מקיף מילאנו 2 -פרק 19 - ניהול משברים

Roei152

Well-known member
מנהל
איך התבטאות הומופבית של ראש העיר גורמת לעומר לההסתבך יותר בדרך לנורי?
איך תהיה עלילת ההתמודדות הראשונה של גור עם יונתן? - האהבה שלו בכלל עלילה - ובפרט מול אביו?
ואיך שובל וגל רון מנסים ללכת לאיבוד?

YossihNew

Well-known member
מי מנהל משברים בלי שירן?! תסבירו לי?!

בעונה הבאה נחליף את ראשת העיר, ונשים במקומה את יובל שרף. למחות נגד דעות זה לגיטימציה? גיא סתם מעצבן אותי. לא הבנת, נורי. לא הבנת. שירן כרגיל מלכה. אישור הורים... אה... אז לך לאימא שלך. לא?

אביטל חייבת לנאום במחאה. אה הא! אמרתי ששירן מנהלת משברים נהדרת. קיבלנו את ה"לא יודעת" הראשון לעונה! אביטל יכולה לפתור את כל המשברים. ושירן בכלל, צריך להרגיע אותה. שלא תפתור לי בטעות את בעיית הרעב העולמי או את הסכסוך במזרח התיכון... זה עלול ליצור בעיות, מה שהיא יכולה לעשות. הנה, בבקשה, גם מנואל יודעת. בכלל כולם יודעים. הכול דבש?

אה, היא סידרה ריאיון. יפה, באמת היא צריכה להתראיין. גוני רכזת? ממתי? תדעו לכם שגוני הייתה לוחמת צדק מאוד מאוד טובה בילדותה. פלאשבקים לזבנג שהיא שיחקה את סיגל. אני ממש מתרגש כי עוד חודש יש הצגה ושירי משחקת שם ואני ממש רוצה להצטלם איתה, אז סתם שופך פה את משאלות ליבי. ידעתי שעדיף לפתור את המשבר במזרח התיכון... שירן סתם משחיתה את זמנה לריק. אה, יונתן יצא מהארון בגלל עומר? עצוב קצת.

ללכת לאיבוד? חבר'ה, עלולים לא למצוא אותו. אביב פשתן בוסתן מועלם שוורץ בשבילך! (די לשחוק את הבדיחה) גל לא יודע מה זה מהות. הנה משבר. אבל גל רון זה משבר ממש בעייתי. אני לא יודע אם אפילו שירן הייתה...

מקסים, חוץ ממנו. אבל מקסים. והנה מה שאני ורועי מזמן רצינו לכתוב: ליוני מלס, יש סעיף בחוזה שאומר שבכל דמות הוא חייב להגיד את הטקסט הזה? כי הוא אמר אותו הדבר בתחנה. מה, זה סעיף כזה? כמו אצל שיר זוארץ בחוזה: "פעם בעונה תראה שיר זוארץ בחור חתיך בלי חולצה"? האם לשירה יש בחוזה סעיף: "פניה היפות של השחקנית שירה לוי יטופלו רק ביד של אם אוהבת"? מה הסעיפים של אביב פנקס בחוזה שלה ואיפה אני משיג אחד כזה? וליטמן? מה איתו? והיא מדברת על הארטיקים. שירן, יש לו קללות מסדרות קודמות. כן, הם לא יבינו, בלה בלה בלה, מפלים אותו, הוא לא גנב את הסוציומטרי, אתם יודעים מה העניין. שירן גזענית?! שירן שתלתה מעל המיטה תמונה של מישל אובמה?! גזענית?! לך תגיד את השטויות האלה לאלומה! אבל אלומה לא פה אז נסתפק בעומר, זה בדיוק אותו שם, מסתבר.

זיו לא טובה בהפגנות? סעיף מעורבות חברתית. אוקיי. אביב פשתן בוסתן מועלם שוורץ נראית לגמרי אבודה. אה, לא שם שההורים שלה... מה השם האמיתי? לא, לא רוצה את השם האמיתי, זה יאריך לי את הבדיחה והיא גם ככה ארוכה מדי.

