משחק מקדים

~Stranger~

New member
אמצע שבוע, יצאתי לישון בבית כי מחר הבטחתי לאמא שאעזור לה בבוקר קצת לפני שאחזור לבסיס.
בדרך חזרה מהמילואים קפצתי אליך למושב להגיד שלום ולהתעדכן, ביקור קצרצר, קפה ולאמא .. היא מחכה לי עם צהריים…
באותו היום אמא קבעה לצאת עם חברים שלה ואני מוצא את עצמי יושב על ספה אצלה בבית מול נטפליקס…
אני שולח לך הודעה "היי,אני לבד, רוצה לקפוץ לקפה?" וממשיך במלאכה, לסיים את חברים..שוב.. אני קצת מתעפץ על הספה ואז רטט מתחת לגב - אני מקבל ממך הודעה בחזרה "אפשר… מתי לבוא?" התשובה שלי הגיעה אליך לפני ה2 ווי הכחולים.. "עכשיו!"
ובהודעה עוקבת סמיילי צנוע =)
מחכה על הספה, כבר לא כל כך מתעפץ, אפילו קצת מתרגש..
20 דקות שאני יושב בציפיה, את כותבת לי שאת עולה, ואני ישר מגיב "תכנסי הדלת פתוחה".

דפיקה בדלת…..
אני פותח לך .. הדבר הראשון שאני רואה זה את החיוך שלך שאת רואה אותי ואת זה שאת לבושה בטייץ, טופ ספורטיבי וחולצת בטן שמנסה אבל לא מצליחה להסתיר את הטופ…. אני שונא שאת באה עם טייץ, את יודעת שאני לא עומד בפיתוי..אני מחבק אותך ואת מחבקת אותי חזק חזרה
את שואלת - "נשב בחוץ?" ופשוט מוצאת את דרכך אל המפרסת
ואני? אני יוצא אחרייך ושוכח שרציתי בכלל לשתות קפה.

את מתיישבת על ספה זוגית ואני על הכיסא הבודד - אני אוהב לראות אותך כשאנחנו מדברים.. את מקרבת את הספה ומניחה עלי את הרגל..
ומבפנים? סרט! קרנבל! מתפלל שאת לא רואה כמה שעומד לי
אני מנסה להקשיב לך..אבל איכשהו איתך הידיים לא מקשיבות לי! הן פשוט הולכות בצורה אוטומטית לרגל שלך...למה שמת אותה פה!? את לא רואה שאני מנסה להתרכז?
בהתחלה הידיים נשארות על השוק ועושות לך קיצי.. ואני מנסה למצוא מילים כדי לעדכן אותך ולספר לך מה קורה איתי, ואז הן ממשיכות מבלי להקשיב לי ועוברות גם לירך...
איבדתי את הסיפור שלי לגמרי ואת.. שכבר יודעת את זה.. מעבירה את הרגל שלך לצד השני שלי ומושכת אותי אליך לספה הזוגית בעדינות..
אני נשכב עליך, מנשק לך את הצוואר ואת טורפת אותי! את מושכת אותי אליך ולוחצת לי על האגן בשביל להצמיד אותו אליך… את מרגישה אותו, דרך הטייץ, עומד דום בשבילך!! ואת מזיזה אותי..מזיזה אותו..צמוד אליך..
אני מחבק אותך - יד אחת על הצוואר עם האצבעות קצת בשיער ויד שניה על המותן ומשם עוברת לטוסיק ♥ אני אוהב את הטוסיק שלך..תמיד כשאני רואה אותו אני מרגיש שהוא קורא לי להצמד..

את עוצרת אותי. מציעה שנעבור לחדר… "מה נראה לך!? לחדר ומהר!".. אני מגיב עם דופק 180

עוברים לחדר.. את נשכבת על המיטה בעדינות ואני רץ ומזנק עליה לידך.. נשכב ומלטף, בהתחלה את הבטן, ואז את המותן, ואת הירך.. והיד עולה לה שוב לכיוון הבטן באותו מסלול רק שהפעם היא לא עוצרת שם.. היד הפעם מרימה לך את החולצה והשפתיים מנשקות את מה שהטופ לא מצליח להסתיר.
היד ממשיכה בשלה, היא מטיילת חזרה למטה, משפשפת את הטייץ
ניהיה חם!
את מתיישבת עלי ומורידה את החולצה, אני בקושי מצליח לפתוח את המזגן, זורק את השלט ועוזר לך להוריד גם את הטופ.. הוא מפריע.
הטופ ירד ואני מנשק אותך..תוך כדי מסובב אותנו - היום אני למעלה..
היד ממשיכה ללטף את הטייץ והשפתיים עוברות דרך הלחי, לצוואר, לחזה.

היד עוברת בעדינות על הציצי, מלטפת ממעל, למעלה ולמטה ואז אוחזת בו… אוךך הציצי הזה!! אני יכול לראות ולנשוך אותו כל היום!

את מורידה לי את החולצה ודוחפת אותי למצב שכיבה.. מטיסה לי את המכנס מעלי ומשאירה אותי בבוקסר השחור הצמוד שפעם אמרת שנראה טוב עלי (יכול להיות שזה מה שתכננתי..או יותר נכון קיוויתי שיקרה הערב)

את תופסת לי את הבוקסר משפשפת קצת ואז מתיישבת עליו
הטייץ שלך מתחכך בבוקסר שלי ואת זזה קדימה ואחורה בתנועות עדינות.
אני מחבק אותך בשביל שהגוף שלך ירד קרוב אלי ואני יוכל לנשק אותך ואת.. מפסקת את הברכיים עוד, כדי להיות קרובה יותר .. את מרגישה את החום שלי על הבטן והחזה שלך ואני מרגיש את שלך.

נמאס לך מהמשחק המקדים. את מפשיטה אותי ומתפשטת עצמך!
תוך כדי שאת מורידה את המכנס אני רואה חוטיני אדום.. את ידעת שזה מה שיקרה =) תכננת הכל ♥!

זה חלק מהפרק הראשון (מתוך 5 סך הכל) בסיפורים קצרים שכתבתי לידידה שירדה מהארץ ... ההמשך כבר כתוב..כל הפרקים.. אבל לא כל טוב .. אפילו די בינוני P=

אם יהיו פה תגובות אני אכתוב את זה טוב יותר ואעלה לכאן
ואם מישהי רוצה סיפורים בזמן אמת .. הסקייפ שלי מופיע למטה ;)

למעלה