משבר. משבר

zimes

New member
אתה יכול, ד"א - לנתק את הסלולרי

או בכלל לא לקחת אותו לבי"ס. (הגזמתי?)

zimes

New member
ואני לא מבינה...

מה אכפת לך מה הם חושבים על השיחה שלך עם אבא שלך? ו - למה? למה אתה חושב שזה יעסיק אותם יותר מ 3 ננו-שניות? > צימעס מרגישה כאילו היא צופה בסדרות טלויזיה אמריקאיות על בני-נוער <

מיטללל

New member
חחח יו

פנתר שאני קוראת את ההודעות שלך אני צוחקת. למרות שלרוב אני לא קוראת אותן עד הסוף...אתה עמוס מדי דבר שני.. אני לא מבינה משהו. אתה מתבייש באבא שלך? זה דבר שלעולם לא עושים! לעולם!!!

De-Panther

New member
שמח לשמוע שאת צוחקת מההודעות שלי../images/Emo13.gif

אני לא מתבייש בו אבל בכל זאת לא נעים שיש לך טלפון וזה דווקא מאיזשהו הורה שלך ולא מאיזשהו ידיד או משהו כזה

De-Panther

New member
זה לא רע אבל הוא נג´ס!! פעם הוא היה

בסדר ולא ניג´ס כל כך אבל עכשיו זה יוצא לי מהאזניים

De-Panther

New member
ולא לשכוח בדיחה במיוחד בשבילך../images/Emo13.gif../images/Emo6.gif

מורה אחד נכנס לכיתה כשהחנות שלו פתוחה ורואים לו... כל הכיתה צוחקת והוא לא מבין מה קורה ואז הוא אומר אם הצחוק פה לא יפסק אני יוציא אחוצה את גורם הרעש

מיטללל

New member
הצעה מהפכנית

לך עכשיו לאביך היקר ותגיד לו "לילה טוב אבא" ותן לו
... ואגב.. הבדיחה לא הייתי מצחיקה :p

מיטללל

New member
לא אבל

הם בהחלט יעזרו לנו. זה לפחות מה שתכנו לנו בראש כל הימים.. חוץ מזה אותי לא תראי בוכה על 80... ועכשיו יש לי עוד בעייה באשר לציונים המחור**** הללו. יש לי ידיד שהתקשר אליי בשעות הצהריים וסיפר לי שהוא נכשל בתנ"ך ובספרות. משמע אין תעודת בגרות. התגובה החסרת כל טקט שלי הייתה.. "אני לא מבינה איך יכולת להיכשל. זה היה קל". ואז הוספתי "לא נורא ויהיה בסדר". והעברתי נושא. אני חושבת שהוא דיי התעצבן מהתגובה לא תגובה שלי. ומיהר לסיים את השיחה. בהתחלה לא קלטתי וחשבתי שהוא באמת צריך לנתק. אבל אז העברתי בראש שלי את מהלך השיחה.. והוא באמת נפגע. אז התקשרתי מקודם להתנצל.. והוא פשוט לא ענה. וכרגע שוב התקשרתי ושוב הוא לא ענה. ואני מרגישה מגעילה.

אושר מ

New member
אאוץ´ הסתבכת..

רק תמשיכי להתקשר ולהתקשר ולהתקשר. ואז כשוהא יענה להתנצל ולהתנצל ולהתנצל. זה מה יש.

jeb

New member
*43

הוא יקבל מספר חסוי, ולא יידע שזו את ואז יענה, ותוכלי להגיד מה שאת רוצה.

אושר מ

New member
בעעע

למה חרשנים אפי? מה קרה שפספסת לראות את הציונים בפורום שלי? יש שם אחד עם 780 בפסיכומטרי. מניאק
. הצ´ק הועבר כבר. ואם הייתי חרשנית לא היה לי 66
.

ואיך אני גיליתי על הציונים?

ב12 בצהריים פתחתי את עיני וגיליתי 3 הודעות כתובות בפלאפון בנוסח- "שירה, הגיעו הציונים לאינטנט", "שירה, אפשר לראות ציונים באינטרנט". אחרי שחלפה ההיסטריה ניגשתי למחשב לבדוק את ציוני. חברה היסטרית התקשרה אלי. וכך בדקתי את הציונים- כשאבא שלי עומד בצד אחד ואומר לי "נו נו", חברה שלי בטלפון צועקת "נו נו". ולהלן התוצאות- לשון- סופי 97 היסטוריה- סופי 94 צרפתית-= סופי 97 שלוש פעמים היפ היפ הוריי!

zimes

New member
../images/Emo124.gif אפי! למחוק, למחוק!

תשמעי - ממש פדיחות פה. מילא, אם הם חרשנים. אבל מהציונים פה נראה כאילו יש פה חבורה של גאונים. והמסקנה שיכול להסיק כל מרגל-אויב חובב: הם לא מבינים בחיים. משמע: התשובות שלהם בפורום ממש לא שייכות. אז או שתתפטרי ותסגרי את הפורום, או תמחקי את השרשור של הציונים, כי אחרת אף אחד לא ישאל פה שאלות יותר! > מזל שאני לא צריכה לגלות כמה אני קיבלתי בכל מיני בחינות <

למעלה