סבב שני... האומנם?

זהר85

New member
לא מזמן כתבתי כאן על המצב שלי...
ילד אחד מ ivf (ככל הנראה בשל רזרבה שחלתית נמוכה).
הריון טבעי ספונטני ישר אחרי שהפסקתי הנקה (אפילו לא קיבלתי מחזור אחד...) שהסתיים בהפסקת דופק בשבוע 9 וגרידה בערך השבוע 12.
מאז בערך ארבעה חודשים מנסים טבעי ולא הולך, אז הגענו למסקנה שצריך לחזור לטיפולים... אף אחד לא נהיה צעיר יותר וגם הרצון לגדל אותם יחד קרובים בגיל ועוד ועוד שיקולים....
אחרי ביקור אצל רופאת נשים, מתברר שהיא לא יכולה לתת לי הפניה לרופא פוריות. לטענתה בגלל שהצלחתי להיכנס להריון טבעי, הקופה מחייבת אותה לספור שנה של אי פוריות.
"התקווה" היחידה היא אם בדיקת הדם שלי תראה אינדיקציה לבעיות פוריות.
בזמן שאני מחכה לתוצאות של הבדיקה, ניסיתי לבדוק האומנם אלו הן הנהלים למבוטחות מכבי שלי שעברו את גיל 35.
האם מישהי מכירה? יכולה לעזור בקישור לנוהל כזה?
משום מה זכרתי שבגיל כזה מחכים הרבה פחות...

אינדי88

New member
מצטערת מאוד על מה שעברת..
אני חא יודעת לגבי הנהלים בקופות.. אבל נשמע לי מוזר.. מה גם שאני יודעת שאחרי גיל 35 נדרשים לחצי שנה של נסיונות ולא שנה.
אצל רופא פרטי אין דרישה כזאת אם זה רלוונטי עבורכם...
בהצלחה ובשורות טובות..

זהר85

New member
חוזרת לעדכן...
"זכיתי" בכבוד המפוקפק ובדיקות הדם שלי מספיק גרועות כדי שאני אהיה זכאית להפניה לרופא פוריות ללא המתנה...
אומנם סבב שני, אבל עדיין לא למדתי לפענח את חומרת המצב ואני אפילו לא יודעת על אילו פרמטרים בבדיקה להסתכל... כל מה שאני יודעת הוא שה- FSH שלי 17... וזה לא מזהיר לגיל "המופלג" של 35.
אז זהו... אקבע תור לרופאה שטיפלה בי בפעם הקודמת ואקווה שהפעם הזו תהיה מוצלחת כמו הקודמת...
עכשיו רק לעבור את המשוכה של בדיקת שד... ממש לא בא לי כירורג גבר והמתנה לכירורגית אישה היא חצי שנה...

למעלה