מרגישה סוג ב

רחלית2

New member
מרגישה סוג ב

מה עושים עם הרגשה של סוג ב? התגרשתי פעמיים שניה עים 2 ילדים מהראשון הנשואים הראשונים ארכו 4 חודשים הוא לא אהב את ילדיי עכשיו המצב מה זה חרא אני לא חושבת דאוכל אי פעם לסמוך על מישהו כי מי יאהב אותי עם ילדיי? יש צדק להרגשה הזו

יערית

New member
לא

כי אין פה עיניין של צדק או נפטון. כל שנשאר לך זה קודם להבין שקשה לגבר "זר" לאהוב ילדים לא שלו, הוא יכול לכבד אותם, או יכול להיות שם עבורם, אבל לא חייב בהכרח לאהוב.(כנ"ל גם את מול ילדים אחרים). דבר שלישי... למה את ממהרת להתחתן בכל פעם? "סתם" תבנית של זוגיות ללא טבעת לא מסתדר לך? כתבת דיי מבולבל, קחי נשימה , זה לא סוף העולם.

רחלית2

New member
צודקת מאה אחוז הכרנו רק חודשיים והתחתנו

ממש טיפשות ובאשר לילדים הוא לא יכל לסבול אותם כך הוא אמר אני יודעת שאני רק בת 25 והחיים ממש לפניי

ab52

New member
האחרים רואים אותנו

האחרים רואים אותנו איך שאנו רואים את עצמנו יש לך דימוי עצמי של סוג ב' דימוי עצמי אותו את משקפת בדיבור בשפת הגוף וכן הלאה הדרך היא לא לתקן את האחרים הדרך היא לתקן את עצמך

my sunshine

New member
מה זה

סוג ב'? לי נראה שההרגשה שלך היא לא רק בגלל שהנישואים לא הצליחו ולא החזיקו מעמד. עושה רושם שההרגשה שלך היא בגלל משהו עמוק יותר. אולי בגלל הבחירות שלך, אולי בגלל שאת כה ממהרת להנשא פעם אחר פעם, אולי בגלל שאת לא מרגישה כל כך טוב עם עצמך. מציעה לך לעבוד על עצמך. לשאול את השאלות מדוע את בוחרת כך, מדוע את כה ממהרת להכנס לזוגיות, להנשא. כי ברגע שתביני את זה , יהיה לך קל יותר לקבל את עצמך. וייעוץ מקצועי זה לא בושה. הייתי מתחילה שם. בהצלחה.

למעלה