נושא לדיון

Angel On Earth

New member
נושא לדיון

בימים אלו הרבה פעמים כשמזכירים את עניין הקסאמים מדברים רק על שדרות. "בשדרות נפל קסאם.","עזרו לתושבי שדרות","ארקדי גאידמק הקים עיר אוהלים לתושבי שדרות" וכו' וכו'... עלינו לא נופלים קסאמים?כשאנחנו בבצפר אנחנו לא שומעים "צבע אדום"?לנו לא מגיע עיר אוהלים,או מלון שיעזור לנו לברוח קצת מהשגרה הזו? מה אתם חושבים על זה?

REvolutionZ

New member
אני חושב

שלכולם מגיע פינוי. ניקוי ראש. שינוי אוירה. פשוט מתייחסים יותר לשדרות. כי היא כביכול חוטפת יותר זמן קסאמים מהישובים. או לפחות מזוהה יותר מהישובים והקיבוצים. אבל גם צריך להבין שמההתחלה לא כל תושבי שדרות זכו לפריבילגיות של לצאת לחו"ל או לבתי מלון. בהתחלה בעיקר המקורבים זכו.

באמת נקודה למחשבה.

האמת היא מאד פשוטה, על שדרות נופלים יותר קסאמים ובגלל פני השטח שלהם כמעט כל יציאה יכולה לפגוע. לעומת הקיבוצים והמושבים שיותר קשה לכוון ישירות. בכל מקרה, נכון. היחס לא צריך להיות כאילו כביכול רק שדרות חוטפת את הקסאמים ועל כך הם רק מקבלים את התמיכה. אני חושבת שעם ההחמרה האחרונה זה די קיבל תפנית. חוץ מזה, אני יודעת שעוזרים. את התלמידים במעלה הבשור לקחו בשני (שכבות ז'-ח') לימית2000. מחר מוצאים את כל חברות הנעורים לסופרלד. שבוע הבאה יש משהו שהג'וינט ארגן לגיל הזהב בירושלים. זה לא הכי נכון שעוזרים רק לשדרות.. פשוט שם יש יותר רעש ומהומה

ברוריהה

New member
הסביה היחידה שזה מפריע לי

זה העובדה שבתל אביב יושבים אנשים (שאני עובדת איתם יום יום) שלא ממש מבינים וחושבים שזו רק עיר אחת שמופגזת וזהו ... רק בשביל שיבינו במדינה הזאת שמדובר על איזור שלם (וגדול יחסית) שנמצא תחת מתקפה, חשוב לי שכן ידברו. ברמה האישית עדיף שלא יזכירו, כי נמאס לי מהטלפונים של "אתם בסדר ?""מתי אתם עוזבים ?"

למעלה