מרגישה כמו

תמר999

New member
מרגישה כמו../images/Emo156.gif

שלום לכם. קודם כל הרבה זמן לא הייתי כאן.עקבתי אחריכם אבל לא יכולתי להגיב. דוקא בשיא ההתמודדות שלי והמאבק שלי עם עצמי הותקפתי שוב והפעם במסגרת עבודתי.האם יש דרך לסיים מקרים כאלה בלי לעבור שוב הכל.אין לי כוחות שוב לחקירות, לעדויות, לערב את החברים ולפגוע בהם?.עוד לא סיימתי מעגל אחד וכבר מתחיל השני.. ואני יודעת אני לא אשמה אני סתם...תמימה..אני רק רוצה להבריא ולא לחזור שוב אחורה לנקודת ההתחלה

תמר יקרה

רוצה לשלוח לך כוחות. אני מאוד מעריכה את העובדה שאת הולכת להתלונן, כי אם יש דרך לעצור את הדברים, הרי שהיא לא לוותר וללכת עם זה עד הסוף. רק כך ייקלט המסר שעל תקיפה מינית לא עוברים בשתיקה. שיש מחיר לפגיעה ולא רק הנפגעים משלמים אותו. תבואי ותדברי כאן כל זמן שאת צריכה. את לא חייבת להישאר לבד עם הדברים ואם את צריכה שיחה אישית, את מוזמנת בכל מוצ"ש לבוא לאתר מקום. חיזקי ואימצי!

יקרה..... ../images/Emo24.gif

קודם כל באמת מגיע לך יישר כוח גדול וכל הכבוד על מה שאת עושה...
שנית אני רוצה לשלוח לך חיבוק גדול מכל הלב.....
תמר
שלישית אני רוצה לומר לך שאני ממש מבינה אותך כי גמני עכשיו בתהליך של הגשת תלונה במשטרה וזה ממש קשה כל השאלות שלהם וזה שהם רוצים שיספרו להם את כל פרטי הפרטים והם גם לא תמיד נותנים הרגשה טובה... בכל אופן אם את רוצה לדבר האיי סי שלי הוא: 349105932 באהבה, מלאכית

תמר999

New member
../images/Emo161.gifמלאכית היקרה

למרות שאני לא מכירה אותך את כנראה באמת מלאכית. תודה על כל המילים המחזקות.כבר עברתי פעם אחת את כל התהליך של תלונה-חקירה-משפט.אבל בפעם השנייה זה כבר מוגזם בשבילי.דוקא כשהתחלתי להחלים, להילחם , לצאת לחופשי זה בא שוב. למה זה מגיע לי?לא יודעת אני כנראה יותר מדי נחמדה... תודה לך!!

למעלה