נצל"ש שאלון מצחיק שלא קשור לתופים

danielofner

New member
אני

האם אי פעם: יצאת מהמדינה?כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? כן שחית בעירום? כן ברחת מהבית? לא התחילו איתך? לא צפרו לך? לא נראה לי נשארת ער כל הלילה? .בוודאי לא אכלת יום שלם?ברור דיברת בטלפון כל הלילה? כן הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? .לא מעבר לנשיקה?לא בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות? כן הרגת חיה בכוונה? לא גנבת משהו? לא פגעת בעצמך? לא רצית למות?כן עישנת סיגריות? כן עישנת נרגילה? כן ניסית סמים?לא שתית אלכוהול? כן השתכרת? לא התנשקת? כן עשית סקס? לא. עשית סקס יבש? לא ישנת עם בן המין השני בלי סקס?כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? לא עשית או תכננת לעשות פירסינג?כן, ועדיין מתכנן עשית קעקוע? לא הסתפרת? ברור אכלת חבילת אוריאו שלמה?אם של 4 אז כן, של 32 לא השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? כן צללת עם דולפינים? כן קפצת כתה? כמעט היית ערום בציבור?לא היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד?לא לתקופה ממושכת? לא. 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים?לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח?לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן התאפרת? לא רצית להיות משהו שאתה לא?בוודאי רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? כן עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? לא הרגשת שאתה בוגד בעצמך?כן התביישת בהורים שלך? . לעולם לא שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? כן התעלפת? לא נשברה לך שן?לא עשית למישהו היקי? לא עשו לך? . לא נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? לא שברת עצם בגוף? כן רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן- אתמול בלילה! שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? כן שיחקת טאקי? .כן שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן הוצאת מלא כסף על שטויות?כן הברזת מבצפר? כן התחרטת על משהו שעשית?יותר מדיי פעמים היית אובססיבי כלפי משהו? כן היית מאושר? כן התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? לא היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? לא קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור?כן העברת פתקים בשיעור?כן תפסו אותך? . לא ביצעת אקט מיני בבית הספר?לא ביצעת אקט מיני בשירותים? . לא התעקשת על משהו מטופש? כן הברזת למישהו בלי להודיע?לא התחרפנת? כן נכנסת למצב כפית?כן . ביקרת אצל פסיכולוג?לא חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי?לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כן שיחקת נוור? לא שיחקת חבילה עוברת?כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן רקדת בגשם? כן צרחת מפחד? לא ראית ריקי לייק?כן- רגע של חולשה. קיבלת מחזור? לא השתמשת בטמפון? לא היית 'צומי' במודע?ברור. שנאת את עצמך? כן צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר?כן היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית?כן בכית בגלל מישהו?לא בכית בגלל מישהי?לא עשית משהו שלא חשבת שתעשה?כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת?כן הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? לא היית על במה? כן היית מחוייב למישהו?לא הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים?לא התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? לא רצית לצרוח ולא עשית את זה?כן נשבר לך הלב? כן שברת לב? לא השם שלך הופיע בעיתון?פעם אחת ארוך משהו.

