משחק בכורה מוצלח לאולדריג' במידי הנטס

OrEl74

Well-known member
מנהל
פתח בחמישיה וסיים עם 11 נק' 9 ריב1 ו 6 אס'
הנטס מביסים את ההורנטס בלי הארדן.

דוראנט חוזר בשבוע הבא והקבוצה הזאת תהיה בהרכב מלא אחרי הרבה מאוד זמן.

OrEl74

Well-known member
מנהל
חייבים להגיד שאפו לארון גורדון
לא מנסה להיות כוכב, מגיע לעשות את מה שצריך ועושה את זה מעולה.
ידענו שהוא לא ימדד בסטטיסטיקה אלה בדברים הקטנים שעושים בהגנה ובמלחמה על הכדור והוא לקח את התפקיד הזה בשתי ידיים.

בינתיים דנבר עדיין ללא הפסד מאז שהוא הגיע אבל זאת לא חכמה כי זה לא שהם היו גרועים לפניו.

ידענו שהוא לא ימדד בסטטיסטיקה אלה בדברים הקטנים שעושים בהגנה ובמלחמה על הכדור והוא לקח את התפקיד הזה בשתי ידיים.

בינתיים דנבר עדיין ללא הפסד מאז שהוא הגיע אבל זאת לא חכמה כי זה לא שהם היו גרועים לפניו.
הם רק משחק אחד מהקליפרס במאבק על מקום 3.
פיניקס חסרת ניסיון במאבקי סידינג, עוד מסוגלים לעבור אותה.
לא רבים האמינו.

Rapgamer

Well-known member
הם רק משחק אחד מהקליפרס במאבק על מקום 3.
פיניקס חסרת ניסיון במאבקי סידינג, עוד מסוגלים לעבור אותה.
לא רבים האמינו.
פיניקס הצליחה לבדל את עצמה בטבלה במקום השני (עם 14 הפסדים) לעומת הקבוצות במקומות 3-6 (לכולן 18 הפסדים). אני לא חושב שהיא יותר טובה מהן (אולי מפורטלנד) אבל בסבירות גבוהה תצליח לשמור על המיקום שלה.
אגב בכלל לא בטוח שכדאי לסיים במקום השני בקונפרנס. הלייקרס בקרוב ירדו למקום 6 ולדאלאס ב-7 יש לו"ז מהיותר נוחים בליגה... כל עוד כוכבי הלייקרס בחוץ יש סיכוי גבוה שמקום 2 בקונפרנס משמעותו מפגש מול הלייקרס בסיבוב הראשון.

Krit123

Well-known member
פיניקס הצליחה לבדל את עצמה בטבלה במקום השני (עם 14 הפסדים) לעומת הקבוצות במקומות 3-6 (לכולן 18 הפסדים). אני לא חושב שהיא יותר טובה מהן (אולי מפורטלנד) אבל בסבירות גבוהה תצליח לשמור על המיקום שלה.
אגב בכלל לא בטוח שכדאי לסיים במקום השני בקונפרנס. הלייקרס בקרוב ירדו למקום 6 ולדאלאס ב-7 יש לו"ז מהיותר נוחים בליגה... כל עוד כוכבי הלייקרס בחוץ יש סיכוי גבוה שמקום 2 בקונפרנס משמעותו מפגש מול הלייקרס בסיבוב הראשון.
לתחושתי כל השביעייה רוצה לראות פיניקס. אפילו פיניקס היו מעדיפים לשחק נגד עצמם. אני חושב שכל אחת בשאר השביעייה מפחדת מהשנייה מה שהופך את הסאנס לברירת מחדל.

Rapgamer

Well-known member
לתחושתי כל השביעייה רוצה לראות פיניקס. אפילו פיניקס היו מעדיפים לשחק נגד עצמם. אני חושב שכל אחת בשאר השביעייה מפחדת מהשנייה מה שהופך את הסאנס לברירת מחדל.
לא בטוח לגבי זה שפיניקס השביעית מתוך ה-7 אבל אני כן מסמן אותם בטווח של 5-7 לצד פורטלנד ודאלאס. אלו 3 הקבוצות מהשביעייה שממש אופתע לראות אותן מצליחות להגיע לפיינלס.

