מתי תבוא האהבה

האיש

New member
מתי תבוא האהבה

תאריך לידה: 21.5.77 מס שם פרטי: 5 מס שם משפחה: 9

מיקיZ

New member
גם אני הייתי רוצה לדעת מתי לי -

תבוא האהבה. היי עינת...ברכות על הפורום החדש והמקסים הזה. פרטים : תאריך לידה :21.3.83 מס` שם פרטי : 7 שם אמצעי : 2 (זה רשום בתעודת הזהות , ולא משתמשת בו וגם אחרים לא.) שם משפחה : 8 תודה המון המון המון......בהצלחה גם לאיש :).

עינת

New member
היי מיקיz :cool:

דבר ראשון תודה.ועכשיו לשאלתך. מיקי את באמת רוצה אהבה ומחוייבות עכשיו? אני לא בטוחה בכלל.בכל מקרה יש עוד קצת זמן.שנת 2003 תביא איתה אהבה לחייך ונראה כי או בשנה זו או בשנת 2007 תנשאי. בינתיים צאי ללמוד הרי זה בעוכרייך,ראי עולם , התנסי.האהבה תגיע. אור שפע ואהבה עינת

מיקיZ*

New member
עינת !!!!!

יו, עכשיו אחרי מה שאמרת לי אני בטוחה שאני לא רוצה מחוייבות ברגע זה. החתונה נראת מאוד קרובה..וזה די מפחיד... אני רק בת 18 :-( אולי שאלתי משהו יותר מידי רציני לא? בכל מקרה תודה שענית לי. האם את יודעת אם האהבה הזו תהיה רצינית או סתם חולפת ?... (ד``א את יכולה לדעת גם פרטים עליו ? או שזה כבר מוגזם?...) תודות חמות חמות לך. באהבה מיקי..

מיקיZ*

New member
עינת !!!!!!!!!!! :)

ראשית תודה רבה שענית לי. אחרי מה שאמרת לי בקשר לחתונה שתיתכן ב-2003 -2007 די נבהלתי..הרי אני בסך הכל בת 18...אז מה שאמרת בקשר לזה שלא כדאי לי ברגע זה מחוייבות , היא די נכונה. בכל מקרה , תהיתי האם את יודעת אם האהבה הזו היא ספציפית ורצינית או משהו בר חלוף? (ד``א את יכולה לדעת גם משהו על אותו בן אדם שמעורב?...או שזה מוגזם?) לבסוף אין לי מילים בפי להביע את תודתי !! יום מקסים מיקי. :)

מיקיZ*

New member
עינת !!!!!!!!!!! :)

ראשית תודה רבה שענית לי. אחרי מה שאמרת לי בקשר לחתונה שתיתכן ב-2003 -2007 די נבהלתי..הרי אני בסך הכל בת 18...אז מה שאמרת בקשר לזה שלא כדאי לי ברגע זה מחוייבות , היא די נכונה. בכל מקרה , תהיתי האם את יודעת אם האהבה הזו היא ספציפית ורצינית או משהו בר חלוף? (ד``א את יכולה לדעת גם משהו על אותו בן אדם שמעורב?...או שזה מוגזם?) לבסוף אין לי מילים בפי להביע את תודתי !! יום מקסים מיקי. :)

עינת

New member
:)

מיקי מתוקה תודה על תגובתך.בקשר להמשך השאלה,אכן זאת תהיה אהבה רצינית אבל רק את תחליטי מה יהיה עתידה שהרי הכל רשום והרשות נתונה,כלומר ההחלטות הן בידייך בלבד ורק את תדעי לאן לקחת את הדברים.אני בנומרולוגיה רואה את הפוטנציאל ונותנת כלים להערכות לעתיד אך לא קובעת אותו. מי האדם?ממש איני יכולה לדעת הרי לא עברתי קורס נביאים(בהומור כמובן) ועוד יותר מכך אני שוללת מכל וכל הגדת עתידות כיוון שזה לא נכון בעיני. בכל מקרה אני שמחה שהארתי את עינייך וזאת בעצם המטרה.תודתך על כך חממה את ליבי.תודה לך. אור שפע והמון אהבה עינת

עינת

New member
:cool:

איש יקר. נראה כי עד גיל 31 מה שיעסיק אותך בחיים זה לאו דוקא זוגיות.שנים אלה הן שנים בהן קיימת בך הרבה אמביציה להתקדמות מקצועית וחמרית.זו תקופת חיים בה אתה רוכש נסיון,כח וסמכות.בתקופה זו אתה דואג גם להתבססות חמרית אח``כ יבוא זמנה של האהבה ןהזוגיות.נראה כי בשנת 2008 תתחיל לחשוב ברצינות לכיוון ושנת הזוגיות עבורך היא שנת 2010 ,אחריה תאלץ לחכות לשנת 2014. בינתיים תהנה מהחיים ,רכוש נסיון ובסס את עתידך. בהצלחה. אור שפע ואהבה עינת

למעלה