מעניין אותי...מה אתן חושבות על

GalGula

New member
אשרייך גם (נכתב בלי טיפה של ציניות)

כל הורה עושה את הבחירות שלו.

ritush2002

New member
תגידו, סתם שאלה כללית

כשרוב האמאות פה כותבות שהילד/ה "אוהב/ת/מת/ה על זה" מה המדד? כי אם המדד הוא שהילד יושב מהופנט ובוהה וזה נותן חצי שעה של שקט להורה בבוקר זה לאו דווקא אומר שהוא לומד מזה או נהנה מהדיסק הספציפי הזה. לדעתי אם תשימו אותם מול FTV עם מוזיקת באך ברקע זה יעשה את אותו אפקט, העיקר שזה יהיה צבעוני ויזוז. אצלנו הילד (שנה וחודשיים) לא רואה טלוויזיה בכלל, אבל המוזיקה מתנגנת בבית כל הזמן. מה הוא שומע? מבאך ועד בארי סחרוף. כל העיבודי הקסילופון האלה מ"בייבי בלה-בלה" זאת השחטה של מוזיקה נפלאה וסתם צורם את האוזן!

אל12

New member
גם אצלי

היא לא רואה טלויזיה בכלל (רק ערוץ 24) וכשיש פרסומת עם שירים בטלויזיה היא מציצה. אני שמה לה מוסיקה בדיסק וגם קלאסי.

פלגיה

New member
את עושה נהדר

מרגילה לאיכות מגיל צעיר. כמעט לא מצאתי קלטות שמיועדות לילדים וממש שוות משהו.

ritush2002

New member
לא חושבת שצריך דיסקים מיוחדים

לילדים. ולגבי קלטות די.וי.די - לא סובלת את רובן בגלל הפרסומות הסמויות והלא סמויות שדוחפים לשם!

פלגיה

New member
../images/Emo45.gif נכון מאוד

אבל הבת שלי (בת 5) רוצה דווקא את הפירסומות

אני הורדתי מהאינטרנט

את כל הסידרה.בייבי באך,בטהובן,מוצארט וכוי... התאומים שלי משתעממים מהר מצפייה ובורחים להעסיק את עצמם במשהו אחר. הם אוהבים יותר כשברקע ערוץ הופ עם השירים העליזים יותר. אם הייתי קונה את הDVD,הייתי אוכלת את הלב, כי כל דיסק עולה 90 ש"ח.

רונית1

New member
אצלי הוא מעדיף יס בייבי על פני

באך ודומיו. גם בדיסקים הוא לא נהנה ממוסיקה קלאסית (ובהריון שמע הרבה). הוא מעדיף את אפרוחים.

mevav1

New member
גם שלי אוהבת מאוד את כל הסדרה הזו

שמאוד מומלצת. היא החלה לראות ט י וי מגיל חודש נדמה לי(או שאני כבר מ ערבבת בשר בחלב ולא זוכרת)אבל או שבגיל חצי שנה ראתה. בכל אופן,מתי שנתתי לה לראות זה היה רק לעשר דק' ולא קרוב לטי וי ורק מה שעדין ולא זועק/מרעיש/בעל צבעים חדים למדי וכו'.

כרמיון

New member
לא התחלתי

כשהיה קטן ממש מנעתי אותו מזה, סובבתי אותו לכיוון אחר אם ראיתי שהמבט שלו נמשך אל הטלוויזיה. מאז שלמד לזחול וללכת, אני לא מונעת ממנו בכוונה להסתכל על הטלוויזיה - ברור לי לגמרי שזה לא מעשי - אבל גם לא מושיבה אותו מולה בכוונה. היום, אם אנחנו רואים משהו הוא חופשי לראות. אבל עד כה זה לא כל כך מעניין אותו, אין לו סבלנות לשבת מול המכשיר והוא מעדיף ספרים ומשחקים, וגם אנחנו לא צופים בטלוויזיה הרבה, אז זה לא ממש חלק משגרת היום. בגן החדש שלו יש טלוויזיה, ואני יודעת שהם "מושיבים" אותם מולה מדי פעם. אני מקווה שלא הרבה.

kerenbg

New member
שירה בת 8 חודשים ועדיין אני לא שמה

אותה מול הטלויזיה, יש דברים אחרים שמעניינם אותה. אין לה סבלנות לזה, מספיקה לה המוסיקה שלה ברקע ושאני שרה לה.

ornak

New member
סתם מיותר לדעתיגם לא תורם כלום

מבחינה התפתחותית, וסתם מחנך לפאסיביות.

למעלה