מתלבטת

• פותח הנושא כינוי מתלבטת
  • פורסם בתאריך
כ

כינוי מתלבטת

Guest
היי,
אני בת 45 וקצת.
עשיתי מספר טיפולי ivf שרובם הסתיימו בהחזרה. אך לא נקלטתי לצערי.
יש לי ילדה מקסימה בת 10 מנישואים קודמים. כיום יש לי בן זוג.
תמיד היה לי קשה שיש לי רק ילדה אחת. על אף שאני מודה לאלוהים יום יום שיש לי אותה!
כעת כשהגעתי לגיל הקריטי ואוטוטו כבר לא אוכל...אני עצובה ממש.
חושבת על תרומת ביצית אבל כ"כ חוששת.
פחות מבחינה חיצונית, יותר מבחינת הגנים.
הבת שלי דומה לי מבחינת תכונות האופי בכל דבר כמעט.
לא יודעת מה אני רוצה שתכתבו...אבל אולי נקודות המבט שלכן יעזרו.
תודה

טלמר

New member
היי,
אני בת 45 וקצת.
עשיתי מספר טיפולי ivf שרובם הסתיימו בהחזרה. אך לא נקלטתי לצערי.
יש לי ילדה מקסימה בת 10 מנישואים קודמים. כיום יש לי בן זוג.
תמיד היה לי קשה שיש לי רק ילדה אחת. על אף שאני מודה לאלוהים יום יום שיש לי אותה!
כעת כשהגעתי לגיל הקריטי ואוטוטו כבר לא אוכל...אני עצובה ממש.
חושבת על תרומת ביצית אבל כ"כ חוששת.
פחות מבחינה חיצונית, יותר מבחינת הגנים.
הבת שלי דומה לי מבחינת תכונות האופי בכל דבר כמעט.
לא יודעת מה אני רוצה שתכתבו...אבל אולי נקודות המבט שלכן יעזרו.
תודה

היי,
כשקראתי את הפוסט שלך, חשבתי שאולי מישהו נכנס לתפוז וכתב אותו בשמי..
אני גם בת 45, גם עם ילדה אחת מנישואים קודמים, גם אחרי כמה סבבים, ושוקלת את האפשרות של תרומת ביצית.
מטורף!
אשמח לשוחח אתך בפרטי, אם זה מתאים לך כמובן.
אני גם לא יודעת מה אני בדיוק רוצה לשאול או לדעת, אולי בעיקר להבין שאני לא לבד בתוך ההתלבטויות...ואולי נוכל לסייע אחת לשנייה:)

ברוכה הבאה
יכולה לספר לך רק על עצמי. לא פשוט לי ריגשית לכתוב אותו אבל חושבת שהוא חשוב. מיציתי את הטיפולים שהגיעו לי עד גיל 45, למרות שרופאים אמרו לי שהנתונים גרועים.
כמה שבכיתי על זה שלעולם לא יהיה לי ילד שיהיה דומה לי. בכיתי, התאבלתי, לוויתי על ידי פסיכולוגית מקסימה.
במקביל התחלתי באופן אוטומטי תהליך של תרומת ביצית. אני יחידנית. באותה התקופה לא יכלתי לבחור תורמת למעט צבע שיער עיניים וגוון עור (לפני 8 שנים)
בחרתי תורמת עם גוונים כמו שלי, לאחר ההחזרה הראשונה נתנו לי את הפרטים עליה שלא היו לדעתי דומים לי (ביקשתי שיער שטני ועיניים כחולות כמו שלי, קיבלתי תורמת בלונדינית עם עיניים חומות), כמה בכיתי, כעסתי. כמעט והשלכתי את העוברים.
מאותה התורמת יש לי ילדה בת 7, ילדה מהממת שהמצחיק הוא שאנחנו דומות (למעט צבע העיניים ששלה חום), יש לנו אותו גוון שיער, יש דמיון במראה ובאופי או באופי קיבלתי את עצמי בקטן על הטוב וגם על הרע :). היא המתנה הכי גדולה שקיבלתי בחיי
ממליצה לך לקרוא על אפיגנטיקה, העברת הגנטיקה לעובר של מי שנושאת את ההריון
בהצלחה
איילת

פ

פרנצ׳סקה

Guest
מבינה את ההתלבטות והקושי. עברתי אותם גם. אבל עכשיו, כשתינוקת המהממת שנולדה לנו מתרומה שוכבת ישנה פה ליד, זה פשוט לא משנה כלום. הבת הגדולה שלנו שנולדה מהפריות ולגמרי חולקת איתי גנים, לא דומה לי בכלוםםםםם, לא חיצונית ולא תחומי עניין. אם כבר אז היא דומה לאחותי הקטנה, והבת של אחותי דומה לי בהכל. בקיצור, גנים זה בלגאן, וההשפעה של סביבת הגדילה תהיה מאד מאד משמעותית במילא. למשל משהו מצחיק זה שחבר טוב שלנו, שיודע שהתינוקת מתרומה, אמר לי השבוע שהוא יודע שזה נשמע הזוי אבל שהיא מזכירה אותי בהבעות הפנים. כיה בעות פנים זה משהו שמאד נרכש.

למעלה