מ-ס-ק-ר-ה

1Unicorn1

New member
ובשמים:

ליום יום: HALLOWEEN / אולטרא ויולט / בייבי דול של איב סאן לורן לערב: BLV NOTTE

1Unicorn1

New member
אופס נלחץ לי לפני הזמן

לערב: BLV NOTTE / MAINA / ז'אדור / הוגו בוס דיפ רד

foggy night

New member
תשובה

ביום ובלילה אותה מסקרה - יש לי כל מיני וזה מתחלף. כרגע: מאק - פרו לאש, קרליין - לה דיוה בצבע חום חציל, ועוד אחת שחורה של פופה. בשמים: ביום ובלילה אותו דבר. אוהבת ונגמרו לי: לנקום - מירקל לנקום - מירקל סו מג'יק אוהבת ויש: לנקום - מירקל פוראבר לנקום - היפנוז קליניק - הפי אין בלום אסתי לאודר - ביונד פרדייס (לקראת סיום וכבר קניתי חדש) ברברי - טנדר טאץ' - מעולה מעולה מעולה! זה בקבוק שני שלי ממנו, הראשון היה 100 מל וגם השני... סבון - אמבר - בושם על בסיס שמן של רשת soap - אוהבת אותו יותר לחורף מאשר לקיץ. כולם פרפיום. אני מפונקת

SimplyMe1

New member
חוץ מהטנדר טאץ' של ברברי

שאני לא זוכרת שהרחתי אותו,למרות שנראה לי שכן כי אני זונת בשמי ברברי,כול הבשמים שכתבת מצוינים וממש מתאימים לקיץ לדעתי. מירקל האחרון(פוראבר?)מצוין ללילה קייצי..אבל כולם ממש טובים ויש לנו את אותו הטעם בבשמים(אלא אם את אוהבת גם את פויזון\אנג'ל\אמור אמור ושות',ואז אני חוזרת בי
)

foggy night

New member
אין לי אף אחד מהרשימה ההיא

וכנראה שגם לא יהיה לי... יש לי טעם מאוד מסויים (רמז: אני זונת לנקום) אבל עם גבולות... לנקום לנקום - אבל טרז'ור אני לא שמה גם אם ישלמו לי...

SimplyMe1

New member
אם רשמת-אז הייתי סבורה שיש לך אותם

אניוויז אני אוהבת ברברי מאוד-מאוד,ומתכננת לפחות על אחד בדיוטי פרי,וגם לנקום אני אוהבת ושונאת את טרז'ור גם כן.

foggy night

New member
לא הבנת

את הרשימה שלי יש לי לפי מה שכתבתי - חוץ מהשניים שכתובים למעלה ונגמרו לי. את הרשימה שלך עם אנג'ל, אמור אמור ושות' - ממנה אין לי אף אחד... לילה טוב! אני סוגרת עכשיו באמת!!!

cherry 1

New member
אפרופו בשמים שבחיים לא אתקרב אליהם...

קיבלתי מתנה קיט של קליניק ובו היו כל מיני מוצרים בגודל מיוחד ובינהם היה גם בושם ארומטיקס משהו... בחיי זה הבושם הכי נוראי שהרחתי בימי חיי אני מנסה לתת אותו מתנה לכל מי שרק רוצה ואף אחד לא רוצה אותו מרוב שהוא דוחה, יש לו ריח של סבתות אבל הסבתות של הסבתות. פייייייי נוראי, לא מזמן ראיתי בסופר פארם שהוא עולה 400 ומעלה גם אם הדיילת הייתה משלמת לי 400 ומעלה לא הייתי מזליפה אותו על גופי שוב... BIG NO NO

foggy night

New member
כן. אני מכירה את התאונה הזו...

אותו דווקא אמא שלי אהבה...
היא עברה למירקל פוראבר ואני מודה לה על כך. מודה-מודה-מודה ותפסיקי להגיב לי אני רוצה לישון.

cherry 1

New member
תוקית תהרוג אותנו על השרשור הזה לכי לישון!

אל תשכחי לשים מצנפת ולציין שלושה מעשים טובים שעשית היום ...

