נצחתם!!! פרשתי!

ניקצעיר

New member
נצחתם!!! פרשתי!

די אני אמנם לא אחד שמתיאש מהר אך זהו נשבר לי, נצחתם, מי שרוצה אני מחכה במסרים בי והמשך הנאה יחד אמנם יש פה כמה מיוחדים בעיקר בפנטזיות אך אין הנזק שווה בצער ... של להכנס בכל פעם ולראות שוב ושוב ..

Z נשואה 45

New member
יו מה קרה לך ?

מה מה כבר עשינו אז מה אם יש רק זיוני מוח ולא זיון אמיתי אז מה חכה מה קרה הכל מהר מהר רגע קח אוויר יכירו אותך ואז תדבר אחרת. בכל מקרה בהצלחה בבחירתך לאן שתלך ובהצלחה בהחלפת ניק

איכותי36

New member
אני לא מבין .. זאב זאב זאב

טרול ... זה אחד שסתם מנדנד ועונה ומציק אבל מה זה ? עזבתי ביי ...איזה 200 פעם 800 ניקים עשרות פורומים והוא כאן נפרד מאיתנו כל היומיים האחרונים זאב זאב זאב ... לא ברור אבל שיהיה

נראה שרק אני עוד אוהב אותך ../images/Emo99.gif

יש כאלה חדשים שמגניבים הודעות לפורום מידי פעם ואם מתאים להם אז נשארים, יש כאלה שנכנסים עם הודעת כניסה "הגעתי..." יש כאלה שעוזבים בהדרגה כי פשוט לא מוצאים עניין, ויש את אלה שגם משאירים הודעת פרישה ויושבים לחברי הפורום על המצפון, ויש מצפון, אני מאלה שהגיע לפורום בשקט ואם אחליט לעזוב גם זה יהיה בשקט, מה הרעיון בהצהרות
היו לך תגובות שאהבתי ולא התביישתי לפרגן, היתה לך לפחות תגובה אחת מיותרת לדעתי על המבוגרות 35-38 ואתה צריך ללמוד לקבל ביקורת בהאהבה, בסה"כ התקבלת בזרועות פתוחות ובמדיה הזאת אסור להיות רגישים מידי. אם הגעת לממש את הפנטזיה שלך על "המבוגרות" וגילית שפה תהיה לך בעיה לממש אתה כנראה באמת צריך לחפש במקום אחר. הפורום נועד בעיקר לזיוני שכל צחוקים ובמה להעלות נושאים לדיון. מתאים לך תישאר לא מתאים תלך. רק את הלקח אל תשכח לקחת, תחשוב פעמיים לפני שאתה משחרר הצהרות בכל תחום בחיים. החיים דינמיים ומה שהצהרת אתמול אולי לא מתאים היום, היום אם תישאר תראה קצת לא רציני והכל בגלל הצהרה אולי מיותרת. הכי חשוב תצליח בכל מעשיך התחלתי כבר לעבור על מדורי הכלכלה בחיפוש אחרי העתונאי הוותיק

ג'ונסי איזה מדהים אתה!!!

כל מילה זהב!!! אין אין עליך. אחרי יום איתך באי הבודד, אני מכורה
אה ובהזדמנות זו אני מבהירה: זו לא היתה פנטזיה, זו היתה אם כל הפנטזיות...
ויאללה ניקניק, לך לשלום, תחזור כשמבוגרות בנות 35-38 ייראו לך כבר כמו ילדות....

Z נשואה 45

New member
וואואוווווו מסיטר אהבתי מאוד

כל הכבוד אני חייבת לאמר שקראתי את הנאמר בחן רב תמיד האמנתי שישנם עוד אנשים טובים באמצע הדרך מיסטר נשמה באמת אהבנו אותו כי הוא היה חפיפניק כזה פעם עיתוני פעם ניק.. ופעם מי יודע מה
אבל בסכך הכל הוא צעיר כלכך ועדיין לא יודע מה הוא רוצה בדיוק ואני אומרת זאת כי... כי אני מבינה אותו שיצליח לו באשר ילך המשך לילה מהנה ומפתיע לכולם

למעלה