נראה לי שיש קצת באגים בפורום החדש שלנו....

נראה לי שיש קצת באגים בפורום החדש שלנו....

כמה פעמים ניסיתי לשלוח הודעה והיה כתוב לי שההודעה שאני מנסה לשרשר אליה נמחקה, או שניסיתי להוסיף אייקונים ולא הצלחתי.... אם הייתה לי מספיק השראה הייתי מתקשרת לתמיכה טכנית של תפוז, אבל יותר דחוף לי כרגע להתקשר למעסיקים פוטנציאליים כי כידוע love won't pay the rent. בכל מקרה רציתי להתעניין, כי אני יודעת שאצלי יש הבדל בין החצי הראשון של המחזור לחצי השני של המחזור, בשלב הלוטאלי אני בד"כ הרבה יותר עצבנית ומדוכאת , וברגע שהדימום מגיע הכל נעלם כלא היה (ואני לא מדברת על PMS , זה בנפרד). מישהי מכירה את התופעה? פשוט לא נראה לי הגיוני שחצי חודש יהיה מעפן בגלל שינויים הורמונליים .. אההההה

פוליפז

New member
הי כנרת

אני מכירה את זה. גם אני יכולה לחלק את החודש לשניים . ובנוסף אם אני מתייחסת לתזונה יש לי פיק באמצע החודש של דחף למתוק וזה בדיוק לפני הביוץ. אם אני אוכלת תזונה לא טובה אני חוטפת מגרנה. בדיוק כשנגמר הביוץ ועוברים כמה ימים ואני שבוע לפםני המחזור - אני משחררת לזוגי משפטים שאין לדעת איך הוא נשאר איתי אחרי שהם יוצאים מתרעלת פי. בחיי. איזה כושר השרדות יש לבחור. בכל מקרה, היום הייתי אצל תזונאית מומחית ל-PCO והיא בשרה לי על קומפלקס ויטמינים שניתן ללא מרשם רופא שמיועד לנשים עם PMS. מכיוון שנאי מתחילה טיפול במטפורמין היא לא המליצה לי לשלב שמחה בששון... אז אני ממליצה לך לברר אצמעית כי לא השלמתי ממנה את כל הפרטים של איך זה קרוי וכד'. בהצלחה והאח הידד על הפורום. פולי

למעלה