1Unicorn1

New member
../images/Emo45.gif

לא מבינה איך אפשר לאהוב את הריח של הדבר המעופש הזה ......... עדיף כבר נפתלין חח

anatdomb

New member
ארומטיק אלקסיר

זה אחד הבשמים המזעזעים אם לא המזעזע ביותר שקיימים!! כשעבדתי כמוכרת בשמים רק סבתות או נשים ממש מבוגרות ביקשו אותו...ושתבינו זה היה הבושם הכי אהוב אליהן! אני חולת בשמים אבל לצערי נגמרו לי רובם, הכי אוהבת: Miracle so magic, Gucci Envi Me, Escada Sentiment, Haloween, primier J'our, Fantasy (Britney) ועוד רבים... ולגבי מסקרטת אז הפייבוריטית לאש ארכיטקט ולפעמים המשקרה השחורה של אטלייה..

gingit6

New member
בידיוק עכשיו ריחרחתי כמה בשמים חדשים

יצאה גרסה חדשה, עם רמז פרחוני, לבושם ה"אול טיים פייבוריט שלי" של איסמיאקי. הבושם ממש טוב, ריח עדין יותר מהמקורי, ויש קרם גוף וחמאת גוף תואמים. יאממ. לדונה קארן יצא בושם חדש GOLD שהוא קצת כבד, אבל שיקי משהו. יקר כרגע. אבל הכי אהבתי את ה-YOOP החדש לגברים, בצבע ירוק בהיר. ריח משגע... אולי ארכוש לבעלי. הדאורדורנט התואם נראה גם כן יאממי להחריד. אחח, קשה קשה

בלונד23

New member
הכי נהרסתי כשקראתי בעיתון שזה הבושם האהוב

על כל מני סלבז איכותיות, נדמה לי קתרין דנב? או מישהי אחרת צרפתייה אז חשבתי שאולי אני באמת לא מבינה בבשמים. אחרת אין לי הסבר לזה שישנן נשים קלאסיות ובעלות טעם שנאמנות לבושם הזה דווקא. ואולי עליהן הוא נעים?...

k a k u l a

New member
אם כבר מדברים על בשמים שנואים

שהייתי בת 18 ההורים של החבר שלי דאז קנו לי מתנה את הוויט דיאמונדז של אליזבט טיילור. מה אני אגיד לכן- הבושם הכי מזעזע שאי פעם הרחתי. אבל כל כך לא היה נעים לי מהם שכל פעם שהייתי הולכת לשם שמתי אותו ורציתי להקיא. עוד אחד מהזוועתיים שהיו די פופולריים פעם- פלומה פיקאסו

יולי25

New member
זום לאש של מאק

אני תמיד מקבלת מחמאות על הריסים שלי:)(עולה משהו בסביבות ה 70 ש"ח) או לחילופין המסקרה המוזהבת של איב סאן לורן,יקרה יותר ,ולטעמי, לא מצדיקה את המחיר( 185 בניו פארם)

r e d o n e

New member
אצלי יש הפרדה בין יום לערב

במסקרות ליום- יש לי את הדו צדדית של קרליין בצבע סגול- נחמדה- לא ממש מומלצת יש את הפרג'קשניסט(נראה לי ) של אסטי לאודר מעולה ומאוד מומלצת לערב- פטאל של לנקום - עושה מראה של ריסים מלאכותיים מדהימה ברגע שלומדים להשתמש בה בושם- בושם שמזוהה איתי זה הוויט מאסק של בודישופ הישראלי לא מחליפה אותו בשום בושם ויש לי את הנואה פלר - נחמד לפעמים לשנות

hilala20

New member
יש לי כמה בשמים מתחלפים

האמת שאני אוהבת ריחות עדינים יחסית, אז ביום יום אני משתמשת בבשמים שלי (תיכף תבינו) שהעיקריים הם 212 המקורי ובוס לנשים (לא זה עם הסרט האדום, אחד בצורת חצי ירח). יש לי גם טומי לנשים עם ריח נקי אבל אלגנטי ועוד כמה שפחות בשימוש. בערב אני משתמשת בבשמים של אחותי שלטעמי הם מאוד חזקים ליום אבל מעולים בערב: הוגו בוס pure purple או ארמני קוד. מסקרה - מבחינתי אחת ויחידה - היי אימפקט של קליניק, שאיתה הדבקתי הרבה בנות כאן...
ביום אני שמה שכבה אחת ממנה ובערב 2-3 למראה דרמטי יותר. לפעמים אני מניחה לפניה את הדיור שואו בערב ואם אני צריכה מסקרה עמידה להתרגשויות (=עמידה במים) אני בוחרת בדאבל אקסטנשיין של לוריאל.

למעלה