נצפתה "מפרקית" חדשה בתחנת שדרות.

מצב
הנושא נעול.

luckydude

Active member
במצב רגיל, לאחר שהיו בונים את היישור

לצערי לא זכיתי להבין..
של סיבוב מוצא אז היו מבטלים וגורסים את האספלט של קטע הכביש ששימש את הסיבוב ״הישן״ אבל לא במקרה הזה. כאן במקום לבטל את כל הקטע הישן, חלקו ישמש כהתחלה של כביש 16 החדש.

amit1270

New member
קשה לי להאמין שהיו מבטלים את הכביש גם בלי

של סיבוב מוצא אז היו מבטלים וגורסים את האספלט של קטע הכביש ששימש את הסיבוב ״הישן״ אבל לא במקרה הזה. כאן במקום לבטל את כל הקטע הישן, חלקו ישמש כהתחלה של כביש 16 החדש.
קשה לי להאמין שהיו מבטלים את הכביש גם בלי
הכביש החדש. הוא ימשיך לשמש לגישה לשכונת רמת מוצא.

היישור יהיה גשר מצפון מערב לסיבוב כיום

היישור יהיה גשר מצפון מערב לסיבוב כיום

לא ברור לי איך זה מסתדר עם התיאור שלך.

בכל מקרה אני מאמין שכביש 16 החדש יהיה בעל תשתיות חדשות לגמרי גם בחיבור לכביש 1 החדש\מחודש.

ודאי תתעניין בהעתקת משורייני שער הגיא הלילה

רב תודות יא מנוול !

אכן הפרוייקט הזה מעניין אותי מאודדדדד ! אני זוכר את השידרוג הגדול של שנת 1968 ואת השדרוג הגדול של 1973 בכביש זה וכמובן את האולטרא-שידרוג בשנת 1984. הפעם מדובר באבא ואמא של כל השידרוגים שבסופו סיבוב מוצא יהיה רק חלק מההיסטוריה וטוב שכך. העלייה של הקסטל תהפוך לכביש פנימי מן הסתם.

"משורייני" שער הגיא הנאמנים למקור....

מתוך אתר אגד ירושלים:
העתקת משורייני שער הגיא
25/11/2013 מוקד תנועה אגד ירושלים שרית נפתלי שליט
לתשומת ליבכם, ביום שלישי 26.11.13 החל מ 22:00 ועד 5:00 בבוקר יועתקו משוריינים במסגרת ביצוע פרויקט כביש 1 המשוריינים ממוקמים ליד קבר השיח ומעתיקים אותם למיקומם החדש בשער הגיא מול תחנת דלק פז. עבודות לילה בליווי משטרתי. העבודות מרעישות אך מתבצעות בשטח פתוח. במסגרת העבודות יחסם נתיב אחד לכיוון מזרח ונתיב אחד לכיוון מערב החל מהשעה 22:00. בשעה 5:00 יפתחו שני הנתיבים חזרה לתנועת כלי רכב. יתכנו עבודות וחסימות גם ביום רביעי במידה ולא יסיימו את ביצוע עבודות.

הבעיה: אלו בכלל לא משוריינים אמיתיים.....

"משורייני" שער הגיא הנאמנים למקור....

מתוך אתר אגד ירושלים:
העתקת משורייני שער הגיא
25/11/2013 מוקד תנועה אגד ירושלים שרית נפתלי שליט
לתשומת ליבכם, ביום שלישי 26.11.13 החל מ 22:00 ועד 5:00 בבוקר יועתקו משוריינים במסגרת ביצוע פרויקט כביש 1 המשוריינים ממוקמים ליד קבר השיח ומעתיקים אותם למיקומם החדש בשער הגיא מול תחנת דלק פז. עבודות לילה בליווי משטרתי. העבודות מרעישות אך מתבצעות בשטח פתוח. במסגרת העבודות יחסם נתיב אחד לכיוון מזרח ונתיב אחד לכיוון מערב החל מהשעה 22:00. בשעה 5:00 יפתחו שני הנתיבים חזרה לתנועת כלי רכב. יתכנו עבודות וחסימות גם ביום רביעי במידה ולא יסיימו את ביצוע עבודות.
אלא אמבולנסים של מד"א ירושלים משנות ה-60 שכאילו עשו מהם משוריינים......בקיצר: ישראבלוף אחד גדול...
המשוריינים המקוריים, למעט אחד, נמצאים מזמן במפעל להתכת מתכות בסין, אחרי שנגנבו במהלך השנים באופן מתוחכם....

כמובן "משוריינים" . . .

