נמאס לי

אדם 11 11

New member
נמאס לי

נמאס לי נמאס לי כבר מכל הסכסוך הערבי ישראלי מהציונות הצבועה האסלאם הקיצוני דיי כבר אי אפשר לחיות בשקט? למרות שאף פעם לא חיינו בשקט זה עצוב זה מטופש וזה חסר טעם מה קורה לעזאזל ? איפה האנשים שעומדים מאחורי הדעות המטופשות ? אני מצידי כבר גמרתי עם הסכסוך הזה מבחינתי זה כבר לא קיים תקראו לזה בריחה פחד תבוסנות או איך שבא לכם אב לאני מאמין בעשייה עצמית ואנושית לבוא ולהקים קבוצה כדי שתשרת דעות שמבוססות על נקודה אחת נראית לי לא יעילה בגרוש כל הזעם השנאה מאיפה הוא בא באמת מספיק עם האמונות המטופשות שהולכות מסביב שרק מחזירות אותנו אחורה והתקיעות הזאת בנקודות מצבים סיטואציות שהם לא אנושיות ההאשמה הבלתי פוסקת הזאת כמה כבר אפשר להאשים אחרים אין פה מי צודק ומי אשם כולנו אשמים בעשייה האבולוציונית הניכור הדחייה והכאב של כולנו לקום ולתבוע גישה או עמדה שאתה מאמין שהיא צודקת, זין מי החליט שאתה צודק חוץ מהאישור שלך והאישור של בעלי אותה דעה מוגבלת ואטומה? למה אדם בא ומשנה את העולם אין צורך לשנות אותו לפי הצרכים שלך יש צורך לבוא לתקן לגבור על כל המכשולים שנוצרו וקיימים קיצוניות, צביעות, צדקנות, האשמה מה עוד? כמה אפשר לחיות בצל מכוער שעוטף אותך ולא נותן לך לראות מעבר? בוקר טוב אנחנו חיים בעולם מהיר תובעני ומסורבל להפליא תקום בבוקר תתעורר תהיה בן אדם, זה כל כך קשה? האמונה הקשה המצערת תבוא רק לחורבן עם עשייה אמיתית ואנושית תבוא "הגאולה" או ככה אנחנו מאמינים מספיק כבר עם כל אנוכיות והלוחמנות למען מטרה שהאמונה בה כל כך חזקה עד שאי אפשר לראות מעבר, והמוגבלות הבלתי פוסקת שאוטמת ומחלישה את היותך אדם וממה הפחד? מלהיות טועה? או ל"הפסיד"? דיי נו באמת אין פה מפסידים הרי כולנו עשויים מאודו בוץ או אטומים נמאס לי כבר מאמונת היחיד שתביא גאולה וסוף טוב הרי כולנו באנו מאותו מקום הולכים לאותו מקום ובטח שנלך לאותו מקום אז מה הטעם? אם אתה לא חי פשוט חי במלוא מובן המשמעות * אם הגעתם עד לפה אני מודה לכם אתם בטח תוהים מאיפה זה בה ולמה כל הסתירות האלה הסתירות האלה הם מרצון של באמת לחיות את חיי בשקט עם בעיות אחרות ולנסות למצוא להם משמעות מעבר מבלי להתבלבל אין פה עמדה אין פה דעה יש פה רק אהבה כאב וייאוש תודה על ההקשבה "אזרח העולם" *בתקווה שתעבירו את זה לאהוביכם ועמיתכם שבאמת אכפת לכם מהם

למעלה