מקיף מילאנו פרק 4- עלה לה

YossihNew

Well-known member
|בלונד| :-0

אז איך גיא יגיב למה שנורי עשתה?

איזה פרויקט מנואל מתכננת לבית הספר?

ומי זאת מלי תלם ומה היא רוצה?

YossihNew

Well-known member
זה שנורי אומרת שיש לה חשק לנהוג, זאת התייחסות לזה שהיא כיכבה בגרסה הישראלית למהיר ועצבני? בצורה מאוד חופשית, הגרסה הישראלית, כן? תוצאה של תרומת זרע? מה את, פרנקו? או הגר? היי, לא לקדם את הרודפן פה! אבל נאיה יפהפייה. הוא לא אוהב אותו ככה?

הו, תראו מה זה. מלכה של רועי הולידה מלכה של רועי. יפה. למרות שאת שתיהן אני אוהב מאוד, כמובן. בעצם היא נוירולוגית? היא תמיד מגלמת מאז דמויות מאוד מתנשאות ומורידות.

המלי הזאת יפה. נכנסו מתחת לאלונקה? מה, הם מורים? רפאל צודק. אבל היא יפה. יפה מאוד. לא, הוא לא אמר את זה, זיו. לא צריך לשפוט הכול בלייקים, זיו. את כזאת שטחית. המדוזה שלכם, זיו! בחייאת. ואל תגידי ג'יג'י ובלה, הן אנטישמיות.

עומר מוכשר, כן. אבל משקר. מבורך עולה על משהו? כי מבורך גאון. זה סרט פח? לא ראית את הגרסה הישראלית של קווין רובין!

משה אשכנזי, משה אשכנזי… אין מישהו שעושה יותר מטומטם ממנו. פלג, בחייך. רגע, עם קרקס כן תגיעו למילאנו… אין קרקס מילאנו?

בטח, הם לא ידברו… לזיו תהיה עלילה קשה. אני מקווה שגור לא מתאהב בעומר. לא, בטח שלא כזה קשה. אני ברצינות לא יודע מי יותר הזויה- נאיה או נטע או בר? לא יודע. זיו, גם לך לא חסר. נישקת את מלי?

מלי תלם. יפה.

פעם ראשונה שזה באמת קשור. חוץ מזה שגל פשוט מוזר ואני בטוח ששיר לא אוהבת את זה כל כך. אף אחד לא אומר את זה, זיו. אף אחד.

להרכיב איזה ארון? איזה תירוץ זה? מתישהו יגמרו לנורי הרהיטים והיא תצטרך להיענות להזמנה. אבל אז אולי יהיה לה חוג והיא לא תוכל. או הלווייה. מי מת? עוד לא יודעים.

מלי לא אוהבת את זה. למרות שהיא יפהפייה.

אפילו מנואל רוצה להשתמש בה. והיא קורעת. למרות שאני לא מבין למה מנואל לא יכולה להיות הפנים של בית הספר, זה ממש יגרום לאנשים לבוא. או אביטל. תגידו לי אתם, אביטל לא תגרום לאנשים להחליט בהחלטיות שהם באים לחינוך מקצועי? היא החלטית!

מסכנה מבורך. היא ונקודת החן הקטנה שיש לה על הלחי. ציון מוזר לגמרי.

מנואל, לעומתו, לגמרי שפויה. או, אני מסכים! שירן, איך עברה רבע שעה עד שהגעת?! אני מעדיף דוגמנית ייצוגית יותר. אוקיי, בסדר, אביטל יכולה לדגמן כי היא כולה כוח פיקודי ונחישות מתפרצת, אבל דוגמנית צריכה להיות ייצוגית! אוקיי, בסדר, צריך לדפוק בדלת. אי אפשר לסרב למנואל. למרות ששירן צודקת לגמרי. איפה הימים שמנואל ייעצה למיועדים?

