משהו שכתבתי אתמול

אני גר בבאר שבע, עיר כושלת בה אין כמעט עיקורים מטעם העירייה.
אלף פעם התחננתי שיבואו והם מורחים אותי ולא באים.
אז אני נאלץ לעשות דברים בעצמי.
זה מה כתבתי,

היה לא פשוט היום.
לחוץ, קצת כבד, קצת עצבני ומתוח, קצת נשארתי עם מועקה אחרי.
הבאתי את אילנה הלוכדת לתפוס עוד נקבות לפני שהן נכנסות להריון.
השתיים הראשונות שלכדנו נמצאות במקום קשה, מקום בעייתי.
מקום שכבר הוצאתי ממנו בעבר המון גורים.
יש כמה אנשים שמאכילים שם אבל אין עיקורים/סירוסים ואין מי שמטפל בהם רפואית.
הרבה מהחתולים שם פשוט שבורים.
חולים, פצועים..
וכאלה גם השתיים שלכדנו לעיקור.
אחת עם חתכים, פצעים, בעיה בלסת.
שניה עם עין במצב קשה.
היה קשה ללכוד אותן, חששניות, זה לקח זמן ועצבים.
עצוב לי עליהן, זו עם הבעיה בעין במיוחד שברה לי את הלב.
החלפנו מבטים אני והיא אחרי שנלכדה, הסתכלה עליי במבט לא מבין, היא לא יודעת שאני לטובתה ואני פה
כדי לעזור.
אני מסתכל בעין האחת שלה ואני רואה כמה היא טהורה וטובה.
כמה לא מגיע לה כל החרא הזה.
אולי יצטרכו להוציא לה את העין הלא טובה, מחר אדע יותר.
השניה בכלל מלאה פציעות, זה כבד הדבר הזה, אני אוהב אותם.
הקיצר היום נלכדו ארבע, יש עוד אחת שרוצה לעקר, היום לא הצלחנו אבל נלכוד אותה בהמשך.
עיר קשה מאוד לחתולים באר שבע, עיר עצובה.

קבצים מצורפים

• IMG_20220403_174254~3.jpg
    IMG_20220403_174254~3.jpg
    KB 1,010.9 · צפיות: 1
  • IMG_20220403_174308~2.jpg
    IMG_20220403_174308~2.jpg
    1.3 MB · צפיות: 1
ועוד שתיים שנלכדו אתמול ויעוקרו היום האפורה הריונית..

קבצים מצורפים

• IMG-20220404-WA0007.jpg
    IMG-20220404-WA0007.jpg
    KB 213 · צפיות: 1
  • IMG-20220404-WA0008.jpg
    IMG-20220404-WA0008.jpg
    KB 275.2 · צפיות: 1

גורדיאן-II

Active member
כל הכבוד, אבל...
אני מתייחס למשפט: "אלף פעם התחננתי שיבואו והם מורחים אותי ולא באים."
ככה לא בונים לחץ.
אתה צריך לברר מי יכול לעזור לך ללחוץ עליהם: זה כולל ארגונים למען בעלי חיים, פורומים שעוסקים בכך, האופוזיציה הפוליטית למי שעכשיו ראש העיר ואתה יכול לתת לה כלי לנגח בו את ראש העיר הנוכחי על כך שהוא אטום לצרכי החתולים בעיר.
עצומות - יש אתרים שבהם ניתן לפתוח עצומה בנושא, לשלוח את הקישור לכל הגורמים הנ"ל (פורומים וקבוצות פייסבוק במיוחד) ולאסוף חתימות, וכאשר יצטברו מספיק תומכים בעצומה לשלוח אותה לעירייה.
אתה עצמך לעולם לא תוכל לפתור את בעיית החתולים הסובלים בבאר-שבע, זה רק יתיש אותך, מי שיש לו את הכסף והמנגנון זאת העירייה המסריחה הזאת, ואחוז אחד של הצלחה בהפעלה שלה שווה לאלף אחוז של השקעה שלך.
אני מוכן לעזור לך לערוך ולסגנן את הפניה בעצומה, וזאת ההשקעה היחידה שאני מוכן לעשות בנושא. בעבר תרמתי לך כספים אבל אני יודע גם כי זה ניסיון לייבש את הים בכפית, רק העירייה יכולה לעשות זאת בקנה המידה שנדרש.
בכל מקרה, כל הכבוד על ההשקעה שלך, גם אם אני חושב שהיא עוזרת יותר לך מאשר לכלל החתולים בעיר.