Krit123

Well-known member
לא בטוח לגבי זה שפיניקס השביעית מתוך ה-7 אבל אני כן מסמן אותם בטווח של 5-7 לצד פורטלנד ודאלאס. אלו 3 הקבוצות מהשביעייה שממש אופתע לראות אותן מצליחות להגיע לפיינלס.
כן, אצלי החלוקה דומה רק שיש הבחנה ברורה בין דאלאס לפיניקס. לוקה מסוגל לנצח סדרה לבד לטעמי, אף אחד לא היה רוצה לראות אותו בפלייאוף. פורטלנד זה יותר wait and see באמת, לא אהבתי את הטרייד על פאוול כאמור, אבל זה אותו קו מנחה במקרה שלהם, תרחיק אותי מלילארד כמה שאפשר.

Rapgamer

Well-known member
כן, אצלי החלוקה דומה רק שיש הבחנה ברורה בין דאלאס לפיניקס. לוקה מסוגל לנצח סדרה לבד לטעמי, אף אחד לא היה רוצה לראות אותו בפלייאוף. פורטלנד זה יותר wait and see באמת, לא אהבתי את הטרייד על פאוול כאמור, אבל זה אותו קו מנחה במקרה שלהם, תרחיק אותי מלילארד כמה שאפשר.
לפורטלנד ודאלאס יש את הסופרסטאר, לפיניקס יש את ההגנה הקבוצתית שטובה מהן בכמה רמות. אני משוכנע שיהיו אפסטים בפלייאוף הזה, מה גם שניצחון של אחת מהקבוצות האלה על פני קבוצות כמו הקליפרס או דנבר לא אמור להדהים אותנו.

Krit123

Well-known member
לפורטלנד ודאלאס יש את הסופרסטאר, לפיניקס יש את ההגנה הקבוצתית שטובה מהן בכמה רמות. אני משוכנע שיהיו אפסטים בפלייאוף הזה, מה גם שניצחון של אחת מהקבוצות האלה על פני קבוצות כמו הקליפרס או דנבר לא אמור להדהים אותנו.
אני מאמין בפיניקס פחות ממך מסתבר. לא ידהים אותי אם ינצחו אותנו או קבוצה אחרת, פשוט תהיה רמה אחרת של אכזבה מבחינתי.

Krit123

Well-known member

הוא היה מצוין. סיים עם 14-6-6 פלוס 3 חטיפות ו-2 חסימות השפיע על המשחק במספר דרכים, שמר מעולה על קוואי, הקשה עליו מבלי לבצע עבירות. הוא מוסר טוב וזז יפה ללא הכדור כאמור, הוא ויוקיץ' חלקו 5-6 אסיסטים אחד לשני. באחד המהלכים הראשונים במשחק הוא הגיע לעזרה מהצד החלש ומנע מזובאץ לתפוס לוב, מה שהוביל לאנד וואן של מייקל פורטר במעבר. לאחר מכן הוא בעצמו מצא אותו לבד מתחת לסל לפני שההגנה של הקליפרס הסתדרה, שוב במעבר.
הוא שימש כסקרינר פעמיים, פאקו מצא אותו לשתיים מתחת לסל ובפעם השנייה חסם ליוקיץ' מה שהוביל לעבירה. בינתיים הזריקה לא נכנסת אז הוא סיים עם 1-4 מהשלוש ומהקו, בערך הדבר היחיד שלא עשה טוב מאז שהגיע, ממש כיף לראות אותו משתלב. צריך להוסיף שזה משחק שני ברציפות בו החזקנו את היריבה לפחות מ-100 נקודות (לראשונה העונה), מול אטלנטה הם גירדו 102, אז ההשפעה שלו מיידית מהבחינה הזאת.

