מערכת הפורומים החדשה

עוד דבר

אתם כל הזמן מדברים על שיפור המערכת, על בנייתה בטכנולוגיה חדשה בדוט נט וכו'. מלבד התגובה על הבר הימיני לא הייתה תגובה אחת על העיצוב. אתםן רוצים לשפר את המערכת מבחינה טכנולוגית? סבבה. באמת שאין שום בעיה עם זה, אפילו יותר טוב, במיוחד אם אתם מכניסים פיצ'רים חדשים (כמו אפשרות שינוי שם משתמש והישארות עם אותו מס' כרטיס). אבל מישהו התלונן על הקוסמטיקה? למה לכער משהו יפה? זה הטיקט שלכם ע"פ פורומים אחרים. אתם נוחים לשימוש ונעימים לעין. חבל שתאבדו את המומנטום הזה.

TeenageQueen

New member
../images/Emo47.gif

הגלישה איטית ומסורבלת ואין אפשרות לסגור שרשורים כמו שיש עכשיו.[שאם יש המון הודעות השרשור מתכווץ] ההודעות הרבות מקשות על הפורום לעלות ומקשות את הגלישה.

אפשרויות "קיפול שרשור" ו"הסתרת תגובות" עדיין

קיימת. ניתן לבחור כל אחת מהן דרך "אופן התצוגה" (מצד שמאל למעלה).

Skeleton Kiss

New member
בבקשה העבירו

את הדפדפן לצד הימני, כלל אינני רוצה להצתרף לשביתה אך הפרסומות מעצבנות.

naps

New member
עוד על גודל הפונט...

שיניתם את ברירת המחדל של גודל הפונט בפורומים למה שהיה עד עכשיו. מצויין.
אבל, אם נכנסים לחלון הוספת תגובה, הפונט שם עדיין קטן יותר (של ההודעה שלה מגיבים..). צריך גם שם להגדיל אותו. נציק לכם על זה שוב שבוע הבא, כי מה יודע מה תמצאו בין ים ההודעות שהולכות להערם פה בסופ"ש שאתם לא עובדים....

hapax legomenon

New member
קמץ אלף A.

באג קצת איזוטרי, שקיים במערכת הישנה, ולא תוקן בחדשה: אם מנקדים את האות אל"ף בקמץ, הוא נראה כמו פתח - אָ. (אפשר להעתיק את האות לכל עורך טקסט ולראות שאכן יש תחתיה קמץ.) באותיות אחרות הקמץ נראה בסדר. מובן מאליו, שמי שכבר טורח לנקד, חשוב לו שהניקוד גם יוצג כראוי.

hapax legomenon

New member
מתברר, שזה באג בגופן אריאל

בגדלים 11 ו-12. לכאורה, אתם יכולים להגיד, שמי שרוצה לראות את הניקוד כמו שצריך, שיגדיל או יקטין את הגופן אצלו. אבל בעצם, העיקר כאן, לא שהמנקד ייראה את הניקוד כמו שצריך, אלא שאחרים ייראו אותו! והרי לא הגיוני לבקש מכל הגולשים לשנות את גודל הגופן שלהם רק למטרה זו... בקיצור, נראה לי שהפתרון היחיד כאן הוא החלפת הגופן. אמנם גופן אריאל נוח לקריאה על מסך, אבל הוא לא היחידי (מצורפות דוגמאות). ברור לי שמדובר בשינוי דרסטי, ובכל זאת, אני מקווה שתשקלו אותו ברצינות.

naps

New member
הוספת קישורים

אם כבר מקצה שיפורים.... בהוספת קישורים בתוכן ההודעה או כתובות אינטרנט נלוות מופיע אוטומטית http:// אני מאמין שרוב הקישורים שאנשים שמים זה קישורים שמעתיקים ממקום אחר ולא כותבים ידנית ולכן העובדה שהתיבה באה עם http רק מפריעה ולא מקלה... עדיף להשאיר שם ריק...

naps

New member
ועל הדרך גיליתי עוד חידוש מרענן

אם כותבים כתובת אינטרנט המערכת החדשה מזהה את זה אוטומטית והופכת לקישור. מצויין

אהלן

טוב אני לא יודעת אם תתיחסו בכובד ראש להודעה שלי או לא,אני לא סתם ספקטית וזה לאור ניסיוני בעבר. ולמה כוונתי? באזהו שלב שינתם בין המנוע חיפוש ישן לחדש וגם אז אני חשבתי ורבים אחרים חשבו כמוני שהשינוי לא לטובה אבל בחרתם לא להתיחס לטענות מסיבותיכם שלכם. זכותכם. אבל מאז החיפוש נעשה הרבה יותר קשה ומעיק. ועכשיו לעיקר, אנשים לא מתנגדים לשינוי כיון שלאנשים מטבעם קשה להתרגל לדברים חדשים אלא שבאמת הפורומים לא יהיו כמו שהם היו בעבר, אולי הגלישה תהיה יותר מהירה אבל מבחינת העיצוב זה פשוט נוראי, ישנם פורומים אחרים בעיצוב הזה ברחבי הרשת אבל כיון שהם לא נוחים אני לא גולשת בהם. אני מניחה שאתה משנים כיון שאתם רוצים יותר כסף וזכותכם המלאה ונניח שתעלו את כמות הפירסומות וכתוצאה מכך תרווחו יותר כסף, אבל זה לא משתלם לכם, זה הולך להיות כך. עיצוב חדש
יותר פרסומות
אנשים עוזבים
החברות השונות שמים לב שיש פחות גולשים
פחות פרסומות.
פחות כסף. זה שווה לכם? תנסו למצוא דרכים אחרות להכניס יותר כסף לאתר, הדרך שבחרתם בה עכשיו גרועה. תחשבו גם על הטווח הרחוק לא רק על כאן ועכשיו.

babo5

New member
העיצוב פי עשר יותר טוב בחדשה

רק תבהירו את הרקע של תוך ההודעה

babo5

New member
אם אתם מזיזים את הבאר ימינה אתם גדולים

חוץ מזה כבר אמרתי פה שהעיצוב אחלה וברור הצורך בפירסומות אנשים מפחדשים משינויים, אין מה לעשות אבל אם לא יהיו פרסומות-לא יהיה תפוז ואז ישארו רק הפורומים החראים של המתחרות

למעלה