ניק מחייב

Rinattt

New member
יווווווווווווווו מרכלים עליי ככה...

חירפופית קטנה ויפה שלי... קיס ורי ורי... כבר הולכת להכין את המזוודה... רינתיתיתי - בטרנינג תכלת וגרבי צמר אחחחחח חמים ונעים לי

Rinattt

New member
Are you talking to me???

כי צחוקית לא הייתה איתנו בכינרת ולא בחוף דור... אחחחחחחח בא לי קיץ עוד פעם...

Rinattt

New member
מחר נשמה חכי מחר...

איזה חתימה משאירה אצלך... חחחחח מביאה את החותמת מהדואר...

אין ספק שהניק שלך מעלה חיוך

כשקוראים אותו. וכשיודעים מי עומד מאחוריו, מבינים כמה הניק תפור עליך

../images/Emo25.gif את מדברת

אם יש מישהי שתפור עליה הניק שלה זו את. ממש סופעונה...לכל שאלה תשובה ועוד איזו תשובה. והכי אהבתי את הדאבל מינינג. יותר נכון שלוש משמעויות שונות וכולן תפורות עלייך.

שלושה???????????../images/Emo12.gif

רגשי אותי צחוקית, גלי ליייייייי חשבתי לשנות את הניק ל"אפלולית רגישה" מה את אומרת ?

את סופרת

1. סופעונה - סופי עונה - לכל שאלה תשובה. 2. סופעונה - מכירת חיסול - תשובות שוות כמו קניה שווה במכירת סופ עונה. 3. סופעונה - בסוף עונה - תגובותייך מחודדות -סוף הדרך של תגובות. אפלולית רגישה..חחחחחחחחחחח...חשבתי יותר בכיוון של פרודה גאה

../images/Emo6.gif../images/Emo122.gif../images/Emo6.gif../images/Emo122.gif../images/Emo6.gif../images/Emo122.gif

כמה סמך' יש בזמר 3 התשובות האלו
מואהההההההההההה

../images/Emo124.gif היי את...

אני בטוח, שגם אם מחייכים ככה "סתם" , החיוך מחלחל לו פנימה.. צחוק בלב, מעלה לי אסוציאציה של מעיין צחוק היוצא מהלב.. ולב..
לב זה כל כך את...לב גדול, לב טהור, לב יפה.... מאחל לך חיוך קבוע על פנייך היפות והטובות.. ואיך אפשר לסיים בלי המשפט האולטימטיבי למקרים האלה...
מחר יהיה יום חדש...

והנה עוד אחד

שהניק שלו זה ממש הוא. רק שלשום כתבת איפשהוא שהניק שלך מחייב ולכן ממשיך בדרכך הג'נטלמנית.

ניק מחייב

אצלך, בטוח! במיוחד כשרואים אותך, ישר עולה חיוך... הניק הקודם שלי למשל היה פנינה ושלושת הדובים, מחייב? ממש לא, כל מפגש שהייתי מגיעה אליו היו מצפים לראות איזה הר אדם עם שלושה דובונים שמנמנים ושלי כ"כ קטנים שזה משו... אגב, גם הניק שלי הזה, לא מכוון אליי אישית, אלא למקצוע שלי ולשם העסק שהבטחתי לעצמי שפעם אקים
ואת, שמרי על הצחוק, כי הצחוק יפה לך

את משגעת פילים

כותבת כול הזמן על העסק שפעם תקימי . פנינה של יופי זה בזמן להקים עסק לא בעתיד ולא בחלומות קדימה תקדמי את מה שאת יודעת לעשות.

למעלה