"מצב האומה" נשארת

ליאור144

New member
תודה אבל מעניין אותי מאוד מה שרשום שם כי

מה שמאיר אמר לי אז זה שהתוכנית ממשיכה עד סוף מאי אבל כנראה קיצרו את זה.השאלה רק אם תהיה עוד עונה או לא ולצערי מאיר בעצמו לא יודע להגיד לי מה קורה .אני ידבר איתו אחרי פסח שהם יחזרו לעבוד ואז נראה מה יהיה.מאיר מוסר לי תמיד מידע חם ורגיש תאמינו לי אבל כנראה שהפעם הוא באמת לא יודע עדיין מה יהיה אחרי המונדיאל.

S™eX

New member
עוד 8 שבועות אנחנו כבר נהיה בסוף מאי../images/Emo3.gif

לדעתי,אם הרייטינג לא יתחיל לעלות,לא יעשו עונה שנייה.

OOOO0

New member
כן, באמת עם כל הפגרות שעוד צפויות לנו

(יום השואה וערב יום העצמאות) העונה הנוכחית כנראה תסתיים בסוף מאי. ובקשר לעונה שנייה, היום קראתי בעיתון שיש ל"רשת" נטייה כן להמשיך לעונה שנייה, כי הם סה"כ מרוצים מהרייטינג ומאמינים שבעונה השנייה הרייטינג יעלה, אחרי שהקהל יתרגל, כמו שקרה עם "משחק מכור".

ליאור144

New member
לצערי גלית לא קראתי את העיתון אבל למדתי ממאיר

דבר 1. לא תמיד מה שרשום שם זה נכון.ואני חושב שעדיף לנו לחכות להודעה ממאיר שהוא מההפקה ויודע יותר. הוא מערב אותי במה שהוא יכול.

OOOO0

New member
ברור, זה הכל השערות ראשוניות.

הרי אם תהיה עונה שנייה היא תהיה בערך עוד חצי שנה לפחות. גם מאיר וגם המקור בעיתון עדיין לא יכולים לדעת בוודאות מה יקרה עם התוכנית עד אז. אבל יש לי הרגשה טובה לגבי זה. אל תשכחו ששליין הוא ראש מחלקת הבידור אז לא נראה לי שמישהו ימהר לבטל את התוכנית שלו. בכל מקרה נחכה לתגובה של מאיר בעניין.

ליאור144

New member
אני מקווה שההחלטה שלי להסתמך על מאיר מובנת

כי לפעמים בעיתון לא רושמים או יודעים הכול והמקור הכי מהימן שיש לנו זה מאיר יש דברים שהוא העביר לי שלא היו אמורים להעלות ולצאת ועדיין הוא תמיד הוא אמר לי .כמובן שהיה משהו או שתיים שהוא בקש לא לא להעביר ולהעלות לפורום וזה לא הועלה אבל אלה היו דברים שוליים את המידע החם אתם מקבלים תמיד

OOOO0

New member
ברור, זה מובן לגמרי.

אתה יודע שאני סומכת ב-100% עליך ועל מאיר. הוא אכן המקור הכי מהימן ונאמן שיש לנו.

כמה נחמד לשמוע חדשות טובות...

הגיע הזמן שהצדק יעשה והתוכנית תזכה לכבוד הראוי לה! אם זאת, עוד שש תוכניות זה די מעט, אבל 'בזכות' הפגרות חגים/ מלכות יופי/ ארוויזיון ושות' זה נראה כביכול פיצלו את העונה לשני חצאים... למה בשבוע שעבר היה לקט?! למקרה שהצופים שכחו את הפורמט? זו לא תוכנית שנוח ללקט קטעים ממנה, היא אקטואלית מדי, ותמיד יהיו קטעים בלקט שיהיו לא רלוונטים... זה לא כמו בתוכנית "הלילה" שהיה לקט שבועי. ואולי אני סתם ממורמרת מפני שקיוויתי שתהיה תוכנית חדשה... על כל פנים, אני שמחה לשמוע שעוד נזכה להנות מפרותיו של שליין בפרט, ומ"מצב האומה" בכלל. מי יתן והתוכנית תמשיך לפחות עוד עונה, בעיקר מכיוון שזה הפורמט הכי קרוב לשחזור "משחק מכור" האגדית, אולי באמת התוכנית תשחזר גם את ההצלחה לה זכתה "משחק מכור". בהזדמנות חגיגית זו, אני מאחלת לכם חג פסח שמח! שתהיינה מצות נסבלות בכל המובנים... ליאור, (למרות האיחור הלא אופנתי שלי) מאחלת לך המון מזל טוב, אושר, בריאות, הצלחה בחיים, בפורום ובכלל. תודה על עבודת הקודש שאתה עושה כאן. בזכותך יש לנו מען, נמענים ולפעמים אפילו עיר מקלט... כולנו אסירי תודה! המשך ערב נעים לכולנו

ליאור144

New member
תודה ליאת :} אמנם באיחור אבל העיקר הכוונה אני

שמח לראות שאת שוב איתנו פה ושמחתי לקרוא גם תברכה שלך. אני חייב לציין שמרגש אותי לדעת שכולכם רשמתם לי בברכה שאני מנהל תפורום מצוין ושאתם מרוצים ממני זה מאוד חשוב לי :}

למעלה