Shagy13

New member
טוב

סיננתי כמה שאלות מטומטמות אז אל תבכו. האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן: רודוס, בולגריה, טורקיה, סיני, ארה"ב, קנדה, הונגריה. אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? שחית בעירום? כן, באמבטיה. ברחת מהבית? כן
אבל לא רציני, סתם כעסתי בערך ב 9 בערב, לקחתי ת'סקטבורד וחזרתי אחרי 5 שעות בערך
(חשוב להגיד שזה היה ביום ממש גשום עם ברקים וכל זה ואני הייתי אם חולצה קצרה
) התחילו איתך? כן
הבת של אהוד מנור במחנה לפני כמה שבועות. צפרו לך? בטח נשארת ער כל הלילה? כן
לא אכלת יום שלם? שהייתי במחנה שבוע אכלתי רק זיתים ופעם ביום וחצי משהו אחר (צ'יפס). דיברת בטלפון כל הלילה? לא, אני שונא לדבר בטלפון ואני לא זוכר שדיברתי יותר מ 10 דקות הרגת מישהו? לא, אבל אני עומד להרוג את מי שכתב את הסקר הזה. הרגת חיה בטעות? חצי, נסעתי עם אמא שלי באוטו ודרסנו ציפור
הרגת חיה בכוונה? כן
זבובים גנבת משהו? לא שאני זוכר. פגעת בעצמך? כן, יותר מידי. רצית למות? לא! עישנת סיגריות? לא ואני לא יעשן (
) עישנת נרגילה? לא וכנ"ל
ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? לא השתכרת? לא אבל הייתי נורא מסטול עשית או תכננת לעשות פירסינג? אני מתכנן בגבה. עשית קעקוע? לא הסתפרת?
פעם אחרונה בכיתה ד' אכלת חבילת אוריאו שלמה? 5 שלמות. השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? כן, למטרות נתינה לחיות
צללת עם דולפינים? לאo0 קפצת כתה? לא, אבל קפצתי לגובה. היית ערום בציבור? פעם בגיל 43 בערך אני ושכן שגם היה בגיל שלי רצנו בתחתונים ברחוב ברמת-גן והשכן שלי כמעט נדרס ואני ברחתי
קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא יותר מ-150 נראה לי נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? רק מהפורום. התאפרת? לא
רצית להיות משהו שאתה לא? כן, שהייתי קטן נורא רציתי להיות הכלב הצהוב הזה פינוקי למי שמכיר
רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? לא וזה לא יקרה כי אני שונאאא להתקלח עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? לא, וגם לא משקפי שמש
הרגשת שאתה בוגד בעצמך? לא התביישת בהורים שלך? לא שיקרת למישהו? כן
היית מאוהב? בערך.
התעלפת? לא, אבל יש לי מלא התקפים שאני רואה רק שחור ויש לי סחרחורות ענקיות. נשברה לך שן? לא נעצרת? כמעט קיבלת נכשל בתעודה?
50 הסטוריה, 45 מתמטיקה, 45 אנגלית, 40 ערבית, וכל השאר מ-55 עד 77 וזה עוד במחצית הטובה שלי השנה
שברת עצם בגוף? לא כל כךך חוץ ממלא נקעים ודברים כאלה באצבעות ברגלים.
רכבת על אופניים? לאאא מה זה? מי לא? ולא סתם אופניים, אופניים שחורות.. רכבת על סוס? כן
רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? אם פוגו נחשב ריקוד אז כן שיחקת כדורסל? 8 שנים במכבי רעננה שיחקת כדורגל? 3 שנים שוער בהפועל רעננה הלכת מכות? רציני לא, אבל אני אוהב להתחיל מכות ולחמם
שיחקת טאקי? בטח
שיחקת מונופול? בטח שיחקת שש-בש? בטח הוצאת מלא כסף על שטויות? אם מוזיקה זה שטות אז כן. הברזת מבצפר? לא
התחרטת על משהו שעשית? די הרבה. היית אובססיבי כלפי משהו? תופים, גיטרה, זיתים, וה-DVD של גאנז היית מאושר? כן
התנצלת על משהו שעשית? לא
היית מכור למשהו? כנ"ל אובססיבי היית כל הלילה על המחשב? לא כי המחשב נמצא בין כל החדרים בבית. התקלחת עם מישהו? לא אחרי גיל 4 קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? בטח נרדמת בשיעור? כן, הרבה העברת פתקים בשיעור? לאא תפסו אותך? . לא ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא ביצעת אקט מיני בשירותים? . לא התעקשת על משהו מטופש? כן, שהדיסק של "שירים לקטנים- חיות" צבוע בטוש הברזת למישהו בלי להודיע? כן
הרבה התחרפנת? כן, כל הזמן נכנסת למצב כפית? .בטחחחחחחחח מלאאא לפחות 500 פעמים
ביקרת אצל פסיכולוג? לא שזכור לי חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כן, של ג'יפסי קינגס שיחקת נוור? לא מכיר. שיחקת חבילה עוברת? כן, ותמיד בפנים הייתה חבילת סוכריות מתפוצצות
חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? לא זוכר רקדת בגשם? סתם משהו דפוק עם חברים ומטריות צרחת מפחד? לא, אבל אני תמיד מפחיד חברים עם פרצוף "הטינה" שלי... ראית ריקי לייק? לא נראה לי היית 'צומי' במודע? לא שנאת את עצמך? לא צעקת על מישהו? כן, על בן דוד שלי שהוא היה רחוק ממני. קינאת במישהו אחר? עכשיו לא אבל נראה לי שהייתי קטן כן. היית גאה בעצמך? כן
הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן, והרבה.
בכית בגלל מישהו? לא בכית בגלל מישהי? לא עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? לא
הופעת בציבור בפיג'מה? לא שזכור לי בכית בסרט? לאאא היית על במה? כן
עם התופים ועם הגיטרה. היית מחוייב למישהו? לא הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? כן
סיננת מישהו בטלפון? כן
ניתקת למישהו בפרצוף? כן, לאלה שעושים סקרים. רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא נשבר לך הלב? אני רואה שהוא שלם, אז לא נראה לי
שברת לב? כן
השם שלך הופיע בעיתון? הרבה, במעריב לילדים לפני בערך 5 שנים שזכיתי בטיסה ללונדון. ובראש 1, בראיון על החנות בודגוב, וצילוו אותי עם גיטרה
וגם בעיתון בצפר האחרון היו 6 תמונות שלי, ואחת מהם מניח תפילין בכותל
מי שקרא הכל ימות עוד 7 ימים.

