני, בסרט הזה "הרשע" הוא בעצם "הטוב" (אולי לא בדיוק שה תמים, אבל הצופים די בעדו לפי איך שאני התרשמתי
) אני לא יודעת להסביר בדיוק איך ולמה, אבל הקטעים של השיסוף גרונות לא כאלה נוראים, והכי נורא זה רק שהוא משסף את השופט, כי הוא ממש בכאסח שם.
בקטע הזה פשוט תעצמי עיניים (כמו שעשיתי
)

למעלה