מתי יתקיים הכנס הארצי ?

מתי יתקיים הכנס הארצי ?

הוא היה אמור להתקיים לפי מה שהבנתי החודש אבל כמעט החודש עבר ואין זכר לכנס, יותם ביקש בנימוס מסניף חיפה להתחיל את שנת הפעילות אחרי הכנס השנתי, אבל אנחנו כבר רוצים להתחיל בפעילות, ולפחות לקבוע תאריך ולהתחיל בגיוסים, אז מתי יהיה הכנס ?

המפגש הארצי מתעקב..

אני באופן אישי תומך בהמשך הפעילות בחיפה, נושא שיעלה בפגישת המועצה הקרובה. אביב.

לגבי שנת הפעילות 2004

קודם כל, זה מאוד משמח אותי שבחיפה כבר נלהבים להתחיל בפעילות. צריך לזכור, שאת ההפסקה בחיפה לא עשינו יותר מדי ברצון, ונתקלנו בשתי בעיות: א) נאלצנו לעזוב את הסניף ב) היה בלתי אפשרי לשמור על רצף פעולות שבועי לכן הסניף יצא לפגרה (שאגב, לא הייתה לו בתקופה שסניף תל אביב היה בפגרה, וכל קבוצה צריכה גם קצת לנוח), שבמהלכה קיווינו לפתור את הבעיות, וקבענו תאריך יעד לפתיחת הסניף - מיד אחרי האסיפה הכללית. צריך לזכור שלא רק סניף חיפה מחכה לאסיפה בשביל להתחיל בפעילות - אלא גם הרצליה וירושלים. גם בתל אביב לא פתחנו באופן רשמי את שנת הפעילות, ואנו עוד לא עוסקים בנושאי ההדרכה של 2004, אלא מקיימים שיחות עם פוליטיקאים לקראת הקמת המפלגה החדשה, ועוסקי בעניינים שעל סדר היום (כמו פעולת חופש הביטוי, של היום). האסיפה הכללית מתעכבת, נכון להרגע, משיקולים מוניציפליים בתל אביב, וזאת מכיוון שאנחנו רוצים לקיים אירוע חגיגי. עד אז, וכאן המקום להודות לרכז המדהים שלכם אודי, אתם בהחלט מוזמנים ואף ידוע לי כי אתם עושים זאת, לערוך דוכני גיוסים, לקיים הסברה בנוגע לסעיף ההומופובי, לפרסם את זכויות הנוער הגאה או ליזום פרוייקטים חדשים משלכם. שנת ההדרכה בכל התנועה תחל מיד האסיפה הכללית. יחד עם זאת, במידה והעיכובים יגרמו לתאריך להיות מעורפל מדי, נקיים אסיפה צנועה יותר בזמן הקרוב.

למעלה