MeTaVDR

New member
../images/Emo27.gif

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא ממש. אולי. שחית בעירום? לא ברחת מהבית? כן התחילו איתך? כן צפרו לך? כן נשארת ער כל הלילה? כן. השיא שלי בשעות עירות, אגב: 31. לא אכלת יום שלם? כן. שיא(אתם לא תאמינו אבל...): 4 ימים. דיברת בטלפון כל הלילה? לא ממש. שיחות מסנג'ר כאלה היו והרבה. הרגת מישהו? עשיתי רצח אופי למישהו
נישקת מישהו מאותו מין? נישקתי דוד פעם. מעבר לנשיקה? ננשכתי בפטמה. בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות? דרכתי על ג'וק בטעות. השאר היה בכוונה. הרגת חיה בכוונה? בחיים לא (פחחחחחחחחחחחחחח). גנבת משהו? הרמתי מחנויות, גנבתי קלפים וכסף... במילים אחרות, "כן". פגעת בעצמך? בטח. פעם דחפתי סכין של אולר קטן לקטע שבין האגודל והאצבע ביד שמאל. רצית למות? כן. עישנת סיגריות? איזה 4 בכל חיי. לא סיימתי אף אחת. רובן היו בשביל הקטע. עישנת נרגילה? לא. ניסית סמים? לא ורוצה. שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן התנשקת? עם לשון וזה
גועל נפש, אבל כן
עשית סקס? לא ורוצה לעשות. עשית סקס יבש? להתחרמן נחשב
ישנת עם בן המין השני בלי סקס? אם נרדמתי על מישהי על המיטה שלי זה נחשב
היית עם שני אנשים בו זמנית? אה... עם הייתי עם בצפר שלם. ירדת למישהו? לא עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא עשית קעקוע? לא ורוצה הסתפרת? לפני שנתיים בדיוק אכלת חבילת אוריאו שלמה? אני חושב שכן השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? ברור צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? פחחחחחחח היית ערום בציבור? חנות פתוחה זה נחשב
היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? מעולם לא לתקופה ממושכת? לא 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא בדיוק קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? איתכם יא חארות התאפרת? אופרתי רצית להיות משהו שאתה לא? פאוור ריינג'ר אדום רצית להיות בן המין השני? בטח. רציתי להיות לסבית. זיינים מפחידים אותי. התקלחת יותר מפעמיים ביום? כן, שיא: 5 פעמים ביום. עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? לא הרגשת שאתה בוגד בעצמך? כן התביישת בהורים שלך? כן שיקרת למישהו? כן, אבל רק פעם אחת. אחריון המיליון השני. היית מאוהב? כן התעלפת? לא, מה אני בת
נשברה לך שן? שברתי שן אחרי שהיא נפלנ לי, זה נחשב
עשית למישהו היקי? ניסיתי עשו לך? ניסו נעצרת? שוטר עצר אותי ובדק לי את התיק קיבלת נכשל בתעודה? המממ... נכשל בערבית נחשב
ומה עם גדנ"ע
שברת עצם בגוף? לא רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן (אבל לא במובן הזואופילי) רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? אולי בכתה ה' שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? כן... אבל לא יצאתי כ"כ טוב. אפילו שאני גדול, הם היו חמישה גדולים ובאו מאחורי. ולא עזרו לי. שיחקת טאקי? כן . שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? לא יודע איך משחקים הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מבצפר? אה... קצת
קצת המון... התחרטת על משהו שעשית? כן היית אובססיבי כלפי משהו? כן היית מאושר? לא התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? כן היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? לא קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? כן העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? כן . ביצעת אקט מיני בבית הספר? כן ביצעת אקט מיני בשירותים? רק גמרתי... התעקשת על משהו מטופש? כנראה... הברזת למישהו בלי להודיע? כן התחרפנת? כן נכנסת למצב כפית? כן . ביקרת אצל פסיכולוג? כן, אבל לא אחד מוסמך
חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? ויאגרה זה יכולה להרוג, תיזהרו. היית בהופעה חיה של זמר אהוב? לא שיחקת נוור? אה
שיחקת חבילה עוברת? כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן רקדת בגשם? בערך צרחת מפחד? כן ראית ריקי לייק? כן קיבלת מחזור? לא השתמשת בטמפון? כן היית 'צומי' במודע? לא שנאת את עצמך? תמיד צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן... יש לכם מושג כמה פעמים הצלתי ת'עולם ולא ידעתם
בכית בגלל מישהו? אולי לפני הרבה שנים. לאחרונה לא. בכית בגלל מישהי? אולי לפני הרבה שנים. לאחרונה
כמעט
עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? לא היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? כן הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? כן התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן נשבר לך הלב? כן שברת לב? אולי בקטנה השם שלך הופיע בעיתון? לא השאלונים שלי יותר טובים

