סוף סוף מצאתי זמן להעלות תמונות

yifatushc

New member
יהלומה- מדהיםםםם../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

העוגת ברבי יפהפיה, אהבתי את ה"שמלה האכילה"
שהכנת לה. אפשר את המתכון לסמבוסק? תודה!
יפעת

יפעת ../images/Emo51.gif והנה המתכון:

נורא נורא פשוט המתכון:ו היהלום שבכתר / אוכל חלבי ו 14:10 | 29/10/05 סמבוסק בשר או חומוס /היהלום שבכתר בצק: 2 כוסות קמח 100 גרם מרגרינה בלו-בנד 1 כפית שמרים יבשים להוסיף מים בהדרגה עד לקבלת בצק דביק, לקמח הקערה ולהתפיח כחצי שעה עד שעה תלוי במזג האויר בקיץ תופח מהר יותר. מילוי בשר 300 גרם בשר טחון 1-2 בצל גדול קצוץ צרור פטרוזיליה קצוצה מלח, פלפל שחור, 1/4 כפית בהרט לטגן את הבשר והבצל עד להשחמה, להוסיף תבלינים. לקרר להוסיף פטרוזיליה קצוצה. מילוי חומוס 1 קופסה גרגירי חומוס או חומוס מבושל תוצרת עצמית - גרוס עבה 2 בצלים גדולים קצוצים 5 שיני שום כתוש (לא המוכנים מהפריזר) מלח, פלפל שחור, 1 כף כורכום חצי עד שלושת רבעי כוס שמן לטגן את הבצל עד להשחמה קלה, להוסיף את השום ולטגן עוד דקה שתיים, להוסיף גרגירי חומוס ותבלינים, לערבב דקה שתיים, להוריד מהאש ולקרר. אני אוהבת לאכול ממילוי החומוס ככה עם כפית, ממש מעדן אחרי שהבצק תפח, לחלק לעיגולים קטנים, (אני מכינה סמבוסק קטן-בינוני), לרדד על משטח מקומח, להוסיף מילוי, לסגור ולטגן בשמן. יש לשים לב לא לשרוף את הסמבוסק, הוא מיטגן מהר, מדי פעם להנמיך אש ושוב להגביהה. טעים בטירוף, יצאו לי לפחות 30, ומה שנשאר אחותי לקחת הביתה.

נירהמ1

New member
איזה עוגות יפהפיות וגם העוגיות../images/Emo140.gif

והפשטידה יפהפיים. הכל נראה חבל"ז.
כל הכבוד.
ואני חוזרת גם על הבקשה שתהיי אחותי - את האחות האולטימטיבית.

רננות

New member
../images/Emo91.gifיהלום אמיתי שכמוך ...../images/Emo91.gif

איזה דברים ניפלאים הכנת .... כל הכבוד איזה עוגות .... WOW ושתכיני ותבשלי ותאפי תמיד בארועים שמחים אני מאחלת לך מכל ה

רננות חמודה הצחקת אותי עם ה../images/Emo91.gif

אחלה מתכון
אבל אני מזהירה אותך עתיר שומנים ומלא כולסטרול

גלית2006

New member
יהלומית - ג-ד-ו-ל-ה../images/Emo106.gif../images/Emo106.gif../images/Emo140.gif

הכל, אבל ה-כ-ל נראה מדהים, מהמם, משגע וכמובן, טעים
דווקא הייתי הולכת על הצעת מכירה!!! למה לא?
תבורכי על ידי הזהב והיהלומיים שלך

גלית אני תמיד אומרת שעוד יגיעו

הימים האלה, אני בטוחה שאעסוק פעם בענייני בישול ואפיה.
ממוש

clcl

New member
יהלומה ../images/Emo57.gif

איזה יופי.... כל הכבוד!!! וכמובן מז"ט (גם אם באיחור). יישר כח

silvey

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo140.gif הכל נראה מעולה ../images/Emo45.gif

למעלה