מצרף את ברכותי להצלחת הפורום.

מצרף את ברכותי להצלחת הפורום.

המכנה המשותף של מתכנסי הפורומים הללו, זה אהבת התעופה או העיסוק בה כמובן. ילדים, נערים,בוגרים. חלק רק חולמים על להיות טיסים, חלק אחר מימש את החלום ועושה זאת. חלק אחר יעשה זאת. למרות שיש חלק ממשתתפי הפורום הסולדים מצלמים. אני כחובב תעופה שטרם מימש את הרצון להוצאת רשיון, יכול להעיד שהכרתי אנשים נהדרים בפורום התעופה. שאיפשרו ומאפשרים לי מצד אחד לחוות חווית טיסה שהיא כה אהובה עלי בכל צורותיה וגווניה, ומאפשרים לי בנוסף כמובן לצלם מהאוויר. תמונות שאני משתדל לצלם מהנשמה, ולתת לאהבת התעופה שלי לבוא לידי ביטוי בצילומים. אז למרות סלידתם של כמה חברים מצלמים כפי שהזכרתי, והעידו על כך בעצמם. אני בהחלט חושב שיש גם לצלמים חובבי תעופה מקום בפורומי תעופה. ואין אני מדבר כמובן על להפוך את הפורום לפורום צילום. פורומי צילום רבים ומגוונים בהחלט לא חסרים. מקווה שצילומים שאעלה,ומעלה מדי פעם לא מעיקים ותורמים הנאה למלל הנכתב הקשור בתעופה על כל שלל גווניה. סבלנות, וכבוד הדדי בין כולם/ן זה המפתח להצלחת הפורום מצד אחד, ולקרוב עוד ועוד אנשים לעולם המרתק הזה מצד שני. שבת שלום לכולם/ן.

Aviation Addict

New member
../images/Emo51.gif אלי

אני מוכן לחתום על כל מילה שכתבת בהודעה שלך. הפורום הזה נועד לכל חובבי התעופה לסוגיהם, ללא כל קשר אם הם טייסים בלבד, צלמים בלבד, ושאר הירקות. במקום הזה כולם רצויים כל עוד שנשמרת כאן הכבוד ההדדי בין החברים. ברוך הבא!

למעלה