מתי המטרונית תקבל העדפה ברמזורים...?

מצב
הנושא נעול.

droriko

New member
גם מה הקשר בכלל מתכנת רמזורים

אני לא מתכנת רמזורים ולא מודד זמני המתנה
יש שיפור בזמן הנסיעה. את הסיבה לכך אפשר לנחש, אלא אם קורא כאן מישהו שעובד בפרוייקט ורוצה לשתף איתנו את הידע שלו בנושא
מה אתה לא רואה לבד אם יש יותר או פחות העדפה ברמזורים? לא צריך בשביל זה דוקטורט בייל

loco58

New member
דוקטור בייל לא צריך,

מה אתה לא רואה לבד אם יש יותר או פחות העדפה ברמזורים? לא צריך בשביל זה דוקטורט בייל
דוקטור בייל לא צריך,
אבל צריך להיות די אובססיבי בשביל לשבת בכל נסיעה עם הפרצוף דבוק לחלון ולספור שניות בכל רמזור. אני את זמן הנסיעה שלי באוטובוס מנצל בצורה קצת יותר טובה, אחרת הייתי נוסע ברכב פרטי.

droriko

New member
מה הקשר בכלל לאובססיה

דוקטור בייל לא צריך,
אבל צריך להיות די אובססיבי בשביל לשבת בכל נסיעה עם הפרצוף דבוק לחלון ולספור שניות בכל רמזור. אני את זמן הנסיעה שלי באוטובוס מנצל בצורה קצת יותר טובה, אחרת הייתי נוסע ברכב פרטי.
מה הקשר בכלל לאובססיה
גם אם אתה שקוע בתוך "מלחמה ושלום" אתה שם לב אם האוטובוס עוצר כל שניה ברמזור או לא. עובדה שלא רק אני דיברתי על שאין העדפה ברמזורים אלא כל החבר'ה פה, אז מה כולנו אובססיבים?

חבל על הזמן שלך

מה הקשר בכלל לאובססיה
גם אם אתה שקוע בתוך "מלחמה ושלום" אתה שם לב אם האוטובוס עוצר כל שניה ברמזור או לא. עובדה שלא רק אני דיברתי על שאין העדפה ברמזורים אלא כל החבר'ה פה, אז מה כולנו אובססיבים?
חבל על הזמן שלך
הוא החליט שיש העדפה ברמזורים. העובדות לא מעניינות אותו.. מכל שאלה שלך הוא פשוט ימשיך להתחמק, לטמון את הראש בחול ולדקלם את הסיפור שהוא המציא בלי שום קשר למציאות.

amit1270

New member
איפה הוא כתב שיש העדפה ברמזורים?

חבל על הזמן שלך
הוא החליט שיש העדפה ברמזורים. העובדות לא מעניינות אותו.. מכל שאלה שלך הוא פשוט ימשיך להתחמק, לטמון את הראש בחול ולדקלם את הסיפור שהוא המציא בלי שום קשר למציאות.

droriko

New member
הוא כתב "חל שיפור מורגש בזמן הנסיעה"

אז שאלתי אותו אם זה בגלל שהיה שיפור ברמזורים בחודשים האחרונים שלא הייתי ,אז הוא מתנפל עלי ב"מי שם לב בכלל לרמזורים,מה משעמם לי בנסיעה?". אפשר לנהל דיון עם אחד כזה?

amit1270

New member
נו....

אז שאלתי אותו אם זה בגלל שהיה שיפור ברמזורים בחודשים האחרונים שלא הייתי ,אז הוא מתנפל עלי ב"מי שם לב בכלל לרמזורים,מה משעמם לי בנסיעה?". אפשר לנהל דיון עם אחד כזה?
נו....

amit1270

New member
הוא כתב שיש שיפור בזמן הנסיעה

וגם שהוא לא יודע אם זה בגלל העדפה ברמזורים. פארק דה פראנס כתב שהוא "החליט שיש העדפה ברמזורים", אבל זה לא מה שעולה מהודעותיו. אתה ממש לא חייב לנהל איתו דיון, אבל לפחות אל תמציא דברים שלא היו.

droriko

New member
להמציא??

וגם שהוא לא יודע אם זה בגלל העדפה ברמזורים. פארק דה פראנס כתב שהוא "החליט שיש העדפה ברמזורים", אבל זה לא מה שעולה מהודעותיו. אתה ממש לא חייב לנהל איתו דיון, אבל לפחות אל תמציא דברים שלא היו.
להמציא??
הבאתי ציטוט מילה במילה שלו.

אבל באתי בשביל לדבר על תחבור ציבורית ולא על תרבות דיון כי זה משעמם אז בוא נחתוך את זה כאן.

amit1270

New member
מי שהמציא דברים זה לא אתה

להמציא??
הבאתי ציטוט מילה במילה שלו.

אבל באתי בשביל לדבר על תחבור ציבורית ולא על תרבות דיון כי זה משעמם אז בוא נחתוך את זה כאן.
מי שהמציא דברים זה לא אתה

loco58

New member
אני מבין שאתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך

חבל על הזמן שלך
אני מבין שאתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך
קודם עניין הגדרת ה-BRT ומהירות ממוצעת ועכשיו עניין ההעדפה ברמזורים. העדפה ברמזורים פירושה קיצור זמן המתנה ממוצע ברמזור כמו שנכתב כבר בשרשור. דבר זה בפירוש וללא עוררין קיים במטרונית. אתה מנסה לבדות איזשהו אמצעי תחבורה קסום שגם יהיה זול, גם לא יעצור אף פעם וגם יסע במהירות גבוהה. בקיצור, דמיון פרוע.

מהתגובות שלך אני מבין שלא ניסית את המטרונית, ורוב הסיכויים שגם אם תלך למרכז העיר קוריטיבה לא תדע לזהות מערכת BRT מהי.
אני מבין גם שלא יעזרו הסברים שלי או של אף אחד אחר כי תמיד תתבצר בעמדתך ותשתלח בכל מי שלא מסכים איתך. זו אינה תרבות דיון, וניתן רק לקוות שקוראים מזדמנים בפורום לא יחשבו שהרמה כאן היא רמת טמקא ודומיו.

לא יודע

באיזה חלק בדיוק?
אני הייתי שם בחנוכה. חוץ מאולי רמזור או שניים לא היה רמזור שלא עמדתי בו. ועבדתי בכל הקוים(יכול להיות שבקריית ים היה טיפה יותר ירוקים,אבל אני לא הכי זוכר)

האם מאז חנוכה היה שיפור בנושא הרמזורים?
לא יודע
יודע בוודאות רק על הכניסה לתחנת המושבה הגרמנית והיציאה ממנה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה