משפחה מחפשת חתול (נחמד!)

irisFridman

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo23.gifקטנטונת מ-ק-ס-י-מ-ה לגמרי../images/Emo70.gif

אני באמת חושבת שעדיף שתאמצו חתול שהוא כבר לא גור קטן... גורים נוטים לשחק המון ותוך כדי זה גם עלולים לשרוט... לדעתי רצוי לאמץ חתול מעט גדול יותר, שהאופי שלו כבר ידוע מראש, ושכבר לא בגיל של המשחקים המרובים... אם אתם ממש רוצים גור - אז עדיף לאמץ 2 גורים יחד, ככה הם ישחקו אחד עם השני ויוציאו אנרגיות... ומועמדת מקסימה ביותר לאימוץ - קטנטונת בת 4 חודשים, רגועה, מתוקה ואופטימית
תתאים מאוד לבית עם ילדים, תקשורתית מאוד, ידידותית לכולם, ואפילו ממושמעת ויודעת מזה "לא"... =]] בנוסף, היא כבר מעוקרת ומחוסנת... עוד פרטים במודעה

smiri

New member
גם לדעתי עדיף חתול מעט בוגר יותר

וכמו לאחרים.. גם לנו יש מה להציע.. תוכלי להסתכל באתר.. מי שיכול להיות רלוונטי מבחינת נחמדות הם: ברי (בן 4 חודשים,מחוסן,מתולע,מסורס), רותי(בת 5 חודשים,מחוסנת מתולעת ומעוקרת),דובל'ה (בן 4 חודשים,מחוסן,מתולע,מסורס), נכי (בן 5 חודשים,מחוסן,מתולע,מסורס) וברוס קיאנו וספידי(בני חודשיים ,מחוסנים ומתולעים). תוכלי לראות תמונות של כולם:

bastis

New member
מה קרה לחתולה הקודמת?

ובנוגע לחתולים, אין תעודת היטוח אופי יכול להשתנות, כדאי מראש לדעת ולאהוב את החתול כמו שהוא.

החתולה הקודמת

הועברה לבית של סבא וסבתא שלי כשהאחים הקטנים נולדו, לפני ארבע וחצי שנים. סבתא נשוכה ושרוטה, אבל אוהבת את החתולה. אני לא מחפשת תעודת ביטוח, אלא המלצה והצעות כדי למצוא חתול שיתאים לבית עם ילדים מפוחדים. אם החתול העדין שנקח יהפוך במפתיע לתוקפן, אז נתמודד עם זה. אני מקווה שלא נצטרך.

shan28

New member
יש טיפול מיוחד לילדים שפוחדים מחיות...

אם זה כ"כ רציני אצלהם... אם הם נלחצים נבהלים ובוכים שהם רואים חיות (חתולים\כלבים)?

לא

הם שני אנשים שונים וחוששים מבע"ח ברמות שונות, אבל זה לא מגיע לרמה של היסטריה. הם דווקא שמחים לשמוע שאני מתכננת להביא חתול הביתה.

saraha6

New member
היי! לי יש שתי מתוקות שישמחו לבית!../images/Emo13.gif

הן בנות חודשיים וחצי ועדינות ומקסימות, הן גם גדלו יחד עם אמא שלהן ועוד אחיות אז הן משחקות ולומדות גבולות של כאב לא כמו החתול שלי לדוגמאשמצאתי אותו לבד לגמרי בן חודש וכשוא משחק איתי הוא לפעמים נושך ושורט חזק מידי. הן מחוסנות ומתולעות, נקיות בריאות ושובבות במיוחד. אני נמצאת ליד קיסריה זאת אחת...

saraha6

New member
../images/Emo13.gifוזאת השניה...

יש לה דגמא יפיפיה בפרווה והיא מאוד פעילה... אגב- לגבי זאוס, לדעתי חתולים בעלי 3 רגליים הם מקסימים ומיוחדים מאוד, לי יש חולשה אליהם...

saraha6

New member
../images/Emo9.gifועוד קצת תמונות... כי צילמתי חדשות....

מתוקות!!!

saraha6

New member
ובלי קשר- מישהו מוכן להכין מודעה...?../images/Emo92.gif

אני כל כך מוגבלת במה שקשור במחשבים, אני כבר כל השבת עם חברה שלי בפלאפון מנסה להוריד תוכנות וכאלה כלום לא הולך.... בבקשה, אם מישהו יכוללתרום מזמנו וכשרונו אני אודה לו מאוד...!

הכו2שת

New member
אני תכף מסיימת להכין לך. תני לי רק

את הפרטים שלך? מייל או טלפון ליצירת קשר :)

saraha6

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo41.gifפרטים...../images/Emo41.gif

קוראים לי שרה והטלפון שלי 052-3298323 רק עכשיו ראיתי את ההודעה שלך... מצטערת על היבוש... והמון המון תודה!!!

יש לי גור מתוק שגדל עם הבן שלי

בן השנתיים וחצי.כיום החתול הוא בן 4 חודשים ,הוא רגיל כשהבן שלי לוקח אותו על הידיים ודי נהנה מזה. אגב בני כמה האחים הקטנים שלך? אני מצרפת תמונה . אורנית

Mind Games

New member
דבר אחד שלא ציינת - איפה ההורים שלך בכל

הסיפור ומה דעתם לגבי הבאת חתול הביתה?

../images/Emo3.gif

איזו חשדנות... אני מתחילה להרגיש אשמה :). ההורים מסכימים כמובן... אמא מתלהבת מזאוס עם שלוש הרגליים. ולא, אף אחד לא זרק את החתולה לרחוב! היא חתולת בית. צילמתי אותה היום, קוראים לה אוליב.

shan28

New member
אה יופי...

אני חושבת שאת הולכת להביא את החתול שתרצי תקחי איתך את הילדים, שיתאהבו בו מהרגע הראשון שהם לוקחים אותו שיהפוך לחוויה כזאת

למעלה