נשירה

nic nic

New member
נשירה

תמיד היה לי מלאאאא שיער(על הראש:)). בחצי שנה אחרונה בנשירה מטורפת. עשיתי בדיקות דם וכלום לא חסר (חוץ מתפקודי כבד מאוד גבוהים). לוקחת קבוע פנקארטין(קריאון) לספיגת מזון עקב תת ספיגה (משהו בלבלב). היתי צמחונית שנה מה שמוביל לחוסרים מתזונה קלוקל אבל חזרתי פה לשם לאכול עוף\טונה. המצב לא השתפר. לוקחת "רוטס"(מולטי-ויטמין עם מינרלים,ביוטין,פאבא וכו') וכבר שבועיים עם ספריי מינוקסידיל 2% מהרופאה. אין השפעה. מביקור אחרון היא טוענת במצב כזה זה כנראה מלחץ, מצב נפשי, סטרס, חוסר שינה. מאוד נוח להפיל על זה בעיה פיוזיולוגית אבל אני צריכה פתרון. שעובד. לא תירוצים. ברור שלא מידי. אבל משהו יעיל.

אזורי הנשירה

האם את יכולה לזהות את האזורים בקרקפת שבהם יש יותר נשירה? מרכז הקרקפת\באזור הפרצים\או אזורי נשירה צפופים?

amittomer100

New member
הקרחה אצל גברים

תמיר שלום, אני בן 45 ונהגתי לקחת פרופציה, לפני כשנה עקב הצטברות לחצים בעבודה ותזונה קלוקלת התחילו לי בעיות עיכול והפסקתי לקחת את הפרופציה, מאז בעיות העיכול הסתדרו אבל לא המשכתי לקחת פרופציה ואני סובל מהקרחה חלקית במרכז הקרקפת, נראה לי שזה גם תורשתי. יש משהו טבעי שניתן לעשות לא בא לי להמשיך עם תרופות תודה מראש עמית

התקרחות אצל גברים

אם אין חסרים תזונתיים משמעותים ותבנית ההקרחה היא גברית טיפוסית (מפרצים וקודקוד) לרוב מדובר בנטייה תורשתית, בייחוד אם יש במשפחה נטייה להתקרחות בגילאים דומים. עד כמה שזה עלול להיות מתסכל, אין פתרונות פלא במקרה שמדובר בתבנית תורשתית.

nic nic

New member
אבל אני לא גבר

ואין לי שום תבנית זה לא באיזורים מסוימים אין הקרחה. יש נשירה. ואין לי נטייה תורשתית...ל2 אחיותי ולי תמיד היה מלא שיער

אין טיפול טבעי שאני מכיר שיכול לעזור נטיה גנט

אין טיפול טבעי שאני מכיר שיכול לעזור נטיה גנטית זו התרופה שנטלת -פרופסיה, נחשבת כתרופה יעילה לטיפול בהקרחה גברית אך כמו שאבחנת יכולים להופיע תופעות לוואי לא נעימות והפרעות בריאותיות נוספות בעקבות נטילתה . יש הטוענים כי תוספות של מינרל האבץ יכולים בעקיפין להאט את תהליך ההקרחה. אך לצערי לא נמצא עדיין פתרון של ממש לנטיה זו

nic nic

New member
אבל מה לא מובן??!

לא לקחתי פרופרסיה אלא מינוקסידיל זה ספריי ואני לא גבר ואין שום נטייה גנטית ואין לי שום תופעות לוואי מזה

אי הבנה

nic nic - התשובות לעיל נועדו לשאלה שנשאלה תחת השאלה שלך ע"י גבר עם בעית התקרחות. בהמשך יש תשובות שנועדו לשאלתך. איל

nic nic

New member
אין איזורים

אין קרחות או משהו כזה אבל דילול מטורף בכל הראש

שבירה או נשירה

לעיתים דילול שיער יכול לנבוע משבירת שיערה ולא נשירתה כאשר השיער נשבר אין הדלדלות של שורשי השיער שנמצאים בשלב הגדילה,אלא בנפח השיער הכולל בראש ניתן לבקש מבעל מקצוע להתבונן בקרקפתך ולאבחן בין השניים טיפול בנשירת שיער מערב בתוכו אלמנטים תזונתיים התומכים במצבי מתח ואילו טיפול בנשירת שיער מתרכז ברקמות החיבור של הגוף

R n L

New member
מה שיעור הירידה הטבעי הנורמלי בכמות השיער

עם הגיל, בהנחה שאין שום בעיה בריאותית כלשהי או נטיה תורשתית כלשהי אלא הכל תקין לחלוטין. אם בכלל אמורה להיות ירידה שכזו, ומאיזה גיל...

