==> מעניין אותי מאוד!!! H-(

PRODIGY

New member
MUCH ADO FOR NOTHING

dear friend ALL ... the whole story was about ... arabs 48 thought that they are classed as A-sort citizen they thought when they will demonstrate the police will ``treat`` them as they treat other demonstrates but we all were surprised when peoples been killed !! i even didn`t get it when i heard the news coz i really didn`t believed that we still C-sort i`d like 2 talk about myself ... i really do have heaps of friends of both sides and i do believe that there is something called coexistence as i`m part of this country and i`ll work and do my best 2 make it the best as i`ll be loyal for her but... our air-conditioned leadership didn`t think the same so .. we have thrown the air-conditioned BARAK 2 the HISTORIC-JUNKYARD and he will be there for good i bet that he know the reality and feel the real un-air conditioned truth and about you my cousin i think that it will take alittle bit time 4 you my cousin to realize what the coexistince means coz it`s aint about 2 ``wipe`` homous blate at some arabic restaurant it`s bigger than this ... whatever ... we passing now-days by hard time i hope we all be strong 2 overcome it .. may God help all of us and rest in peace all our martyrs thePRODIGY

*קסנדרה

New member
שוקור תגובה

שוקור נכון מדווחים בתקשורת הישראלית על הפיגועים, נכון. אבל בתקשורת של הרשות הפלשתינאית, גם כן מדווחים על ההרוגים שלכם, ואני עדיין לא רואה פסול, לא בזה ולא בזה. אגב גם בעלי (ועוד רבים, מבני משפחתי) פלשתינאי, נולד במדינת פלשתינה - קרי מדינת ישראל בשנת 1945 ומחזיק בתעודת לידה פלשתינאית. וככל שידוע לי הפלשתינאים לא נלחמים בעד זכויותיו !!!! אז דו קיום חייב להיות רצון הדדי !!!!!!! בו למדני כיצד מניחים את הנשק, ומתחילים לאהוב את הקיום עצמו, ואז נראה מה עושים עם הדו או התלת או ריבוי הקיום !! אני בעד כל קיום, ערבים ויהודים ונוצרים ובני כל הדתות והעמים !!! קסנדרה

B.Shokor

New member
לפי דעתי,

כל צד רוצה לשחק אותה הכי טוב בשבילו, אם היו הישראלים או הפלסטינים וזה מה שנקרא פוליטיקה יעני לנצח בכל מחיר.

*קסנדרה

New member
צר לי שאתה רואה בחיי אדם משחק

שוקור חיי אדם אינם משחק כידוע לך בני אדם נטבחו אתמול חיי אדם קופדו אתמול, איפה המשחק ???? מה זה מונופול ? או רמי ?? אנחנו עם שוחר שלום משחר קיומינו ואין לנו ארגון טרורו שיוצא לפגע באנשים חפים מפשע. למה, אני צריכה כל בוקר לדאוג, לפני שאני עולה על אוטובוס בדרכי לעבודה ? למה, אישה ערביה בגילי בעזה או רפיח, יריחו או רמאלה לא צריכה לדאוג , גם בימים בהם הצבא שלנו שלט בערים אלו ??? כי החינוך הישראלי הוא כבוד האדם וחרותו. כי החנוך הישראלי, כבוד לחיי אדם. רוצים לתת לערביי השטחים מדינה משלהם ולנהל להם את חייהם אבל איך ???? ע``י כך שיכוונו את הנשק אלינו ? ואל ילדינו ? שוקור, הכאב גדול מנשוא. השתתפות בצערינו ו/או גינוי המעשה הנתעב, יכול היה להעלות את קרנך, חשוב על זה. קסנדרה

SMG

New member
סליחה?!?!?!

אני ממש לא מאמינה שאמרת את זה....!!!! ילדים זה ילדים לא משנה מה הדת או הצבע שלהם זה שהם מתו זה כבר כואב!!!! וחוץ מזה שאנחנו אלה שמנסים להפסיק את הכול עובדה... אנחנו עשינו הפסקת אש חד צדדית ומה הם עושים?? אין ספור פיגועים ובישביל מה??? וגם שהילדים במדינה שלנו נמצאים בבית ספר לומדים...!!!! ומה הילדים הערבים עושים זורקים אבנים על החיילים שלנו..... אתה בכלל יכול להשוות??!! מה אנחנו יכולים לעשות שהם מלמדים את הילדים שלהם מגיל 0 רק להילחם?``!?!?!?! ואחר כך האמהות שלהםעוד בוכות... אני יודעת שזה הילדים שלהם והם כואבים... אבל יש הבדל בינינו לבינהם לא?? הם מתים כשהם נלחמים... הם יודעים למה הם נכנסים... אתה רוצה שהחיילים שלנו לא יגנו על עצמיהם??!! והילדים שלנו מה הם עשו הלכו להנות לבלות....?? מה הם עשו הם איימו על חייו של המפגע???!!! לא... הוא פשוט נכנס בינהם... ופוצץ אץ עצמו...!!!! עכשיו תגיד לי שאני לא צודקת..... ושלא תבין אותי לא נכון רק עליהם אני מדברת... לא על הערבים שבינהם שרוצים שלום כי בסופו של דבר כולנו רוצים את אותו הדבר.... לחיות בשקט ושלום... (ככה לפחות נראה לי אבל אני כבר מזמן לא בטוחה כי אם זה היה נכון.. הם היו מפסיקים את הפיגועים...!!) SMG

למעלה