מצעד שנתי 2017

milkshakit

New member
מקום 5

&nbsp
Blondie - Doom or Destiny (Feat. Joan Jett)
&nbsp
שמישהו יצבוט אותי כי זה פשוט מהמם. בחלומותיי הפרועים לא האמנתי שבלונדי יעשו קאמבק (מעולה יש לציין) ועוד ישתפו פעולה עם ג'ואן ג'ט, האחת והיחידה. מצוין!!!! וכל מילה מיותרת!

milkshakit

New member
מקום 4

&nbsp
The Chainsmokers & Coldplay - Something Just Like This
&nbsp
אוקיי זה משהו ששמעתי ולא ידעתי שזה שיתוף פעולה עם הצ'יין סמוקרס.. בהחלט פרצו בשנים האחרונות. קולדפליי זו להקה שהבעתי דעתי עליה רבות כאן ובכלל - לא אהבתי אותם מעולם, אבל כמו מארון 5, אחרי ששינו סגנון והוסיפו קצת "פלפל" לסגנון שלהם, הם הפכו ללא פחות ממצוינים. השיר הזה פשוט קליט וקסום. טו לו לו טו לו לו....

milkshakit

New member
מקום 3

&nbsp
In This Moment - Roots
&nbsp
להקת מטאל שהכרתי במקרה, ויחסית יש להם סגנון נקי. שאנשים העידו עליה שהיא שילוב של מרילין מנסון וליידי גאגא, כך שהייתי חייבת לבדוק במה מדובר, וכמה שאני שמחה שעשיתי את זה. אחת הלהקות המעולות והכי אהובות עליי כיום עם סולנית אחת מיוחדת ומדהימה במיוחד, וסאונד מעולה. (הצלחתי גם להדביק את אחותי איתם ;)).

אריה31

Member
מנהל
כשהאזנתי לשיר, הרגשתי

שמי שאוהב את הסגנון הזה, ממש יתלהב ממנו

לי נותר להעריך וגם קצת לאהוב:)

milkshakit

New member
מקום 2

&nbsp
Avicii - Lonely Together ft. Rita Ora
&nbsp
כמעט שיר השנה שלי.. אם לא היה משהו אחר. שיר ששמעתי כנראה 100 פעם, והזדהיתי איתו המון במהלך כל הזמן הזה. אם לא הייתי עוברת פרידה, כנראה שהוא היה מקום ראשון. אבל.. :p.
את אביצ'י מעולם לא אהבתי כל כך, אבל את ריטה כן, ופה הוא שיחק אותה.

milkshakit

New member
מקום 1

&nbsp
Papa Roach - Periscope (feat. Skylar Grey)
&nbsp
שיר שליווה אותי בקשר בעייתי ופרידה קשה במהלך חודש יולי. התחברתי מאוד למילים, ובכללי שיר מאוד מרגש, על אהבה שלא יכולה להתממש, אבל אפשר כן לאהוב מרחוק. סקיילר קצת אנמית לטעמי כאן אבל לא שמעתי אותה מספיק. אניוואי שיר מדהים, ושיר השנה שלי כמובן.
זהו :)

אריה31

Member
מנהל
האבחנה שלי הפוכה

הדבר היחידי שאהבתי בשיר זה את הכניסה של Skylar Grey

תודה רבה קארין שחלקת איתנו את המצעד שלך

למעלה