Ariel od

New member
שלי

האם אי פעם: יצאת מהמדינה?כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא?כן שחית בעירום?כן ברחת מהבית?כן התחילו איתך?כן צפרו לך?לא נשארת ער כל הלילה?כן . לא אכלת יום שלם?כן דיברת בטלפון כל הלילה?לא הרגת מישהו?לא נישקת מישהו מאותו מין?כן (הייתי שיכור) . מעבר לנשיקה?לא חס וחליל צד בגדו בך?לא הרגת חיה בטעות?כן הרגת חיה בכוונה? לא גנבת משהו?יותר מידי פגעת בעצמך?בטעות רצית למות?לא עישנת סיגריות?כן עישנת נרגילה? כן ניסית סמים?כן שתית אלכוהול?בארור השתכרת?כן התנשקת?כן עשית סקס?כן . עשית סקס יבש?לא ישנת עם בן המין השני בלי סקס?כן היית עם שני אנשים בו זמנית?לא ירדת למישהו?לא עשית או תכננת לעשות פירסינג?כן עשית קעקוע?בקרוב אצלי הסתפרת?כן אכלת חבילת אוריאו שלמה?ואללה לא השתמשת באוכל לא למטרת אכילה?לא.... צללת עם דולפינים?כן קפצת כתה?פחחח אני הכי אדיוט היית ערום בציבור?כן היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד?לא לתקופה ממושכת?לא . 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים?כן קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח?לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט?לא התאפרת?כן(הצגה בבצפר) רצית להיות משהו שאתה לא?לא רצית להיות בן המין השני?לא התקלחת יותר מפעמיים ביום?כן עברת יישור שיניים?כן היו לך משקפי ראייה?לא הרגשת שאתה בוגד בעצמך?לא התביישת בהורים שלך?כן . שיקרת למישהו?כן היית מאוהב?לא התעלפת?כן נשברה לך שן?לא עשית למישהו היקי?לא עשו לך? לא . נעצרת?לא קיבלת נכשל בתעודה?המון שברת עצם בגוף?כן רכבת על אופניים?כן רכבת על סוס?כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים?לא שיחקת כדורסל?כן שיחקת כדורגל?לא הלכת מכות?כן שיחקת טאקי? כן . שיחקת מונופול?כן שיחקת שש-בש?כן אבלך אני לא טוב הוצאת מלא כסף על שטויות?כן הברזת מבצפר?המון התחרטת על משהו שעשית?כן היית אובססיבי כלפי משהו?לא יית מאושר?לא תנצלת על משהו שעשית?כן ית מכור למשהו?כן יית כל הלילה על המחשב?כן התקלחת עם מישהו?לא מת באמצע הלילה סתם ככה?לא זכרת חלום?כן נרדמת בשיעור?כן העברת פתקים בשיעור?כן תפסו אותך?כן . ביצעת אקט מיני בבית הספר?לא ביצעת אקט מיני בשירותים?לא התעקשת על משהו מטופש?לא ברזת למישהו בלי להודיע?כן התחרפנת?כן נכנסת למצב כפית?כן ביקרת אצל פסיכולוג?כן שבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי?כן היית בהופעה חיה של זמר אהוב?כן שיחקת נוור?לא שיחקת חבילה עוברת?כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן DW שירי.... רקדת בגשם?לא צרחת מפחד?לא ראית ריקי לייק?בארור קיבלת מחזור?לא.. השתמשת בטמפון?לא היית 'צומי' במודע?לא שנאת את עצמך?לא צעקת על מישהו?כן קינאת במישהו אחר?לא היית גאה בעצמך?כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית?כן בכית בגלל מישהו?לא בכית בגלל מישהי?לא עשית משהו שלא חשבת שתעשה?כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת?לא הופעת בציבור בפיג'מה?לא בכית בסרט?לא היית על במה?כן היית מחוייב למישהו?לא הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים?לא התעלמת ממישהו בכוונה?כן סיננת מישהו בטלפון?כן:) ניתקת למישהו בפרצוף?המון (סורי אימא) רצית לצרוח ולא עשית את זה?לא נשבר לך הלב?לא אבל היד כן חחחחחחחחחחח שברת לב? לא יודע השם שלך הופיע בעיתון?לא יודע יככול להיו התגובה שלך: מה?!

drums123

New member
יאללה רק כי אני עייף:

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא יודע שחית בעירום? לא, אבל אני כבר מת לעשות את זה ברחת מהבית? לא, רק ל 10 דקות התחילו איתך? לא ממש צפרו לך? לאבא שלי כן...:-\ נשארת ער כל הלילה? . כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? לא, אבל חלקים נרחבים מאחד מהם הרגת מישהו? לא.......... נישקת מישהו מאותו מין? .ממש לא מעבר לנשיקה? בגדו בך? לא הגעתי לזה הרגת חיה בטעות? חח רק נמלים ואולי עכביש הרגת חיה בכוונה? כנ"ל גנבת משהו? כן פגעת בעצמך? כן רצית למות? כן עישנת סיגריות? כן, 2 ואני מתחרת על כך עישנת נרגילה? כן ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן חח התנשקת? לא רציני עשית סקס? לא. עשית סקס יבש? לא ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן חחחח היית עם שני אנשים בו זמנית? כן, פעם נסעתי עם המשפחה לטיול משפחות היינו הרבה אנשים ירדת למישהו? לא עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא עשית קעקוע? לא הסתפרת? מספר פעמים מצומצם ב 7 השנים האחרונות אכלת חבילת אוריאו שלמה? לא השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? כן צללת עם דולפינים? כן קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? לא, אבל בחלומות כן, וזה היה מפחיד. היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? לא לתקופה ממושכת? . לא 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן התאפרת? לא.... רצית להיות משהו שאתה לא? לא מבין תשאלה רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? כן, השיא הוא 8 בסיני עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? לא הרגשת שאתה בוגד בעצמך? מה?? התביישת בהורים שלך? . כן שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? כן התעלפת? לא שזכור לי, למבינים. נשברה לך שן? כן חחח עשית למישהו היקי? לא ממש עשו לך? . לא ממש נעצרת? חח כמעט קיבלת נכשל בתעודה? פעם ראשונה במחצית הזו, 3!! שברת עצם בגוף? לא, אבל חטפתי פעם מכה רצינית ב*** שהוא ע*ד וזה כאב, אבל זה לא עצם, למרות שזה הרגיש כמו עצם רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? לא רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? לא שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? כן שיחקת טאקי? .כן שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן, אבל לא ממש מלא. הברזת מבצפר? כן התחרטת על משהו שעשית? המון פעמים, אני אדם שיש לו רגשות אשמה היית אובססיבי כלפי משהו? כן, כרגע זה ביליארד היית מאושר? כן, קצת התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? כן היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? חחח כשהייתי קטן עם אח שלי הקטן עשיתי אמבטיה חחחחחחחחחחח קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? אומרים שכן העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? . כן ביצעת אקט מיני בבית הספר? רק בצורה אישית, וגם לא ממש
ביצעת אקט מיני בשירותים? . כנ"ל התעקשת על משהו מטופש? כן, כל הזמן הברזת למישהו בלי להודיע? למורה התחרפנת? כן נכנסת למצב כפית? . כן ביקרת אצל פסיכולוג? כן חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כן שיחקת נוור? מה זה? שיחקת חבילה עוברת?כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן.. רקדת בגשם? קצת, אני חולה מזג אוויר צרחת מפחד? לא ראית ריקי לייק? לא קיבלת מחזור? איך? אני בן השתמשת בטמפון? כנ"ל היית 'צומי' במודע? כן
שנאת את עצמך? כן צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר? לא היית גאה בעצמך? לא באמת הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן, אני כל החיים ככה בכית בגלל מישהו? כן, כשהייית קטן בכית בגלל מישהי? כן עשית משהו שלא חשבת שתעשה? לא אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? נראה לי שלא ממש בכית בסרט? כן היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? לא הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? לא ניתקת למישהו בפרצוף? ברור רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא הצלחתי
נשבר לך הלב? כן שברת לב? לא יודע השם שלך הופיע בעיתון? אני מאמין שלא