NetoGreen

New member
100 שערות ביום

נהוג לספור את השערות הנושרות ולהתייחס לכך שאם נושרות מעל 100 שערות ביום הדבר עשוי להצביע על בעייה כלשהיא. (מכיוון שדובר במספר שרירותי קיימים תבחינים נוספים כגון: אם אתה מושך שיער מהראש (לא בכוח) האם נשארות שערות ביד וכמה, האם נשארות שערות רבות על המסרק לאחר הסירוק בכל מקרה אם יש ספק מומלץ להתייעץ באיש מקצוע

R n L

New member
האם כוונתך שזה שיעור הירידה? 100 שיערות ביום

נושרות מבלי שצומחות אחרות במקומן? כמה שערות יש בכלל? השאלה שלי היתה האם מספר השערות פוחת עם הגיל ואם כן, באיזו מידה ומאיזה גיל.

nic nic

New member
יש לי יותר

שאני רק מעבירה -מעמל- הראש יד יוצא מלאאא שיער. במסרק יוצא לי חצי ראש. וגם אם מעבירה יד באופן "מסרק". החדר שלי מלא בשיער על הרצפה על הבגדים על הכרית..

צמיחת שיער

נשירת שיער יכולה להיות בעיה מתסכלת מאד. כיוון שצמיחת שער אורכת מס' חודשים יש פער זמן מסוים בין ארוע שיכול להתחיל את הנשירה ועד שמופיעה נשירה. ארוע יכול להיות פיזי (מחלה, פציעה ואפילו הריון או לידה למשל) או נפשי (ארוע נקודתי או תקופת מתח). עקב פער הזמן קשה לפעמים לעשות את ההקשר בין הארוע לנשירת השער. כמו כן גם שנעצרת הנשירה לוקח זמן עד שהשער צומח מחדש. אם התחלת לשהשתמש במינוקסידיל תרגישי בהבדל תוך מס' חודשים ולא באופן מידי. חסרים בבדיקות שיכולים להיות רלוונטים הם ברזל ובעיות בבלוטת התריס (בעיקר תת פעילות). אבל כל מחלה אחרת יכולה להשפיע על צמיחת השיער כמו גם שינויים הורמונלים מסוימים. לעיתים תוספת ברזל כאשר הרמות הן תקינות אך קרובות לגבול התחתון של הנורמה יכולה להועיל. כדי לברר את הסיבה כפי שציין ד"ר תמיר חשובה תבנית הנשירה. בנוסף עולה השאלה מדוע אנזימי הכבד שלך גבוהים ולמה את מתכוונת ב"מאד גבוהים"?

nic nic

New member
135++

גבול עליון זה 31 בנורמה...GPT, GOT זה כבר שנה ככה ורק עולה אני מתספת בברזל(ערב), וסידן (בוקר) האם יש דברים בתזונה שחשוב להקפיד שחשוב יהיה ויכול לעזור? כי התזונה שלי לא משהו. פשוט ממש לא מגוונת ומאוד דלה במבחר (רק מוצרי חלב דלים, ללא ביצים, לעיתים רחוקות עוף\טונה\חלב סויה, ירקות ופירות, ולחם\ברנפלקס\קצת תירס לעיתים וזהו)

עליה באנזימי כבד

1. אנזימי כבד מוגברים ברמות שאת מציינת דורשים בירור מעמיק אצל הרופא. 2. תזונה מאוזנת תמיד תועיל לבריאות וכפי שציית התפריט שציינת נראה דל. רצוי להיעזר בייעוץ תזונאי מקצועי. בהצלחה איל

lirlurim

New member
לידיעתך

א. אל תזלזלי בלחץ הנפשי כגורם משמעותי. גם לאחותי היתה נשירה שהפסיקה כשפחת הלחץ. ב. מינוקסי משפיע אחרי חודשיים בערך. בעניין זה כדאי לדעת שיש גם 5 אחוז (לגברים) ואם כבר קונים - באי ביי זה בדיוק חצי מחיר, כולל משלוח.

תחפשי בגוגל את ציונית סולימאני

היא מטפלת בצמחים בבעיות שיער למעלה מ 30 שנה . אצלי היתה הצלחה חלקית כי הגעתי אליה בקרחת מלאה ובגיל 34, אני עדיין מטופל אצלה 3 שנים. אני יכול להגיד לך ששוה לך לבדוק את הענין . היא מבטיחה שיפור מהיר למי שמגיע מוקדם . יש לה מלא ממליצים . יש לה הצלחות בהרבה בעיות רפואיות . בהצלחה !

למעלה