אוי לא. אל תגידי לי שאת רוצה ל… כן. היא רוצה. לא טוב. בחורה מטורפת. לרועי יש אהבה למלכות מטורפות (איה, אלה לי, ליבי שהסתבר שיש לה לילית בתוכה). ההבדל הוא שנאיה מהממת. אוי… באמת? מוזר מאוד. זאת הנשיקה הראשונה שלהם באמת. והיא בצורה הכי מוזרה. הנה הביסים באף שרועי דיבר עליהם! הוא אמר שזה ממש מוזר ולא קרה מעולם! וזה מסתבך מאוד. מניאק, אני מסכים. אבל זה מסובך.

גיא יורד על גיי? מוזר. מצד שני עומר יוצא חבר מעפן קצת.

אבל היא יפה טבעית. ציון הצלם? שיט. לא, ואתה לא דיווה? עלה לה, עלה לה.

היא אומנות.

אני הצעתי להביא את אביטל וההחלטיות שלה. אתם סירבתם. אה, יש לו את זה? כל הזמן היוצרים מנסים להזכיר לנו מי הם.

אימא שלך סתם מוזרה. מלכה אבל מוזרה. הנה הנשיכה באף שרועי נבהל ממנה מאוד. בסדר. זה מלמד אותנו שלא הכול כמו שהוא נראה.​

YossihNew

Well-known member
למה כשעומר דרור הפך לבן אמרת שהוא לא היה טיפש כל כך מאז אליפים, אבל כשצוק צוקרברג הופך לאידיוט זה בסדר?

ואני לא מסכים עם מה שאמרת על הסדרה. סדרה אחלה. אני מחכה לה יותר מסקיי.

שיר m

Well-known member
אה, לא אתה צודק, זה באמת לא בסדר. מגיע לו הרבה יותר מזה.

YossihNew

Well-known member
טוב, האמת שהוא לא רק טיפש, הוא ממש מורכב דווקא.

Roei152

Well-known member
מנהל
. הנה הנשיכה באף שרועי נבהל ממנה מאוד
[/QUOT
לא נבהלתי , פשוט לא נראה מתאים ... , אתה זוכר שאני בגיל שלך ? נכון? ובני כמה אנחנו?
מה קורה שבן 10 צופה בסדרה , ורואה התלבטות בנשיקות? בכלל כל הדיבור החופשי הזה , פחות עובד לי ... בלהתבגר לפחות היה איזשהו ריסון...

YossihNew

Well-known member
אני התכוונתי שלא הבנת נכון את הקטע עם הנשיקה... חשבת שזה יהיה משהו שהם באמת עושים וזה היה אימון בכלל.

זה משודר ב-20:00 מסיבה מסוימת, רועי.

אנשים כבר ראו דברים גרועים יותר בשמינייה.

Roei152

Well-known member
מנהל
גיא , עם כמה שהוא נראה גבר גבר , מתברר שהוא התנשק פחות מ עומר , שהיה בן זוג של שירן ... .. יש בחורה שרוצה אותך , עממית וחמודה לך אליה!!!!
תגידו אנחנו בתאג"ד או בלהתבגר ? כי להתבגר לא הייתה חופשית ככ עם הדיבור על מיניות .... טוב בכל זאת גלילה קצת יותר מרוסנת...

שיר m

Well-known member
לא יודעת, אני ממש רוצה להתלהב מהסדרה אבל... הם מתאמצים מדי.

חשבתי שבסוף יבחרו בסופי וגיא לדגמן לבי"ס.

עומר דמות מעצבנת.

Roei152

Well-known member
מנהל
חשבתי שבסוף יבחרו בסופי וגיא לדגמן ל
מה? לא בחרו את הזוג הכי יפה לדגמן?
כן, הם לגמרי דניאללי של המקיף שלי ... למיקה מגיע סיפור אהבה , בה היא הבחורה שהצופים רוצים לראות עם הבחור ... ממילא יש את עומר ,

YossihNew

Well-known member
אם רק גיא לא היה מטומטם כל כך והיה מזהה שהיא אישה...

זה בכלל חוטי ותותי, רק עם אנשים קצת יותר נסבלים.

Roei152

Well-known member
מנהל
אני הכרתי אותו כבר , הכרתי אותו בהכרות הרשמית שלי עם קים , באינסטה בייב, אגב שיחק שם גיי

למעלה