gadniel

New member
רק כי באמת משעמם לי...

ובגלל שלא כתבתי פה כלום מאז שהצטרפתי
יצאת מהמדינה? לא:/ אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא שזכור לי שחית בעירום? לא ברחת מהבית? לא התחילו איתך? כן צפרו לך? למי לא צפרו? נשארת ער כל הלילה? יאפ לא אכלת יום שלם? יום כיפור נחשב? דיברת בטלפון כל הלילה? לא הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? לא . מעבר לנשיקה? לא:p בגדו בך? לא באמת הרגת חיה בטעות? אולי נמלים הרגת חיה בכוונה? לא גנבת משהו? לא פגעת בעצמך? לא רצית למות? לא עישנת סיגריות? לא!סיגריות זה רע אנשים:p עישנת נרגילה? נופ ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? ממש קצת השתכרת? ואי אפשר היה להשתכר מזה התנשקת? כן עשית סקס? לא. עשית סקס יבש? מה סקס יבש? ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן...בערך היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? לא עשית או תכננת לעשות פירסינג? לא עשית קעקוע? רציתי פעם הסתפרת? מס פעמים:p אכלת חבילת אוריאו שלמה? לא,אבל אני מסוגלת השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? לא צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? לא היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? לא לתקופה ממושכת? לא. 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן התאפרת? כן רצית להיות משהו שאתה לא? כן.. רצית להיות בן המין השני? לא! התקלחת יותר מפעמיים ביום? יש מצב אבל לא זכור לי עברת יישור שיניים? כן היו לך משקפי ראייה? יש לי אבל לא משתמשמת הרגשת שאתה בוגד בעצמך? כן התביישת בהורים שלך? never שיקרת למישהו? המון היית מאוהב? נראה לי התעלפת? לא נשברה לך שן? לא עשית למישהו היקי? לא עשו לך? לא. נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? לא בצין הסופי:p שברת עצם בגוף? לא רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? לא רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן=) שיחקת כדורסל? לא ממש שיחקת כדורגל? קצת הלכת מכות? לא,וחבל שיחקת טאקי? כן. שיחקת מונופול? כן...משחק מעצבן! שיחקת שש-בש? לא הוצאת מלא כסף על שטויות? תלוי מה זה שטויות בעיניכם הברזת מבצפר? כן התחרטת על משהו שעשית? כן היית אובססיבי כלפי משהו? אני עדיין...אני בנאדם מאוד אובססיבי היית מאושר? הרבה פעמים התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? לא לסמים.אני מכורה לאובססיות היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? לא קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? לא לגמרי.את הקטעים הטובים אני נוטה לשכוח נרדמת בשיעור? פעם או פעמיים... העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? מס' פעמים. ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא ביצעת אקט מיני בשירותים? לא. התעקשת על משהו מטופש? סביר להניח שהרבה פעמים הברזת למישהו בלי להודיע? כן התחרפנת? המון.כל הזמן נכנסת למצב כפית? המון.כל הזמן . ביקרת אצל פסיכולוג? לא חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כן!(מופע הארנבות של ד"ר קספר שולטים!) שיחקת נוור? כן שיחקת חבילה עוברת? כן(מה זה,מאקטים מיניים אנחנו עוברים למשחקי חברה של כיתה ג'?) חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן רקדת בגשם? כן=) צרחת מפחד? כן ראית ריקי לייק? כן קיבלת מחזור? כן השתמשת בטמפון? wtf? איזו שאלה מוזרה.לא נראה לי שמישהו רוצה ממש את המידע הזה. היית 'צומי' במודע? כן שנאת את עצמך? כן צעקת על מישהו? כן.יש לי קול גבוה אז לפעמים אני צועקת ולא מודעת לזה. קינאת במישהו אחר?כן היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? כן בכית בגלל מישהי? כן(חברה שעוזבת לארץ רחוקה נכנס לקטגורייה?) עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? לא הופעת בציבור בפיג'מה? לא בכית בסרט? כן היית על במה? לא ממש היית מחוייב למישהו? לא הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? כן(אפשר להתעלם בלי כוונה?) סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן נשבר לך הלב? כן שברת לב? יש מצב השם שלך הופיע בעיתון? לא נראה לי.אבל זה בסר,אני אופטימית,אני עוד לא בת 18:p

בטריה

New member
מישהו פה שם לב שמתחיל השרשור

כתב נצל"ש יענו ניצול שרשור, בעוד שהוא פתח שרשור חדש?! קצת מוזר, לנצל שרשור לא קיים בכך שפותחים שרשור חדש

coka

New member
הממממ.....

