מתוסכלות

לישי בת

New member
מתוסכלות

אני יושבת לי וקוראת את אשר אתן כותבות. אין לי דבר מן המשותף בדיעותיי איתכן, אבל את מי מכן זה מעניין? לא מקוממת אותי הדיעה פרופר ב"לא רוצות ילדים" שזה דיון ארוך בפני עצמו. כי כמו שאני עברתי הפריות רבות על מנת לזכות ביציר עולמי משלי, עשיתי הכל והפכתי עולמות על מנת לזכות במתנה הזו שלי. ישנם הורים שממש אינן ראויים להיות הורים, זוהי זוועה, לקרוא בעיתונים על הורים שמתרשלים בתפקידם. לא חסרות כאן כל יום כתבות מעוררות בחליה על אותם הורים שאינם שומרים על ילדם כראוי. מה שהכי מקומם כאן בפורום הזה , זה שיושבות להן ילדות, אינטלגנטיות עד כמה שתהיינה, או מתבגרות או סבתות וכל מה שאני רואה מן הכתוב ושומעת זה ת י ס כ ו ל. לקרוא אתכן מדברות על הריון לידה וגידול הילדים בהשוואות של: "בחילה, גועל,ילדים הם חיות,לידה היא זוועה לגוף האשה"? תהנו לכן מהפורום הזה, כי אני רואה כאן שישנן נשים שממש ,אבל ממש חשות תיסכול עמוק. אני רק יכולה לראות את הוריכן שממש כשלו במלאכתם. לא פסיכולוגיה ולא כלום. זוהי המציאות הכואבת. אולי שכתבתי יקומם וכן כבר אמרתן את דיברתכן וירדתן על קודמותיי. אפשר לשמוע דיעות אבל בנות, אתן יורדות כאן לשוליים חסרות אנושיות.... ילדים הם חיות, מגעילים. אתן כל כך סולדות מעצם היותכן נשים. וההויה הנשית אינה בעיקרה להביא ילדים. זכותכן לעשות ככל העולה על דעתכן עם הגוף שלכן, רק אנא , לכל הילדות שבינכן, שיקלו יותר את מה שאתן אומרות. זה לה ממש מראה על חוכמה. נכסתי לרגע שניים ופה אפרוש לשמחתכם, כי הרי רק דיעותיכן הן החשובות וכל מי שמערערת וקוראת עליכן תיגר, אינה חכמה דיה ומדברת סתם שטויות ומקוממת אתכן. היו כאן לא מעט אימהות שחוו אכן את הלידה וההריון, זוהי חוויה שלעולם לא תדעתנה לתת את דעתכן עליהם, כי זוהי בחירתכם אבל אל תזלזלו בכל זה. איני רואה בזה "עבודה" כמו שמישהי כתבה כאן.זוהי זכות בלבד והיא שלי. אז לכן, נשים (!?) אני מאחלת כל טוב בחיים ושתמצאנה מקומות טובים למלא את האושר הטמון בכן במקומות אחרים.

S i r i u s

New member
זה כל כך מגוחך.

את חושבת שאנחנו מסכנות ומתוסכלות אבל זה כל כך לא נכון. אני מוצאת את האושר שלי באהבה לבן זוגי, בבעלי חיים, בכתיבה ובשירה. את חושבת שאישה שלא מולידה ילדים היא לא שלמה, למה? למה כל אישה חייבת להוליד ילד שאולי היא בכלל לא רוצה? את היית רוצה להיוולד להורים שלא אוהבים אותך?

לישי בת

New member
זהו שההבדל ביני לבינכן

שאני נולדתי להורים ענקיים, שאוהבים ילדים , חיות, טבע ,עולם והם היקנו לי את האהבה הזו. אני לא חושבת שאת מסכנה. או אולי כן, שנולדת להורים שלא רצו אותך ובתת מודע העבירו לך את זה.

קספיאן

New member
לא לכל ההורים אחראים

ההורים שלי גם אוהבים ילדים, חיות, טבע, ועדיין אני לא אוהב ילדים ולא רוצה ילדים, והגעתי לזה בכוחות עצמי, בלי עזרה מההורים.

karnity

New member
לישי..

מה בדיוק מקומם אותך לא הבנתי... האם התיסכול לכאורה שאת שומעת?... האם רק את זה את שומעת? חבל... כיוון שנאמרים כאן הרבה דברים אחרים ומשום מה דווקא מהם בחרת להתעלם.. ואותי מקומם שניתחת אותנו בסכין כה קהה... והגעת לא רק למסקנה שגויה אלא למסקנה בודדת... ואני שמחה לבשר לך שאותי גידלה אמא נפלאה ונהדרת..שכלל לא כשלה באימהותה.. כמו כן את טוענת שאנו סולדות מנשיותינו... על איזה בסיס את טוענת את הטענה המופכת הזו??? היי מאושרת בחיק ילדיך ואנו נהיה מאושרות ושלמות בחיינו נטולי הילדים...

gertrude

New member
לישי

זה נכון שיש כאן נשים וגברים שאמרו שהריון, לידה וילדים דוחים בעיניהם, אחרים סיפרו סיפורי חיים עגומים, בטוח ישנן כאן נשים שיש להן בעיה עם עצם היותן נשים. מצד שני, יש פה נשים שגאות ושמחות בנשיותן; ישנן כאן לא מעט נשים שגדלו בבתים אוהבים, שהוריהם שמחו בילדיהם והעניקו להם חום ומגע; ישנן כאן כאלו שהחלטתן לא ללדת אינה כרוכה בבעתה אסתטית, שלא חושבות שילדים זה מגעיל ושלנקות חיתולים זה שפל המדרגה. רבות כתבו שהן דווקא מאד אוהבות ילדים (אמנם של אחרים). רבות לא מזלזלות כלל וכלל במלאכת האמהות. בקיצור, כמו קבוצת האמהות, כמו קבוצת הנשים שמנסות ללדת, גם אנחנו קבוצה מגוונת ומורכבת, שלא ניתנת לניתוח מהיר, פשטני וכוללני (אם כבר מדברים על זלזול). אז אנא, תשאירי את אמא שלי בצד.

לישי בת

New member
gertrude ו karnity תודה ו......

לא רציתי להישמע כל כך אנוכית ולא מתחשבת. אני פשוט קוראת כאן דברים שממש מרתיחים אותי כמו של queen of magic למשל. יש פה עוד ועוד כותבות מקוממות. אתן עניתן בסבלנות ובהחלט you made your point איני כמובן שופטת אבל כשאנשים זורקים בבורות גמורה שילדים זה דבר מכוער או גועלי ולידה זו זוועה, אלו הם הדברים שמקוממים אותי במיוחד. אני לא אשפוט אותן כי ממש אין להן ניסיון חיים, לא שאינן אינטליגנטיות, פשוט חסרות ניסיון. אני מאחלת לכן הצלחה בכל וסליחה אם נשמעתי מקוממת , כך חשתי ועדיין חשה, אך אין זה מקומי כאן ומכאן, שלום לכן ויום טוב וחיים מתוקים.

למעלה