כל הכבוד, אבל...
אני מתייחס למשפט: "אלף פעם התחננתי שיבואו והם מורחים אותי ולא באים."
ככה לא בונים לחץ.
אתה צריך לברר מי יכול לעזור לך ללחוץ עליהם: זה כולל ארגונים למען בעלי חיים, פורומים שעוסקים בכך, האופוזיציה הפוליטית למי שעכשיו ראש העיר ואתה יכול לתת לה כלי לנגח בו את ראש העיר הנוכחי על כך שהוא אטום לצרכי החתולים בעיר.
עצומות - יש אתרים שבהם ניתן לפתוח עצומה בנושא, לשלוח את הקישור לכל הגורמים הנ"ל (פורומים וקבוצות פייסבוק במיוחד) ולאסוף חתימות, וכאשר יצטברו מספיק תומכים בעצומה לשלוח אותה לעירייה.
אתה עצמך לעולם לא תוכל לפתור את בעיית החתולים הסובלים בבאר-שבע, זה רק יתיש אותך, מי שיש לו את הכסף והמנגנון זאת העירייה המסריחה הזאת, ואחוז אחד של הצלחה בהפעלה שלה שווה לאלף אחוז של השקעה שלך.
אני מוכן לעזור לך לערוך ולסגנן את הפניה בעצומה, וזאת ההשקעה היחידה שאני מוכן לעשות בנושא. בעבר תרמתי לך כספים אבל אני יודע גם כי זה ניסיון לייבש את הים בכפית, רק העירייה יכולה לעשות זאת בקנה המידה שנדרש.
בכל מקרה, כל הכבוד על ההשקעה שלך, גם אם אני חושב שהיא עוזרת יותר לך מאשר לכלל החתולים בעיר.
הייתי חייב להתייחס למשפט האחרון שלך כי אתה מאוד טועה ומאוד רחוק מהמציאות.העשייה החתולית שלי מאוד פוגעת בי, אני משלם על ההצלות שלי מחיר מאוד לא סביר והחיים שלי יכלו להיות הרבה פחות קשים אם לא הייתי עושה את זה.
אני ממשיך בשם האהבה העצומה שלי ליצורים האלה ולחיבור המאוד מיוחד שיש לי איתם.
ולעניין הפוסט, את העיקורים ביצעתי, נלכדו חמש חתולות, ארבע מהן היו בהריון.
אחת גם קיבלה טיפול לבעיות בפה שיש לה.
חסכתי מאיזה 15-20 גורים ייסורים וגסיסה ברחובות באר שבע והענקתי לחתולות שעיקרתי איכות חיים טובה בהרבה.
נכון שזה טיפה בים אבל כל נשמה היא עולם ומלואו, כל אחד מהם חשוב גם אם בגלובלי זה לא משפיע.
בתמונות,כמה חתולות כמה מסבב העיקורים האחרון שלי, זה סבב שני שעשיתי בזמן האחרון

קבצים מצורפים

• IMG-20220404-WA0009.jpg
    IMG-20220404-WA0009.jpg
    KB 121.5 · צפיות: 0
  • IMG-20220404-WA0008.jpg
    IMG-20220404-WA0008.jpg
    KB 275.2 · צפיות: 0
  • IMG-20220404-WA0007.jpg
    IMG-20220404-WA0007.jpg
    KB 213 · צפיות: 0
  • IMG-20220403-WA0025.jpg