נכון שלא כתבי פה שנים, אבל משעמם לי... האם אי פעם: יצאת מהמדינה? יאפ אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? נופ שחית בעירום? נופ ברחת מהבית? נופ התחילו איתך? נופ צפרו לך? חח כה, אני רמלאית =\ נשארת ער כל הלילה? יאפ. לילה זה טוב לא אכלת יום שלם? כה דיברת בטלפון כל הלילה? כה הרגת מישהו? נופ נישקת מישהו מאותו מין? נופ מעבר לנשיקה? נופ בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות? נופ הרגת חיה בכוונה? לעולם לא =\ גנבת משהו? כה, אבל לא משו רציני.. פעם אחת.. פגעת בעצמך? כה רצית למות? עדיין רוצה.. עישנת סיגריות? יאפ עישנת נרגילה? יאפ ניסית סמים? יאפ שתית אלכוהול? יאפ השתכרת? יאפ התנשקת? יאפ עשית סקס? יאפ... עשית סקס יבש? לא ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כה היית עם שני אנשים בו זמנית? חח לא ירדת למישהו? יאפ.. עשית או תכננת לעשות פירסינג? עשיתי 14, בתכנון עכשיו גבה. עשית קעקוע? עדיין לא הסתפרת? לצערי אכלת חבילת אוריאו שלמה? הא? השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? נופ צללת עם דולפינים? לצערי לא קפצת כתה? נופ היית ערום בציבור? ממש לא היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? לא לתקופה ממושכת? לא 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? חח לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? כה =\ נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כה התאפרת? יאפ רצית להיות משהו שאתה לא? תמיד רצית להיות בן המין השני? לפעמים =] התקלחת יותר מפעמיים ביום? לא חושבת עברת יישור שיניים? נופ היו לך משקפי ראייה? לצערי הרגשת שאתה בוגד בעצמך? אפשר לומר.. התביישת בהורים שלך? אולי פעם אחת שיקרת למישהו? יאפ היית מאוהב? יאפ.. התעלפת? יאפ נשברה לך שן? נופ עשית למישהו היקי? כה עשו לך? פעם אחת.. טעות =] נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? יאפ שברת עצם בגוף? יאפ רכבת על אופניים? יאפ רכבת על סוס? פעם אחת רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? לקפוץ בהופעות נחשב? שיחקת כדורסל? יאפ שיחקת כדורגל? בערך, אני גרועה =] הלכת מכות? נופ שיחקת טאקי? יותר מדי שיחקת מונופול? יאפ שיחקת שש-בש? הרבה יותר מדי הוצאת מלא כסף על שטויות? יאפ הברזת מבצפר? כה =) התחרטת על משהו שעשית? כה היית אובססיבי כלפי משהו? כה היית מאושר? לא זוכרת התנצלת על משהו שעשית? יאפ היית מכור למשהו? יאפ היית כל הלילה על המחשב? יאפ התקלחת עם מישהו? כשהייתי קטנה, נחשב? קמת באמצע הלילה סתם ככה? נדיר ביותר זכרת חלום? יאפ נרדמת בשיעור? יאפ העברת פתקים בשיעור? יאפ תפסו אותך? פעם אחת ביצעת אקט מיני בבית הספר? נופ ביצעת אקט מיני בשירותים? נופ התעקשת על משהו מטופש? אולי, לא זוכרת הברזת למישהו בלי להודיע? נופ התחרפנת? כה נכנסת למצב כפית? חח לעיתים נדירות ביקרת אצל פסיכולוג? יאפ חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? יאפ היית בהופעה חיה של זמר אהוב? יאפ שיחקת נוור? יאפ שיחקת חבילה עוברת? בכיתה ו' חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? עדיין מחכה רקדת בגשם? חח בערך, לא בדיוק רקדתי :) הלכתי המון בגשם פעם צרחת מפחד? כה ראית ריקי לייק? כה =\ קיבלת מחזור? חחחחח לצערי השתמשת בטמפון? יאפ היית 'צומי' במודע? נופ שנאת את עצמך? תמיד. צעקת על מישהו? יאפ קינאת במישהו אחר? יאפ היית גאה בעצמך? נופ הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כה בכית בגלל מישהו? כה=\ בכית בגלל מישהי? נופ עשית משהו שלא חשבת שתעשה? יאפ אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? יאפ הופעת בציבור בפיג'מה? חח נופ בכית בסרט? יאפ, קורה =] היית על במה? כה, מגמת תיאטרון לצערי היית מחוייב למישהו? כה הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? נופ התעלמת ממישהו בכוונה? כה סיננת מישהו בטלפון? לא חושבת ניתקת למישהו בפרצוף? נופ רצית לצרוח ולא עשית את זה? כה נשבר לך הלב? כה שברת לב? כה =\ השם שלך הופיע בעיתון? נופ

Tama RockStar

New member
me...

