מצטערת שאיני כאן הרבה

מצטערת שאיני כאן הרבה

אני עוברת משהו אישי שהסתבך ומקווה שיהיה טוב מודה לכל הכותבות ... ובככל... מיוחדת, מימי וכל השאר.... חסרתן לי

סוזי10

New member
../images/Emo24.gif מימי יקרה

בכל פורום או מקום שאני נתקלת בשמך, את תמיד מציעה את עזרתך (כולל לי שהייתי צריכה) מאיפה הכוחות? מאיפה? את מלאכית שנשלחה לעולם!!!

זה בסדר לכולנו יש כאלו תקופות../images/Emo24.gif

גם אני בתקופה לא קלה באופן אישי לפעמים יש דברים שצריך להתמודד מולם לבד מקווה שהכל יסתדר לך ותשובי במהרה

תודה לכולכן יקירות

עכשיו אולי אני אוכל לספר ואולי אפילו לנהל איזה דיון בנושא... אנ יכרגע עוברת הפלה טבעית להריון רצוי מאוד. זו ההפלה השניה בתוך 4 חודשים. יש לי בעיות רפואיות שמקשות עליי להחזיק הריונות (סה"כ 10 הפלות בשלבים שונים). הבת שלי היא הנס של חיי במליוני מובנים שונים. איך מתמודדים לבד עם האכזבה? עם הדיכאון? עם הצורך לחייך לאפרוחית למרות שלאמא כואב מאוד? אני מנסה אבל יש לי המון רגעי משבר קשים...הלבד כלכך קשה... ואלו הרגעי שבו יש הרגשה שהלבד חונק.

מתוקה יקרה../images/Emo201.gif

ראשית שולחת לך המון
ושתדעי שאינך לבד יש לך כאן
שני חם ועם תרצי גם
אכן זו אבידה וליבי כואב עימך אבל תראי עם כל האב בכך יש לך את הנסיכה המתוקה חבקי אותה ברוך ובהמון אהבה אימי עברה גם שתי הפלות לפני שאימצה אותי ואת אחותי,ואחי כמו שאמרתי עם תרצי אני גם במסרים

../images/Emo24.gif היי היי היי

הלו , להרים את הראש ומיד
החיים ממשיכים למרות הכל . נכון , לא נעים , לא פשוט ולא קל , בל תגידי תודה שאת בסדר למען הבת שיש לך בבית . לא יודעת מה גילך , אבל בכל מקרה , סבלנות , סבלנות ועוד סבלנות עד שתיקלטי ותשמרי הריון . יודעת בדיוק מה עובר עלייך , גם אני חוויתי שתי הפלות טבעיות ובהחלט לא עברתי ימים קלים , אבל התנחמתי בעובדה שישי לי בת מקסימה ואחרי 10 שנים - הצלחתי להחזיק הריון וללדת עוד בת מקסימה .

תודה לשתיכן יקירותיי../images/Emo24.gif

אני בת 39, והקטנה באה אחרי 13 שנים. אני לא יכולה לחכות עוד 10 שנים... אני רוצה שזה יקרה עכשיו כי אני רוצה להיות חצי צעירה כשהם יגדלו...
מנסה להתאושש... הריקנות הזו בבטן... אוףףףף

עכשיו קראתי את התגובה שלך יקירתי והקשיבי

אני הייתי בעבר פונדקאית ,וגם כשהייתה הפלה בנסיון החמישי של ההפריות,,בכיתי נורא,,,מבינה את הריקנות שלך ואת חוסר האונים, את ליאם ילדתי בגיל 41,,,,
,, מבינה לליבך ואת גודל התסכול אבל,,קחי לך את הזמן שלך להתגבר ,להתחזק ולנסות שוב,,, לא פשוט ,אבל אפשרי, מה אומרים הרופאים???

תודה יקרה - הרופא עצוב כמוני ../images/Emo9.gif

ופרט לכך, אני אמורה להתחיל המון בדיקות בזמן הקרוב. ולאחר שאסיין אותן להתחיל טיפול רפואי טרום הכניסה להריון שאולי יקל על ההריון להיקלט. מקווה שיהיה טוב

Jen74

New member
../images/Emo201.gif וגם כזה ../images/Emo24.gif

והמון
בריאות והצלחה בהמשך.

../images/Emo24.gifאשמח לסייע בכל בעיה ולו בשיחה

את יותר ממוזמנת לשלוח לי מסר

למעלה