נשים חושפות: כך תתחילו איתנו מבלי להטריד

Astroo

New member
אני דווקא מכיר מספר מקרים הפוכים

אני מכיר נשים שנפגשו עם כמה גברים במקביל, אבל לא מכיר אישית אף גבר כזה.
&nbsp

Astroo

New member
אני *אישית* מכיר נשים ולא מכיר גברים

ברור שיש גם גברים כאלה, רק שאני לא מכיר אותם

נדמה לי שגם אם אתה לא מכיר

וגם אם ברור לך שיש כאלה.... הדעה שלך על נשים שלילית בכול מקרה..

ברגע שמתחילים איתן ועוד בכמויות עצומות, אין להן שום סיבה

ליזום ולעשות את הצעד הראשון. אדרבא, הן יכולות לנפנף את המחזרים הרבים על כל שטות וחיסרון קטן. ברגע שיפסיקו להתחיל איתן, תהיינה להן שתי אפשרויות, או להתחיל וליזום בעצמן, או להישאר רווקות מזדקנות עד סוף חייהן. החל מגיל 30, ויש האומרים שאף קודם לכן, האישה מאבדת במהירות את כל יתרונותיה. מלכת האתמול, זו שכולם חיזרו אחריה, מוצאת עצמה פתאום בודדה וגלמודה שאף אחד לא רוצה להתחבר ולהתיידד איתה, מלבד החתולים שלה כמובן.

beatman

Member
לי יש את החתולה הכי יפה בשכונה

dori78

New member
אני אשתדל לעשות את זה קצר, שלא תתעייף באמצע

1. על פי דבריך פה, יש לך בעיה קשה בכל מה שקשור ליחס לנשים.
הגעת לקריאת הכתבה ממקום מוטה ולא נקי, לכן קשה לך להבין את הנאמר.
אם תפתח את הראש לאפשרות שיש נשים נורמליות בעולם, שלא כולן רואות בך חנון רוסי מסכן, שאולי היו לנשים סיבות אחרות לדחות אותך בעבר - אולי תצליח להבין על מה מדברות הנשים המרואיינות בכתבה.

2. כפי שכתבו לך, המרואיינות ציינו מס' פעולות שחלק גדול מהגברים לא מבינים שהן הטרדה לכל דבר וגם נתנו טיפים לגבי איך לגשת באופן כללי. אף אחת לא אמרה שלגשת בהססנות ובחוסר ביטחון זו הטרדה, זה פשוט מקטין מאוד את הסיכויים שלך.

3. גברים רווקים שמעוניינים בקשר רציני - תפנימו:
תפסיקו לחפש נוסחאות קסם או מתכון לביטחון עצמי בהתחלה עם נשים.
תאהבו את עצמכם, תיגשו לנשים מתוך ביטחון במה שיש לכם להציע ומתוך אמונה שלמה שאם הבחורה לא רואה את כל הטוב הזה - היא כנראה לא מתאימה לכם ולא ראויה לכם. לא כולם מתאימים לכולן.
ולא, כשאני אומרת "מה שיש לכם להציע" אני לא מתכוונת לגודל הארנק או מעמדכם הגבוה באקדמיה.
אני מתכוונת ליכולת שלכם להיות בני זוג תומכים רגשית, אבות נפלאים לילדים עתידיים.
מי שמחפשת קשר רציני - אלה הדברים שחשובים לה.

4. תקבלו בהבנה גם סירובים, מותר לבחורה לא לרצות אתכם.
להתנפל על בחורה בקללות, עלבונות וגידופים כי סירבה - לא בדיוק גורם לה לרצות שעוד בבון ייגש אליה.

5. בטחון עצמי אין משמעו חוצפה והטרדות.
ביום שתבינו את ההבדל בין השניים תבינו איפה טעיתם כל השנים.

למעלה