סבב שמות

Prince of Ice

New member
אני עידן ואני חדש :)

הייתי בפעולה על המצב הכלכלי, בסניף ת"א , התרשמתי לטובה. אנשים כל הכבוד על היוזמה, המוטיבציה והמנהיגות, הכוח שלנו
תהיו חופשיים! מה עוד ... סתם שיהיה אחלה יום אחלה חיים. {החזית לשחרור בעלי החיים } עידן (נסיך) הקרח

Prince of Ice

New member
אני עידן ואני חדש :)

הייתי בפעולה על המצב הכלכלי, בסניף ת"א , התרשמתי לטובה. אנשים כל הכבוד על היוזמה, המוטיבציה והמנהיגות, הכוח שלנו
תהיו חופשיים! מה עוד ... סתם שיהיה אחלה יום אחלה חיים. {החזית לשחרור בעלי החיים } עידן (נסיך) הקרח

שלום עידן../images/Emo13.gif

אני שמח לשמוע שנהנת בפעולה, מצפה לראות אותך שוב ! אביב.

Unicorn Fairy

New member
הא? אני לא ראיתי אותך!

מה אתה רוח רפאים?
אני גאד פאקינג מזכירת סניף חיפה! למה אל מודיעים לי על אנשים! בכל אופן, ב
הבא.

LOL שלי

את מתן אי אפשר לפספס!
(כשהוא מגיע, כמובן!). בכל מקרה, רשימות חברים מסודרות וּורודות של כל סניף ניתן לקבל מרכז התנועה. תנסי אצלו

Unicorn Fairy

New member
צבבה.

I SHELL WILL. כמו שסבתי פימבמבלה קונסטנטינופול שחמורוב אייקסריי היתה אומרת. לא. יותמי, איי ניד יו!

אני לא מפה ../images/Emo3.gif

(אני מפית) אבל רק רציתי להגיד מזל טוב על הפורום, ובכלל אתם כולכם עכשיו בהרמת סופגניה אז שיהיה בתיאבון ובהצלחה בהמשך!
(ואין לי מושג מי זה דורי או מה הקשר שלו לצבעים) (יותם, אתה מוזמן לחסום אותי אם אתה רוצה)
יום טוף!

רק תלונות יש לך!!!

שתדע לך שזו הייתה משימה קשה ביותר להשיג אותן!!! אני ואבנר עברנו את כל הקונדיטוריות בצפון ת"א (שתיים שלמות)! בראשונה פטרו אותנו במבט מתנשא של "אנחנו-מכינים-רק-סופגניות-מוזמנות-מראש-לז'ניות-פולניות" (כן, אלצ'קו, אצלך בשכונה). בשנייה הגענו ללודמילה החביבה במאפייה: - שלום, אנחנו רוצים 30 סופגניות... - אתה אמרתי אתם רוצים של... ש... שלושים סופגניות? - אה-הא - אההה... לכו תעשו סיבוב ותחזרו עוד כמה דקות כאן לודמילה פורצת במחול טרולים, שולפת ערימת בצק, ומתחילה להכין סופגניות טריות במיוחד בשבילכם [לא כי היא כזו סובייט-פילנטרופ, אלא כי פשוט היו לה רק 29 מוכנות. ספרתי]. אחרי שאני ואבנר חוזרים מהסיבוב, יש כבר גבר סובייטי מגודל בדלפק, ששואל אותנו: "אתם מחכים למשהו?". אנחנו אומרים שאנחנו מחכים לשלושים סופגניות, והוא דופק צרחה: "לודמיייייייייייייייייייילה, מה עם שלושים סופגניות????". לודמילה מוחה את הזיעה ממצחה, מתרוצצת בין התנור לדלפק אריזה, דופקת שפגט, שולפת שקית ריבה, דופקת שני פירואטים ונעלמת. גם הגבר הסובייטי המגודל נעלם, ואנחנו מחכים. לאחר מכן מגיעה איזו אינה, או סבטלנה, או משהו ושואלת: "אתם מחכים למשהו?". אנחנו מסבירים שוב את עניין השלושים סופגניות, ופניה מחווירים: "זה הזמנה???". אנחנו מסבירים שלא, ושכבר הזמנו מהבחורה הבלונדינית (הצבעה). "לודמייייייייייייייייייייייייילה, מה עם שלושים סופגניות?!". לודמילה משפריצה ריבה, פותחת ארגז, מזליפה אבקת סוכר, פוצחת בדי-לה-קה-נו, מבצעת פליק-פלאק אחורי, ומגיעה מתנשפת לדלפק: "הנה שלושים סופגניות שלכם" (חיוך עטור שיני זהב). לפני שאנחנו הולכים, אנחנו עוד מספיקים לשמוע איזו עממיה-אבל-מרמת-החי"ל: "תארזי לי 16 סופגניות. אבל טריות. ושיהיו עטופות יפה".

../images/Emo13.gif

טווווב..... זה היה עדיף על הסופגניות המלוחות שנוער מרצ קיבלה בשנה שעברה

חחחחחח... אני רק חייבת לציין ש...

הסיפור הרבה יותר מצחיק שיותם מספר אותו "לייב" כי הוא עושה קולות, מבטאים, הבעות פנים ושפת גוף אגרסיבית... שהוא סיפר לי... נקרעתי!!!! ולסיום, במיוחד על הסיפור המרגש...
א-נ-י פ-ר-פ-ר

FFF4u

New member
|קארין עצמון וכן אני עדיין החיים...

ולא הייתי היום בצבעים כי הייתי במסיבה מפוצצת כל הלילה!!!!!

eviv

New member
אני אביב השני...

כן כן האביב מרמת-גן מצורפת תמונה שלי ושל אבי מתי שאבי עוד אהב אותי... :)

אביב, מה אתה עושה עלי?!

עוד יחשבו שאנחנו הומואים... ואז לא יקבלו אותנו בפורום... :-{ בלוג סיום: "אמש הרגשתי שאביב סלע אהב אותי בלי תקווה, בלי הנזק רק אזעקת שווא נוספת אמש הרגשתי ידיים של ממש סביבי בלי תקווה, בלי הנזק רק אזעקת שווא נוספת אז תגיד לי כמה זמן מאז הפעם האחרונה תגיד לי כמה זמן מאז הפעם הנכונה הסיפור הוא עתיק - אני יודע אבל עוד נמשך הסיפור הוא עתיק - אני יודע אבל עוד נמשך..." [תודה לסמיתס על ההשראה]

למעלה