Rapgamer

Well-known member
מיאמי- גולדן משחק טוב
ההיט פתחו בהרכב מעניין עם באטלר כ-PG, סביבו אולדיפו, אריזה ורובינסון, ועם אדבאיו ב-C. זה הרכב שיש לו המון סייז וקשיחות הגנתית, המון switchability, ואכן הם פגעו בשטף ההתקפי של הווריורס וכפו איבודים. הבעיה בהרכב הזה שהוא לא דינמי מספיק התקפית, רק רובינסון קלעי שלוש ממש מאיים ונראה שאולדיפו עוד לא לגמרי משתלב בפלואו. אז מיאמי הגבילה את גולדן ל-4 נקודות ב-6 דקות הראשונות של המשחק אבל לא ממש הצליחה לברוח, אנדרו וויגינס במהלכי אחד על אחד השאיר את הווריורס בעניינים.
ברגע שהירו עלה מהספסל הדינמיקה השתנתה והכדור התחיל לזוז יותר, ובאופן יותר אפקטיבי. בצד השני דריימונד תקף יותר את הסל ורשם season high בנקודות (16), ניסיונות מהשדה (13) וסלי שדה (7). במחצית יתרון 5 למיאמי.
ברבע השלישי גולדן מצאה את השטף ההתקפי שלה והצליחה לערב את קרי בצורה יותר טובה במשחק אבל באטלר נכנס לעניינים ושוב הכניסה של הירו ייצרה ריצה של מיאמי (אפילו שגולדן חיפשה לתקוף אותו בהגנה).
משחק two-men של איגודאלה ואדבאיו העלה את ההפרש לדו ספרתי ברבע הרביעי ולמרות שקרי קלע 16 נקודות ברבע, למיאמי הייתה תשובה והיא לא אפשרה לגולדן להתקרב באמת עד הסיום.
בסיום 116-109 למיאמי. נתון המשחק בעיני הוא 20 איבודים של גולדן, רובם כתוצאה מלחץ אפקטיבי על הכדור. ארבעה שחקני מיאמי- באטלר (המצטיין), אדבאיו, הירו, רובינסון קלעו בין 19 ל-22 נקודות.
בגולדן קרי קלע 36, וויגינס 23 שכמעט כולן במחצית הראשונה, גרין במשחק אול אראונד נתן פייט לאול אראונד של אדבאיו.
מפתיע שהקבוצות במאזן משותף שלילי. מיאמי טובה מאוד בהרכב מלא ואני עוד מחכה לרצף ניצחונות שלהם. גם גולדן הקבוצה הכי טובה מחוץ לטופ 7 במערב אבל הסגל הקצר שלה מונע מזה לבוא לידי ביטוי בטבלה.

Krit123

Well-known member
על קליפרס - נאגטס
פתחנו בסערה, ברטון הגיע לדאבל פיגרס מהר מאוד, פורטר נותן בראש, המשכנו לשחק מהר והשגנו סוג של שליטה. בצד השני הופתעתי לראות את ג'ורג' משחק, חשבתי שהוא בחוץ, בינתיים ירדנו למחצית ביתרון נוח בזכות תרומה רוחבית ובהרגשה טובה.

הם הצליחו להאט אותנו עם הזמן, בעיקר כי מיעטו לאבד (10) וניצחו בריבאונד, העלו את רמת הפיזיות משמעותית במחצית השנייה (ניצחו אותה, שוב נשארנו על פחות מ-40 נקודות). קוואי התחיל ממש להתחמם ברבע השלישי, הספסל שלהם גבר על שלנו בקלות, טרנס מאן תותח עם 18 נקודות (8-10 מהשדה) מפיח בהם תקווה, קנארד לעומת זאת היה הפעם בלתי נראה ואני לא מבין את הנכונות לתת לפטרסון דקות באופן קבוע. ד"ש לאנפילד, לא יודע אם הוא עדיין עוקב אבל הוא לא היה מאמין לרמת הקרדיט שהוא מקבל (איבקה בחוץ, צריך לציין).
אצלנו דוזייר חייב לתת יותר, 7 נקודות בלבד בארבעת המשחקים האחרונים, צריך להתנער מהסלאמפ. אין לנו מספיק סקורינג ביחידה השנייה, יש מקום לשתף את ברטון ומייקל פורטר בדקות האלו לטעמי, שניהם בחסך של זריקות בגלל הנוכחות של השני בחמישייה.

הקליפרס לא מגיעים לקו העונה משום מה, לא פגעו מחוץ לקשת אז למרות שהורידו את ההפרש למרחק פוזשן בשלב מסוים, היה לנו מספיק זמן להתאושש. מורי סגר עניין עם שתי סלים קשים, יוקיץ' וגורדון שיתפו פעולה יפה.

לג'וקר היה משחק סקורינג חלש, השופטים לא נותנים לו שריקות אף פעם, משחק רביעי בשבועיים האחרונים שהוא מסיים 0 עגול בהליכות לקו. צריך לומר שהוא פשוט לא יודע לסחוט עבירות, החולשה האמיתית היחידה שנותרה במשחק ההתקפה שלו. זה שהוא לא יודע לסחוט פאולים (זולים או ביושר כאחד) מזמין הגנה פיזית אליה הוא מגיב בתסכול, מתעסק בשופטים וכתוצאה מכך ויורד ברמה. בסל האחרון שלו הוא תפס כדור ביד אחת וסיים את הלייאפ, PG פשוט נכנס בו מאחורה והשופטים עמדו והסתכלו...
זה נכון גם לשאר הביג טרי אגב, הם ממשיכים את הכושר המעולה בעשרת המשחקים האחרונים, רק שהם הולכים לקו 8-9 כשלישייה! מטורף..

למעלה