אלא אמבולנסים של מד"א ירושלים משנות ה-60 שכאילו עשו מהם משוריינים......בקיצר: ישראבלוף אחד גדול...
המשוריינים המקוריים, למעט אחד, נמצאים מזמן במפעל להתכת מתכות בסין, אחרי שנגנבו במהלך השנים באופן מתוחכם....
כמובן "משוריינים" . . .

אורי404

New member
מקווה, שזה לא רק בתקופה הקרובה

כמה תמונות שנחתו אצלי בדוא"ל. באדיבות אגף הביצוע של ר"י.
רכבת משאות "מגהצת" את הקו החדש לקראת הפעלתו הקרובה. אאל"ט, אמורים לעבור על המסילות החדשות כ-100K טון עד להפעלתו.

אני לא מוצא את זה כעת באתר "רכבת ישראל". אבל בעבר היה כתוב על תכנית של הקמת מסוף מטענים בקו העיירות.

בועז על התמונות ו
ל"אגף הביצוע" ב"רכבת ישראל".

nitro11

New member
נראה לי שאמור להיות מסוף מטענים בנתיבות

אני לא מוצא את זה כעת באתר "רכבת ישראל". אבל בעבר היה כתוב על תכנית של הקמת מסוף מטענים בקו העיירות.

בועז על התמונות ו
ל"אגף הביצוע" ב"רכבת ישראל".
נראה לי שאמור להיות מסוף מטענים בנתיבות

amit1270

New member
תודה רבה בועז

רכבת משאות "מגהצת" את הקו החדש לקראת הפעלתו הקרובה. אאל"ט, אמורים לעבור על המסילות החדשות כ-100K טון עד להפעלתו.
תודה רבה בועז
איזה כיף לראות רכבת בתחנה בשדרות!

מחכה בכליון עיניים לשרשור כביש 1.

alantan

New member
תודה רבה בועז, אחרי יום שלם שבו חשבתי שאתר

תפוז למטה, הילדים במיטה והתפניתי לבדוק את פשר הדבר. התברר שאיכשהו ה-IP שלי נחסם או משהו אחר מוזר קורה איתו (כי אף אתר אחר לא שבק חיים). ברגע שעשיתי איפוס לנתב, הכל חזר לעצמו. ההמתנה השתלמה - שבתשתיות קטנה (יחסית) אבל כיף לראות את הרכבות דוהרות ליד רציפי שדרות.

בועז ל

New member
יחי הריסט המושיע! תמיד אפשר לסמוך עליו.:

תפוז למטה, הילדים במיטה והתפניתי לבדוק את פשר הדבר. התברר שאיכשהו ה-IP שלי נחסם או משהו אחר מוזר קורה איתו (כי אף אתר אחר לא שבק חיים). ברגע שעשיתי איפוס לנתב, הכל חזר לעצמו. ההמתנה השתלמה - שבתשתיות קטנה (יחסית) אבל כיף לראות את הרכבות דוהרות ליד רציפי שדרות.
יחי הריסט המושיע! תמיד אפשר לסמוך עליו.:

Rubim88

New member
למעשה הבעיה קיימת עדיין

למעשה הבעיה קיימת עדיין
בגלל מתקפת האקרים הם חסמו טווחי IP שלמים מחו"ל..למזלך עם האיפוס קפצת לטווח מסויים שלא חסום.

alantan

New member
זאת אכן בעיה עבורי. אני לא חושב שחסימת טווחים

למעשה הבעיה קיימת עדיין
בגלל מתקפת האקרים הם חסמו טווחי IP שלמים מחו"ל..למזלך עם האיפוס קפצת לטווח מסויים שלא חסום.
זאת אכן בעיה עבורי. אני לא חושב שחסימת טווחים
יעזור יותר מדי - הרי אין שום בעיה להכנס דרך פרוקסי, שזה היה הרמז הראשון עבורי שהאתר עדיין למעלה.

Ccyclist

Well-known member
כשהאתר חזר לי הוא לא נתן להגיב.

כשהאתר חזר לי הוא לא נתן להגיב.
כשהאתר עלה ניסיתי לשלוח פוסט בנושא החסימה, ופעמיים זה נחסם, אז אחרי שהאתר לא איפשר לי להעלות אותו היתה תקופה שהוא לא איפשר לי להעלות אליו מידע.

תודה, בועז! מצפים לפתיחת התחנה.

תודה, בועז! מצפים לפתיחת התחנה.

easylivin

New member
על העדכונים, בועז.

על העדכונים, בועז.

easylivin

New member
אגב, בועז: מתי נזכה לאיזו חדשונת מאופקים?..

אגב, בועז: מתי נזכה לאיזו חדשונת מאופקים?..
האם קורה שם משהו בכלל?

מצב
הנושא נעול.
למעלה