נסכם את השבוע

ady18

Well-known member
קונה \מזמנין ערוץ דיסני פלוס האם חובב דיסני?

feldman89

Well-known member
חשבתי שלדיסני אין גיל לדעתך יש?
תראי, יש לנו תפיסה שונה בנוגע לדיסני וזה אינדיווידואלי. אליי זה כבר לא מדבר בעיקר אחרי שהבנתי מקורס שלמדתי בלימודים: כי דיסני שבוי בסטריאוטיפים של עניין הבדלי מעמדות(עשיר לעומת עני, טובים מול רעים). טבעי שיירד לי מדיסני אחרי הקורס הזה

ady18

Well-known member
תראי, יש לנו תפיסה שונה בנוגע לדיסני וזה אינדיווידואלי. אליי זה כבר לא מדבר בעיקר אחרי שהבנתי מקורס שלמדתי בלימודים: כי דיסני שבוי בסטריאוטיפים של עניין הבדלי מעמדות(עשיר לעומת עני, טובים מול רעים). טבעי שיירד לי מדיסני אחרי הקורס הזה
מה אתה כן רואה בימים אלו.....
ונוסף אשמח לדעתך מה דעתך על דודו טופז אהבת\לא?

feldman89

Well-known member
מה אתה כן רואה בימים אלו.....
ונוסף אשמח לדעתך מה דעתך על דודו טופז אהבת\לא?
אני כמעט ולא רואה כלום בטלביזיה לצערי, לא מתחבר לתוכניות הנצפות ולעידון הזה. לפעמים רואה כתבות מעניינות בחדשות. סרטים גם בקושי רואה כי אין לי סבלנות כמו פעם לצפות שעתיים.... הכי אני מעדיף תוכניות מוסיקה לצערי זה מאד חסר בנוף הקיים: עד פופ, סיבה למסיבה, תופסים ראש, להיט בראש, סופשבוע, ניקוי ראש, ראש כרוב, חג לי, סופסוף, ממני, זהו זה הישן ממש, תוסס, זמרת הארץ, מרגול
אהבתי מאד את דודו טופז, התחברתי לתוכנית שלו "הראשון בבידור"
הנה קטע שבו הוא מארח את גלי עטרי בשנת 1994(אז יצא האלבום הענק שלה "סימנים") ומדגים לה את כישורי ההלחנה שלו:

ady18

Well-known member
ואיזה סרט דיסני אהוב עליך?

feldman89

Well-known member
ושאלה לי אלייך: באיזה שיר את בוחרת כשיר השנה שלך לשנה הזאת תשפ"ב?
אצלי: פעם את לילה/ נתתי אותי אל העיר- שי המבר

ady18

Well-known member
ושאלה לי אלייך: באיזה שיר את בוחרת כשיר השנה שלך לשנה הזאת תשפ"ב?
אצלי: פעם את לילה/ נתתי אותי אל העיר- שי המבר
עדין לא הגעתי לזה לא שיר במובהק.ותבחר בנועה\אנה זק לגרועים?

feldman89

Well-known member
עדין לא הגעתי לזה לא שיר במובהק.ותבחר בנועה\אנה זק לגרועים?
לא, השנה אני לא עושה סופית מצעד שנתי. ואני לא אבחר בנועה קירל ואנה זק כגרועים של השנה כי הן גרועות בכל הזמנים וכל שנה אני עלול לבחור בשירים שלהן כהכי בלתי נסבלים או חלק משיריו של עומר בעת האחרונה. השנה נראה לי שהטופ 3 הגרועים הם:
1. קאקדילה- עומר אדם
2. לך לישון- אנה זק
3. פעמון- נועה קירל

feldman89

Well-known member
למה לא עושה מצעד אם בסדר לשאול?
אלף: משום שכמעט אין כאן אנשים בפורום במתכונת הנוכחית. ב. מי שכאן אני בספק שיתחבר לטעם האישי שלי(את למשל).אז אני לא רואה סיבה לטרוח ולעבוד קשה על מצעד בשביל שלא יגיבו עליו בכלל או כמו שאני מצפה. אני רוצה שיחמיאו לי כי הפרוייקטים שלי נהדרים ומושקעים בלי תסביכים ובלי לעוף על עצמי

למעלה