נו, איך עבר היום הראשון?

Flash Button

New member
נו, איך עבר היום הראשון?

אצלי לפחות - בחיים לא תראו כזה מנהל..אבל בחיים..הוא הבן אדם הכי שרוט שקיים!! חח בקיצור משהו נחמד

DevilishAngel

New member
בלה

למה סרוט? יהיה נחמד לשמוע עליו קצת יותר
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- למנהלת יש קרחת יש מורה שוביניסט יש בכיתה בלונדינית סתומה, לדוגמה:המורה: "אל תפריע לי בבקשה" הבלונדינית:"על ראש הגנב בוער הכובע!!!!!" והמחנכת שונאת אותי
"דניאל, איך את מרגישה?" (בטון ציני במיוחד) "טוב תודה, מה שלומך?" (בטון של למה-את-מפגרת-ושואלת-אותי-מה-שלומי-מול-כיתה-של-31-אנשים-כשאין-לזה-קשר-לנושא-המדובר?) "את בטוחה שהכל בסדר?" (בטון של אני-מטומטמת-תסתכלו-עליי) *מסתכלת עליה במבט של WTF את רוצה ממני?* ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Flash Button

New member
הוא פשוט סטלן

וגם הומו...חח כול ילד שעובר לידו הוא מתחיל ללטף אותו ולגעת בו!!! זה קורע
היה לנו איזה הופעה של להקה שהתיימרה לשיר שירים של צביקה פיק, אז באמצע הוא כזה מתחיל לרקוד ולהרקיד את כולם...חחח ואנחנו 43 תלמידים בכיתה!!! זה פשוט גדוד של אנשים, וזה דיי מעצבן...אבל סך הכול נחמד.

חח מגניב../images/Emo70.gifהלוואי עליי אחד כזה../images/Emo10.gif

יש לנו מנהלת חדשה והיא כל כך מעצבנת
-אסור שיראו טיפה את הבטן -אסור מסטיקים -אסור סוכריות -אסור גופיות -אסור לקפל את השרוולים בחולצה -אסור חולצות גזורות -אסור כפכפים ובטח שלא אצבע -אסור לצאת באמצע השעור ורק שתבינו מעכשיו לכל מורה יש כרטיס שכתוב עליו את השם שלה וכשהיא שולחת ילד לאיזשהו מקום היא צריכה לתת לו את הכרטיס הזה ומי שנמצא מחוץ לכיתה בלי הכרטיס 10 נקודות פחות בהתנהגות כללית
והיא גם מדברת מעצבן כזה

DevilishAngel

New member
האאא../images/Emo12.gif פדופיל../images/Emo3.gif

גם צביקה פיק פדופיל. 43 בכיתה?
וואו...זו כיתה די גדולה

Flash Button

New member
גאד

הוא גם נגע בי היום
ביקשו ממני להעביר לו את המחשב למשרד והוא כזה מלטף אותי בפנים ושואל - באיזה כיתה אתה חמוד? איכססססססס

Prince Yoni

New member
חחחחחחחחחחחחח

תמיד ידעתי שיש לך נטיות אחי...
סתאאאאאאאאם...

the mush

New member
גו מאיה גו מאיה../images/Emo70.gif

והיא כלכך צודקת. נראה אותך ב international school
אני על רמה, שמעת? {חהחהחה מאיה, לווווב יו!
}

את חיה על הפלאנטה הזאת?

International school בתחת שלי, את על רמה-הכי נמוכה שיש... שכבה שלמה שכוללת 14 תלמידים,חובקת בחיקה 14 אנשים מוגבלים-שכלית ואת אחת מהם. לכי תזדרגגי עם קוף וחדלי מלעשות רוח וצלצולים מהבי"ס ה"מיוחד" שלך!

למעלה