נמרה!!

Jackaholic

New member
נמרה!!

החוצפנים האלה!! דוויין לא הולך ליהיות בעונה ארבע!! אהההה!! לא!! בריי שלי! חוצפנימים!! זה לא עובד ככה! בהתחלה אמבר עכשיו בריי?! ומה עם התינוק??? ארר...זהו פחות או יותר...אני וידעת את זה כבר די הרבה זמן אבל חשבתי לחלוק את זה איתך.... את כותבת פאנפיקים? Kepp The dream Alive גל

נמרה

New member
what the fuck r u talkin´ about?

דווין הוא דמות מרכזית!!!!!!! (למרו שהוא נראה כמו קוקסינל בחולצה שלו לטעמי) וואו לא חשבתי לכתוב פאנפיקים! רעיון ענק! אולי אני אתחיל.. שימי לב לזיווג שמצא מיכאל פרייד+טאי סאן כל כך מתאימים!!!!!!!!!! טאי סאן ולקסי לא צריכים להיות ביחד בגלל ששניהם בוגדים לקסי עם אבוני וליילה (למרות שזאלה לא בגידות ממש) וטאי סאן עם זהבה שלא נראה לי שהוא ישיג בחורות בעשור הזה.. מה דעתך טאי סאן צריכה להיות הסופרים מאדר? מאיפה הרכילות הזדונית הזאת על דווין????????? בכל מקום אפשרי כתוב שמקומו מובטח שם! יש לך אייסיקיו??????????????? איכס הם יצרו תדמית של אבא חרא אם בריי יעזוב פתאום.. יש לך פאנפיקים באתר? באיזה הוסט? @נמיייייייייייי

Jackaholic

New member
Evil vest!!!

מי זה מיכאל?!?!?!?!?! אייסיקיו:86362733 התחילו כבר לצלם והוא עדיין לא חתם!! הוא באוניברסיטה או מהשו.... לגבי האתר שלחתי לך באימייל!! בהחלט יהיו פאנפיקים!!!!

למעלה