תכירו את איתי מבורך, אבא של סופי. בכל אופן, זה נראה לי שסופי ונורי אחיות? או שאני סתם חושב לעומק מדי? ד"ש לאימא, מה? לא, אני לא חושב לעומק. בכלל.

הוא חייב תמיד לעצבן. מגיע לך, פלג.

מה קרה, פתאום לא נאה לך הפגנות?! בושה לאשר. בושה. אתם חושבים שאני צריך לקרוא לו בוזי? כי זה בוזי, בואו. כן, אתה הומופוב. בושה אשר. איך הוא משיג בחורות יפות כל הזמן?

למה לשאול את אבא? למה לשאול את אבא?! אבא אף פעם לא היה מדהים. היא קראה לו גוֹר? אבל את זה היה צריך לראות עוד בעונה הראשונה. לא בשנייה.

נראה לי שגל מאוד אבוד. לא, חבר'ה, היא שוב מנתחת שמות. אני בשוק מזה. מי עוד? זה שסופי היא חכמה כי היא סופי, אני מבין. עומר זה אלומה רק בגרסה אחרת, הבנתי. מה הלאה? גור הוא ילד? זיו מוארת? שובל לא יכולה ללכת עם גל לאיבוד כי היא תשאיר אחריה שובל ואנשים ידעו לאן ללכת? ומה עם אביטל?! אני לא יודע מה השם שלה אומר וזה בדיוק העניין! ים אהבת חינם. או משהו...

הומופוביה, גזענות... למרות שאשר לא מאשר. שאול!!!!!!!!!!!!!! סליחה, זה... זה חבר טוב. אוקיי, רגע, בעצם זה דורש הסבר! שאול, הבחור שמשחק את הביט הזה, חבר טוב שלי מחוג התיאטרון. והוא אמר לי שהוא ישחק שם, אז חיכיתי. אה, אתה אבא של פלג! זה מסביר המון דברים... המון דברים... או משהו. אני עדיין מנסה להבין למה. הוא לא אפס, מבורך! זאת אי הבנה אחת גדולה!!!!!!!!!

היי, מנר. גם את הפכת לאשר. המון עבודה, אני מבין.

גל, מה קרה? הוא אבוד לגמרי זה.

תראו איך סיבכתם את הבחור. גל רון זה בעצם מי-רן? כי זה גם דומה במשמעות. גל, ללבוש. תודה. ותנתחו לי אחר כך את השם צוק ולמה זה בקצה ההר ומתחתיו תהום. אה, לגל יש שובל... מעניין. מעניין. אז נתחו לי את השם טוהר ומה הוא אומר? ומה עם המשבר של אביטל?

מסכן גור. רק חיבוק, לא נשיקה. אבנר ברנהיימר לא חשב שאפשר נשיקה. בעונה הבאה.

אביב רוזינגר היה יותר נחמד בעלילות כאלה...

לא, באמת? הבחור קלישאה מהלכת. מה עם הסבתא שתחטוף התקף לב בגלל גור? הנה, בבקשה. קלישאה מהלכת.

מסכן גור.

איתי רוצה להיות קרוב לבת שלו? לשתיהן, אולי? מי הוא באמת? בסוף זה יתגלה. כן, הכול בגללה. תמיד איכשהו היא אשמה.

לא, אין.

תמיד צריך להקשיב לשירן. תמיד. היא תמיד צודקת... גם אתה, ניג'ס. תקשיב לה. כן, אני גם חשבתי ש... יואו, שירן דורשת מימ. את כריזמטית ומשפיעה. כן, דביל. ואל תעשה דברים כאלו יותר לעולם!

רגע, אז יונתן גם מהמקיף? באיזו מגמה? למה לא ראו אותו בעונה הראשונה? מסכן גור.