האם אי פעם: Maby-I don't remember יצאת מהמדינה? yes-I'm in New Zealan אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? no שחית בעירום? no ברחת מהבית? no התחילו איתך? maby צפרו לך? yes נשארת ער כל הלילה? . yes לא אכלת יום שלם? maby דיברת בטלפון כל הלילה? no הרגת מישהו? no נישקת מישהו מאותו מין? . no-yak מעבר לנשיקה? no-yak בגדו בך? maby הרגת חיה בטעות? yes הרגת חיה בכוונה? yes גנבת משהו? yes פגעת בעצמך? yes רצית למות? yes עישנת סיגריות? (!!!)no עישנת נרגילה? (!!!)no ניסית סמים? no שתית אלכוהול? yes-daaa השתכרת? no התנשקת? no עשית סקס? . no עשית סקס יבש? Hirmanti ישנת עם בן המין השני בלי סקס? yes היית עם שני אנשים בו זמנית? no ירדת למישהו? no עשית או תכננת לעשות פירסינג? yes but I didn't do עשית קעקוע? not a real one הסתפרת? yes אכלת חבילת אוריאו שלמה? whats that? השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? yes צללת עם דולפינים? no קפצת כתה? no היית ערום בציבור? maby היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? no לתקופה ממושכת? . no 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? no קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? no נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? yeah, with the forum התאפרת? in Purim רצית להיות משהו שאתה לא? yes רצית להיות בן המין השני? maby התקלחת יותר מפעמיים ביום? maby עברת יישור שיניים? yes היו לך משקפי ראייה? no הרגשת שאתה בוגד בעצמך? yes התביישת בהורים שלך? . yes and I'm shame that I shamed שיקרת למישהו? yes היית מאוהב? yes התעלפת? no נשברה לך שן? yes עשית למישהו היקי? mo עשו לך? . no נעצרת? no קיבלת נכשל בתעודה? maby שברת עצם בגוף? yes רכבת על אופניים? yes רכבת על סוס? yes רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? maby שיחקת כדורסל? yes שיחקת כדורגל?yes הלכת מכות? yes, שיחקת טאקי? . yes שיחקת מונופול? yes שיחקת שש-בש? yes הוצאת מלא כסף על שטויות? maby הברזת מבצפר? yes התחרטת על משהו שעשית? yes היית אובססיבי כלפי משהו? yes היית מאושר? yes התנצלת על משהו שעשית? yes היית מכור למשהו? to the drums!!! היית כל הלילה על המחשב? no התקלחת עם מישהו? yes קמת באמצע הלילה סתם ככה? yes זכרת חלום? yes נרדמת בשיעור? maby העברת פתקים בשיעור? yes תפסו אותך? . yes ביצעת אקט מיני בבית הספר? yes ביצעת אקט מיני בשירותים? . no התעקשת על משהו מטופש? yes הברזת למישהו בלי להודיע? maby התחרפנת? i guess... נכנסת למצב כפית? whats that? ביקרת אצל פסיכולוג? yes חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? maby היית בהופעה חיה של זמר אהוב? maby שיחקת נוור? whats that? שיחקת חבילה עוברת? yes חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? yes רקדת בגשם? maby צרחת מפחד? maby ראית ריקי לייק? yes קיבלת מחזור?no השתמשת בטמפון? no היית 'צומי' במודע? yes שנאת את עצמך?yes צעקת על מישהו? yes קינאת במישהו אחר? yes היית גאה בעצמך? yes הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? yes בכית בגלל מישהו? maby בכית בגלל מישהי? not about love עשית משהו שלא חשבת שתעשה? yes אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? yes הופעת בציבור בפיג'מה? yes בכית בסרט? maby היית על במה? yes היית מחוייב למישהו? maby הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? maby התעלמת ממישהו בכוונה? yes סיננת מישהו בטלפון? maby ניתקת למישהו בפרצוף? yes רצית לצרוח ולא עשית את זה? yes נשבר לך הלב? maby שברת לב? maby השם שלך הופיע בעיתון? yes

Little Portnoy

New member
אני

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? כן שחית בעירום? לא ברחת מהבית? לא התחילו איתך? כן צפרו לך? כן(?) נשארת ער כל הלילה?כן . לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כן הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? לא איכ. מעבר לנשיקה? איכככככ בגדו בך? לא הרגת חיה בטעות? נמלים (?) הרגת חיה בכוונה? נמלים (?) גנבת משהו? כן פגעת בעצמך? אמממ...ישמצב...רק בקטע של צחוקים רצית למות? אממממ...מי לא? עישנת סיגריות? כן עישנת נרגילה? כן ניסית סמים? כן שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן התנשקת? כן עשית סקס? כן. עשית סקס יבש?כן ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? כן עשית או תכננת לעשות פירסינג? תיכננתי עשית קעקוע? לא הסתפרת? כן אכלת חבילת אוריאו שלמה? באאאררררוווררר השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? חח...כן צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? ישמצב היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? אממ...כן... לתקופה ממושכת? כן. 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? אמממ...כן
קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? לאזוכר התאפרת? אמממ...כן...פעם הופעתי בהצגת בצפר...אז חייבים... רצית להיות משהו שאתה לא? כן רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? לא עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? כן הרגשת שאתה בוגד בעצמך? ישמצב התביישת בהורים שלך? . כן שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? כן התעלפת? כן נשברה לך שן? לא עשית למישהו היקי? כן עשו לך? . כן נעצרת? אמממ...כמעט קיבלת נכשל בתעודה? לא שברת עצם בגוף? לא רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? כן שיחקת טאקי? .כן שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מבצפר? כן התחרטת על משהו שעשית? כן היית אובססיבי כלפי משהו? כן היית מאושר? כן התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? כן היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? כן קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? כן העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? . כן ביצעת אקט מיני בבית הספר? אמממ..כמעט:) ביצעת אקט מיני בשירותים? . לא איכ התעקשת על משהו מטופש? כן הברזת למישהו בלי להודיע? כן התחרפנת? באיזה אופן? נכנסת למצב כפית? .כן ביקרת אצל פסיכולוג? כן חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כן שיחקת נוור? כן שיחקת חבילה עוברת? כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן רקדת בגשם? אמממ לא(?!?) צרחת מפחד? כן ראית ריקי לייק? כן קיבלת מחזור? השתמשת בטמפון? היית 'צומי' במודע? לא שנאת את עצמך? לפעמים צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? כן בכית בגלל מישהי? כן עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? כן היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? כן הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? לא נשבר לך הלב? כן שברת לב? כן השם שלך הופיע בעיתון? נראה לי

