נאור, אתה כאן?

גרא.

New member
עבר ונקלט בפורום גאים/גאות,אבל...

יעל,נאור מצא מקומו בפורום גאים/גאות..ואפילו זכה על מכתבו בהודעה נבחרת.נראה לי הפורום ההוא עדיין לא בשבילך..אבל כפי שלמדתי להכיר אותך, את עושה מה שאת רוצה...

אמממממ

הדבר אחד אתה צודק, אני באמת עושה מה שאני רוצה (לרוב...) אבל אני חושבתשאתה חצי צודק בכך שזה לא פורום בשבילי (גאים גאות) אני באמת לא צריכה להשתתף בדיונים שנערכים שם אבל אני לא רואה שום שיבה שאני לא אבקר בו, דברים מסוג זה לא ישפיעו על זהותי המינית (לעתיד...) אולי רק יחריבו את אופקי, אני ``מודה`` שעד עכשיו לא נכנסתי אליו כי הוא לא עניין אותי במיוחד, ואני לא מתכוונת להתחיל עכשיו, אבל אני לא רואה שום דבר רע אם הייתי נכנסת אליו, סתם באופן עקרוני.... יעל

naor99

New member
מצטער..

שלום יעל. מצטער שלא עניתי. אני בצבא ואני מגיע רק בסופי שבוע. השבוע האחרון לא היה מוצלח מבחינתי. לא הצלחתי למצא את מקומי בצבא, בקשר עם בן הזוג וביחסים עם המשפחה. לא אלאה אתכם בפרטים אבל קיבלתי עזרה פסיכולוגית בצבא וכולי תקווה שאכן אצליח להתגבר על הקשיים שהציבו לי החיים. בכל אופן, תודה רבה לך ולכולם על הייעוץ שנתתי. סך הכל זה גם מה שאני חשבתי שעלי לעשות אבל חשבתי שאזכה לקבל כאן תשובה נחרצת שתעזור לי להחליט. אולי מוטב שכך. שבת שלום.

למעלה