'מעריב' על בתי חב"ד למטיילים:

מחשבiת

New member
'מעריב' על בתי חב"ד למטיילים:

היומיון הישראלי מפרסם הבוקר כתבת שער במגזין על חב"ד במדינות התיירות המובילות • תחת הכותרות "חב"ד טורס" ו"מצאתי את אלוקים בג'ונגל", מובא סיפורם של המטיילים הישראלים שיוצאים למסעות טיול במדינות דרום אמריקה ומגלים את הקב"ה. כשירות לקוראים, מוגשת גם מפת בתי חב"ד הגדושה בעולם וכן רשמים חיוביים של מטיילים קטעים נבחרים באדיבות 'מעריב': המקום: הג'ונגלים וההרים בדרום אמריקה • קהל היעד: תרמילאים ישראלים • השיטה החדשה והמפתיעה של חסידי חב"ד: הדרכת טרקים בשילוב שיעורי חסידות וקבלה • המטרה, גם אם לא בגלוי: להחזיר בתשובה דוידה גינטר אחרי סעודות יום שישי ושחיטת בשר כשר בקצה האחר של הכדור, מציע הבית הפופולרי בקרב המטיילים הישראליים שילוב מאתגר בין הצד הרוחני לצד הספורטיבי: טרק בג'ונגלים, יחד עם שיעורי חסידות וקבלה. כך למשל תוכלו בבוקר לבשל בטבע ולהתפלל שחרית, בצהרים לתרגל הישרדות ולשמוע סיפור חסידי, ובערב לשבת סביב מדורה ולהתפלפל ברזי הקבלה. קבלה ליד המדורה בעל המיזם הוא הרב יותם קליין, קיבוצניק לשעבר בן 30 שאחרי הצבא נסע לטיול בדרום אמריקה, התאהב בבוליביה והחליט להשתקע. "המקום הזה קסם לי, והחלטתי שזה אחד המקומות שבהם ארצה להקים את הבית שלי‭,"‬ הוא נזכר.כשהתחתנתי, כבר בתור חב"דניק, הצעתי לאשתי דקלה שנישאר". בגאווה לא מוסתרת הוא מספר:: "אני הקמתי את המקום פה. בוליביה היתה המדינה היחידה שלא היה בה בית חב"ד קבוע, רק מדי פעם כמה בחורי ישיבה שקפצו. עכשיו אנחנו חיים פה וקופצים לבקר בישראל, במשך חודשיים בשנה‭". :האלמה הבתכל http://www.shturem.net/index.php?section=news&id=17249&lang=hebrew

סוריא

New member
איך אני אוהבת את הדברים האלה...

תמיד זה מרגש אותי כל כך ...

למעלה