וואו! פתרון לכאבי גב! נציג למילאנו, טמבל. זה לא יפה. היא מפחידה קצת... אביב פשתן בוסתן מועלם שוורץ...​

Roei152

Well-known member
מנהל
פרק מלא אהבה למרות שהוא לא ...
שוב גזענות , ושוב דיבוןר על ערבים מול יהודים
עומר מסתבך , ושירן רק מסבכת אותט "אם אני הייתי להטב"ית נמפוחדת , היתי שמחה ליצוג "
מה בעצם הפרויקט של איתי מבורך? , ו והאם יוסי צודק והוא אבא של נורי?

YossihNew

Well-known member
ואבא של פלג!!!!!!!!!!!!!!!

זה מהדברים הכי חשובים בפרק הזה.

זה שאיתי אבא של נורי זה מאוד רנדומלי והזוי, לא ציפיתי וזה יהיה מוזר.

מגמת מינהל, רועי! מינהל!!!!!!!!!

YossihNew

Well-known member
מה זה מכיר, כל הקבוצת וואטסאפ רועשת וגועשת בגלל זה.

רואה אותו כל שבוע בחודשים שהסדנה פעילה...

Roei152

Well-known member
מנהל
יוסי , אני הכי מפרגן לך , אבל למה שאכתוב על מישהו שאני מכיר מהמסך? הוא אחלה בן אדם החבר שלך.. אבל זה לא שאתה שאני מכיר אותך שיחקת שם , שאתה תשחק בסדרה , אפילו לא דמות ראשית .. השם שלך יתנוסס במדור , וכולם פה יתרגשו אני מבטיח לך ...
עוד תראה שים יגיע ומכול קצוות רקיע , כולם יבואו להריע לכבודך...

YossihNew

Well-known member
כשאני אכתוב סדרה אתם לא מוזמנים להשקות עקב חוסר פרגון ליוצר.

חוץ מזה ממש התלהבת כשאמרתי לך שישתתף.

וחוץ מזה, יש לי דבר יותר חשוב מסדרה! יש לי את הלייב עם שירה.

(במאמר מוסגר: יש דמות אחת משבאבניקים שאני יודע שלשחקן היה פה משתמש שנים. החברותא של גדליה שגם ראו אותו העונה קצת)

Roei152

Well-known member
מנהל
כשאני אכתוב סדרה אתם לא מוזמנים להשקות עקב חוסר פרגון ליוצר.

חוץ מזה ממש התלהבת כשאמרתי לך שישתתף.
חחח שתכתוב סדרה שתופק , זו תהיה הסדרה מספר 1 בפורום!!!
התלהבתי כן , אבל שכחתי לציין , ביג דיל

YossihNew

Well-known member
משיחה עם המורה לתיאטרון, מסתבר שגם לימדה את בת אל ואת השחקן של גור.

זה בנוסף ללימוד של דליה, איתי זבולון ועידן אלתרמן...

YossihNew

Well-known member
כן!

חוץ מזה שהם למדו אצלה בתיכון ואני בחוג אחר כך...

אבל יש לי עתיד!

לא ידעתי שהיא לימדה גם את בת אל.

שיר m

Well-known member
בבקשה לאאא שוב בוזי... יום אחד יוני מלס עוד יראה לכם איזה שחקן מעולה הוא.

נורי רוצה אבא. למה לא.

גור מתוסבך לגמרי עם אבא שלו... באסה.

פלג מסכן באמת.

גל ושובל חמודים.

הקטע של שירן עם אשר והחולצה היה ענק :-D

YossihNew

Well-known member
ואחר כך צוחקים עליי שאני אומר שזאת עדיין אלומה. הנה! הדמויות מסתובבות להן עדיין בסדרות אחרות!

רעיון לשרשור: הדמויות שאין מצב שהן לא אותה דמות (חכי לזיגי 3, נראה את איתמר אחרי כפולה).

רעיון לשרשור 2: הסעיפים בחוזה של השחקנים (כי אין מצב שליוני לא רשום בחוזה שבכל דמות הוא אומר את הטקסט הזה).

ופלג סתם מעצבן. אבא שלו פחות.

YossihNew

Well-known member
תראי שיר, את שאול אני מכיר. פלג, הדבר היחיד שאני מכיר בו זה הטמטום של הדמות. אז ברור שאם כבר אני בצד של האבא.

למעלה