מענינ

ומשם

New member
בוקר ...

אני רוצה לומר לכל הבנות שכאן. כל הכבוד על האומצ שהיה לכם אני נשוי ואני ממש מאחל לכם הצלחה וחיים בכיף..

תודה, אבל אני לא מרגישה אמיצה

אני חושבת שמה שצריך להנחות את כולנו זה הצורך הבסיסי בעיני להיות מאושרים. אני מאמינה בעצמי. אני יודעת להסתדר לבד (אפשר להתווכח על התוצאות
). יודעת להחליף נורה, לצבוע את הבית, לתקן סתימה, לקדוח בקיר, לנקות, לסדר וכו'. מה שאני לא יודעת, אני לא מתביישת לבקש עזרה או ללמוד איך עושים. ההחלטה להשאר במערכת יחסים שלא תורמת לאושר שלי רק בגלל נוחות או פחד מלהתמודד עם דברים לבד, היא הגרועה ביותר לטעמי ולכן ההחלטה שלי לקום וללכת על אף הילדים ועל אף הקושי, לא קשורה לאומץ

ומשם

New member
מתוקה

לפעמים ורוב הפעמים מה שמשאיר אותנו זה הילדים והפחד מלשנות דברים.. ומי אמר שיהיה יותר טוב אחרי השינוי... זה מלחיץ וצריך הרבה אומץ ..

Something New

New member
אויי ואיי זמיר ../images/Emo4.gif

אם תשאל לדעתי אתה לא לגמרי שלם עם עצמך וזאת הסיבה היחידה שאתה נמצא במקום הזה שלך אתה מסתתר מאחורי האיצטחה שנקראת ילדים ואני שואלת אותך עצור לרגע ותחשוב טוב טוב האם זה באמת בגללם ? או בגללך? אין לי מושג מה קורה אצלך בבית אבל אל תחשוב שילדים הם טיפשים ילדים הם יודעים מתי טוב ומתי רע אם יש משהוא שאי אפשר לעשות זה לעבוד עלהם ילדים שרואים זוגיות לא תקינה אצל הההורים הם יכולים לצאת מזה עם לא מעט משקעים רשמת שאתה פוחד מלשנות דברים אני מאמינה לך יודעת מה היא ההרגשה הייתי שם אבל ברגע שתחליט אף אחד לא יוכל להוזיז אותך מהחלטתך לסיכום: לעניות דעתי אתה זקוק לזמן שלך לבחון את הדברים ולהגיע להחלטה לגבי החיים שלך יגיע היום שבו תהיה הכי שלם עם ההחלטה שלך אני מאמינה. הכדור בידיים שלך בהצלחה שיהיה לך .

מתחילה מחדש

או. קי את לא אמיצה את פייטרית שעומדת על שלה אם את לא אמיצה אז מה כן? איך היית מגדירה את עצמך?

אני מגדירה את עצמי כבן אדם שמסרב להיות במקום

שלא עושה לו טוב. אני עושה את המקסימום בכל מקרה בו אני נמצאת כדי שיהיה לי טוב. על מערכת היחסים שלי נלחמתי לא יום ולא יומיים. אבל ברגע שראיתי שאני נלחמת בתחנות רוח, הרמתי ידיים והחלטתי. זו לא החלטה קלה. זו לא החלטה של לילה, אבל זו החלטה של שלמות עם המצב. לגבי הילדים - אני מאמינה שהילדים צריכים הורים מאושרים גם אם הם בנפרד. לילדים שלי יהיה טוב יותר כשאמא שלהם מאושרת מאשר שאמא שלהם חיה עם אבא שלהם אבל כבויה לגמרי. ילדים לא טיפשים. הם רואים ומבינים הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים.

ומשם

New member
מענינ

שכל מי שהתגרש טוב לו אולי יש כאלה שלא טוב להם..

tunalover

New member
מאוד מסקרן אותי הסיפור שלך

אתה נשוי אבל מסתובב בשטח זר. אולי תשתף קצת במה שמטייל לך בראש ולא נותן לך מנוח?!

ברור שלא הכל טוב

ברור שיש רגעים קשים מאוד. המהלך הוא לא מהלך קל ואני בטוחה שלפחות רוב אם לא כל האנשים כאן, היו מעדיפים שתהיה להם זוגיות טובה והם לא היו מתגרשים. אני הסתובבתי עם תחושת כשלון מאוד גדולה בהתחלה. אבל מה האלטרנטיבה? לשבת ולבכות? לא. אני עושה את המקסימום במצב הקיים שיהיה לי טוב.

למעלה