מקומות למפגשים חטופים

ערןןןןןןןןןןן../images/Emo124.gif

שזקוקים לך אתה נעלם? תן להם ברשותך את הפרוט הכל כל (יסודי) שברשותך...

מקום מפגש דיסקרטי מדהים

המקום שאני הכי אוהב, אמנם נסיעה קצת ארוכה מתל אביב אבל אחרי הפעם הראשונה שם כבר לא תרצו שום מקום אחר. הוראות נסיעה: ============= קצת אחרי צומת בילו לכיוון גדרה יש פנייה שמאלה לכיוון מושב בית אלעזרי. פנו שמאלה ואחרי בערך קילומטר ישנה פנייה שמאלה לצימר מיוחד שנקרא "מקום בכפר". זה לא עוד צימר. אין צורך להזדהות, החדרים מצויינים, נקיים ומאווררים ואחרי שיכירו אתכם כבר לא תצטרכו לעבור בכניסה ותופנו ישירות לחדר. חנייה צמודה לביקתה. ממליץ לכם להזמין את הסוויטה. הסוויטה עולה קצת יותר (250 שקלים) אבל שווה. הטלפון שלהם הוא 052-4809030

tryme 2 m

New member
מה זאת אומרת מכובדת?

זו לא קצת סתירה? מכובדת את בבית!!! מה רע במכונית על שפת הצוק? מה רע בחוף הים? מה רע ביער עבות? מה רע בהרים? מה רע בבית מלון? מה רע בבית? מעניין אם את גם "מכובדת" במין.....

haze73

New member
ביער אילנות באמצע השבוע...

במהלך השבוע המקום מת מאנשים. ניתן לפרוס שם מגבת ופשוט להינות מכל רגע. לפעמים מגיע תוך כדי ה |
עדר כבשים, ולפעמים הרועה מסתכל מבלי שנשים לב... אבל ממש הרגשה שמימית. ממליץ בחום בין השעות 8:00 בבוקר עד 11:00 בבוקר. ניתן גם להיכנס עם המכונית ולהקפיצה
! גם חוף הים הוא לא רע (חוף געש לכיוון צפון) - ובכלל - אין כמו להזדיין בחיק הטבע. יש תמיד להצטייד בגזייה , שמיחה, והרבה מצב רוח טוב. לא לשכוח להביא מימיה וכובע
. הייZי

haze73

New member
לא שמיחה - אלא שמיכה !

לא עז אלא הייZ אוף - שגיעות קמו בקיטה עלף.

חומתית

New member
מה עם מול הים ?

בתוך מכונית ממוזגת ,, (או חדר ) ים תכול ,, שמש שוקעת ,, סירות מפרש לבנות ,, שיר מתנגן לו ברדיו,, כשהצבעות שלו מהלכות עלייך טיפות טיפות ,, וכשאת מתנצנצת בלי בושה .. כשאת שותה אותו בשפתיים ,, כשאת יודעת שאיתו את מתרוממת והוא נופל הכי עמוק שהוא יכול ,, כשאת יודעת שיש את גורם הסכנה ,, ואת יודעת לפעמים שהסוף וההתחלה מתחילים באותה נקודה ? אבל חוצ מיזה ,,,, כבר קבלת מלא תשובות :)))) וזו שלי ,,

ירון033

New member
מקום?? תני לי זמן קודם...מקום נמצא

כבר אחר כך.... אבל זמן..... את השעון אי אפשר לעצור!!!

למעלה