Ashaham

New member
טוב נו.

האם אי פעם: יצאת מהמדינה? כן אכלת משהו שגרם לאחרים להקיא? לא שחית בעירום? לא ברחת מהבית? כן התחילו איתך? כן צפרו לך? לא נשארת ער כל הלילה? כן לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה? כן הרגת מישהו? לא נישקת מישהו מאותו מין? בעעעעע מעבר לנשיקה? בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע בגדו בך? כן הרגת חיה בטעות? כן הרגת חיה בכוונה? כן גנבת משהו? כן פגעת בעצמך? כן רצית למות? רק בצורה מטאפורית עישנת סיגריות? כן עישנת נרגילה? כן ניסית סמים? לא שתית אלכוהול? כן השתכרת? כן התנשקת? כן עשית סקס? כן עשית סקס יבש? כן ישנת עם בן המין השני בלי סקס? כן היית עם שני אנשים בו זמנית? לא ירדת למישהו? מישהי! עשית או תכננת לעשות פירסינג? תכננתי, היה וטו מאבא (הייתי בן 15) עשית קעקוע? לא הסתפרת? כן אכלת חבילת אוריאו שלמה? כן השתמשת באוכל לא למטרת אכילה? לא צללת עם דולפינים? לא קפצת כתה? לא היית ערום בציבור? לא היית עם מישהו למטרות סיפוק מיני בלבד? כן לתקופה ממושכת? כן 'היית' עם מישהו ליד אנשים אחרים? לא קיבלת חשבון פלא' של יותר מ500 ש"ח? לא נפגשת עם מישהו מהאינטרנט? כן התאפרת? לא רצית להיות משהו שאתה לא? כן רצית להיות בן המין השני? לא התקלחת יותר מפעמיים ביום? כן עברת יישור שיניים? לא היו לך משקפי ראייה? לא הרגשת שאתה בוגד בעצמך? כן התביישת בהורים שלך? כן שיקרת למישהו? כן היית מאוהב? כן התעלפת? לא נשברה לך שן? לא עשית למישהו היקי? כן עשו לך? כן נעצרת? לא קיבלת נכשל בתעודה? לא שברת עצם בגוף? לא רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? לא רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן שיחקת כדורסל? כן שיחקת כדורגל? כן הלכת מכות? כן שיחקת טאקי? כן שיחקת מונופול? כן שיחקת שש-בש? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מבצפר? כן התחרטת על משהו שעשית? כן היית אובססיבי כלפי משהו? קצת היית מאושר? כן התנצלת על משהו שעשית? כן היית מכור למשהו? כן היית כל הלילה על המחשב? כן התקלחת עם מישהו? לא קמת באמצע הלילה סתם ככה? כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור? כן העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? כן ביצעת אקט מיני בבית הספר? לא ביצעת אקט מיני בשירותים? לא התעקשת על משהו מטופש? כן הברזת למישהו בלי להודיע? לא התחרפנת? כן נכנסת למצב כפית? כן ביקרת אצל פסיכולוג? לא חשבת שאתה זקוק לטיפול תרופתי? לא היית בהופעה חיה של זמר אהוב? כן שיחקת נוור? כן שיחקת חבילה עוברת? כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? כן רקדת בגשם? לא צרחת מפחד? פעם פעם ראית ריקי לייק? לצערי קיבלת מחזור? פעמיים ביום וארבע בשבתות וחגים השתמשת בטמפון? ר' שאלה קודמת היית 'צומי' במודע? כן שנאת את עצמך? כן צעקת על מישהו? כן קינאת במישהו אחר? כן היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך על משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? לא בכית בגלל מישהי? לא עשית משהו שלא חשבת שתעשה? כן אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן הופעת בציבור בפיג'מה? כן בכית בסרט? לא היית על במה? כן היית מחוייב למישהו? כן הרגשת שאתה מחוייב למישהו למרות שלא הייתם רשמיים? לא התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון? כן ניתקת למישהו בפרצוף? כן רצית לצרוח ולא עשית את זה? כן נשבר לך הלב? כן שברת לב? לא שאני יודע השם שלך הופיע בעיתון? כן

למעלה