מצאתי פתרון לבעית החתולים אחת ולתמיד!!!

Ovibi

New member
אני פשוט מניח מגבת על המושב ומהדק אותה עם

גומיות של אופניים. כך אפשר לקחת את זה לכל מקום. חתולים יש בכל מקום.

OferXTZ

New member
פתרון לחתולים.

אצלי החנייה היא ליד הכלב. נגד חתולים ועוד...

Tao9

New member
../images/Emo41.gifתגידו תודה שיש לכם חתולים

לי אין חתולים. יש לי עכברים בפילטר אויר ! ! !

oak mantis

New member
פשוט שים מגבת על המושב.

יחסוך לך גם את הכסף וגם את הטרחה היומיומית הכרוכה בכריכת האופנוע בכריכה מפלצתית.

jony stekino

New member
אצלי כל לילה הם ישנים על 2 המושבים

הנזק היחידי שיש לי זה רק קצת חול על המושב

פתרון לחתולים עם ערך מוסף

בזמנו ניגשתי לתופר ברזנטים ברח סלמה בת"א, ומדדנו את האופנוע. יצרנו ריצפה מחומר עבה יותר בגלל הצמיגים והג'ק ותפרנו ריצ' רצ' סביב אני פורש את היריעה על הריצפה, עולה עליה עם האופנוע ואז פורש מעליו יריע נוספת שיורדת עד למטה. זוכרים את הריצ' רצ' ?? עכשיו מחברים וסוגרים מיסביב את הרעיון קיבלתי בזמנו כביקרתי בימ"חים של טנקים. אז קראו לזה "אחסנה יבשה" אז לא חתולים,לא כלבים ,לא לחות ולא כלום. מסורבל ??? לא משהו ! פשוט כיסוי שמורכב משני חלקים

נשמע כמו פתרון מצויין. זה מחייב אותך להמתין

עד שהאופנוע יתקרר לחלוטין לפני שאתה מכסה אותו בכיסוי אטום?

hofnoan

New member
אהה פתאום רעיון מצויין? (לא מכוון דווקא אליך)

כמה ימים קוטלים אותי על ימין ועל שמאל בשני הפורומים ופתאום זה רעיון טוב?? זה בדיוקקקק כמו שלי פשוט שזה מפורק ל 2 חלקים........ אני התכונתי לעשות בדיוק את אותה תחתית ובמקום ריצ' רצ' לכסות עד הסוף למעלה

אם היית משתמש במונחים כמו "אחסנה יבשה"

"אחסנה יבשה", "טנקים" וכד', ולא ב-ב"שק של מרקו", אולי היו מתייחסים אלייך יותר ברצינות :) הפתרון שלו נשמע הרבה יותר נוח, נקי ומסודר או במילה אחת - מקצועי.

hofnoan

New member
אותה הגברת בשינוי הדרת

תוספת ריצ' ריצ' ותו לא. טנקים שמנקים זה רק מילים יפות.... הרעיון אותו דבר וכולם יודעים את זה. אבל בסדר בקטנה. אחרי שאני אייצר את זה ואעלה לפה כולם יתפעלו.

hofnoan

New member
אתה יודע מה? קבל ביטול

אני חושב על זה וניראה לי שזה יותר טוב משלי! כך אני פותר את העניין של הסגירה מלמעלה. או קיי פיניטו! הלכתי על זה. -סוף-

אני גר במושב, יש מיליון חתולים בגינה שלי!

מצאתי פתרון להשתנה שלהם על האופנוע, תפסתי את כל החתולים בסביבה והלבשתי להם חיתול של פאמפס שסופג וסופג וסופג....

מעניין שדווקא אצלנו, שמנהלות פינת האכלה

לא קורה שחתולים מתיישבים על האופנוע, למרות שהכיסוי קרוע בהרבה מקומות ויש מאיפה להכנס. אה, כן... סידרנו להם סביב הפינת האכלה קופסאות קלקר עם שמיכות. אולי זה קשור
(לממליצי הכלבים: יש איתנו 6 כלבים בבית. חיים בשלום עם חתולי הבית וחתולי החצר). אם כבר, הבעיה שלי היא שכלבים של אחרים משתינים על הכיסוי. קיצר, במקום להבריח את המסכנים האלה, שממילא גורלם לא שפר עליהם, תחשבו איך לעזור. ומי שלא ראה חתולי רחוב במדינות אחרות - כמו נניח, אירופה - זה בגלל שהם לא שורדים את החורף.

אהוד א1

New member
ראית איך האופנוע שלך נראה?

לא פלא שאפילו חתולים לא מוכנים לטפס עליו.

balush2

New member
זה פתרון?

זה פתרון -> הבעיה החדשה היא לגרש את הפאקיר ההודי שישן לי על המתקן נגד חתולים :)

bastis

New member
איזה מצחיק לקרוא שזו הבעיה שלכם בחיים

לי יש קטנוע אז לפעמים שחתול ישן יש כמה פירורים של חול, אז אני לוקחת נייר טואלט ומנגבת. המצאת המאה. מאז ניגוב התחת לא היתה המצאה גדולה מזו. תתבגרו.

למעלה