מעניין אותי כמה אנשים פה בעד החוק

SimsY

New member
כן, אתה וידידנו הטובים מש"ס (ראה איור)

כשאני חושב על זה שהם קובעים את החיים שלנו - פתאום הטיל הגרעיני של אחמדינגאד נראה כל כך לא מאיים.... פתאום הטרור הפלשתיני נראה פחות בעייתי לעומת הטרור החרדי - כי אפשר להבין כשבני עם אחר עושים עלייך מלחמה ומנהלים נגדך מסכת של טרור והפחדות אבל כשמדובר באנשים מהעם שלך... שעושים לך טרור .... אוי סליחה.... לרגע החשבתי את האנשים שלהם לחלק מהעם הזה... האנשים האלה מזמן חיים כעם אחר שלא רוצה ואין לו שום רצון במדינה הזאת חוץ מלכפות עלינו את אורח החיים ההזוי שלהם ואת מחול השדים שבתוכו הם נמצאים. אחר כך אני מתפלא למה אנשים לא מבינים איך קומץ של מטורפים על כל הראש מאיראן מחזיק את כל העולם בביצים - יותר חשוב לענות על השאלה הזאת קודם - איך לכל הרוחות קומץ של חרדים מטורפים על כל הראש מש"ס מחזיק את כל מדינת ישראל בביצים ?!

ailag

New member
אפשר לשאול למה?

פשוט יש הרבה מידע שגוי שמופץ בעד הצעת החוק, ורושם שגוי שנוצר. לדוגמה: יש רושם שגוי שהחוק ימנע מילדים גישה לפורנוגרפיה ואלימות, או לפחות יקשה עליהם. לדוגמה: יש רושם שגוי שמבוגרים שרוצים אינטרנט לא מצונזר יוכלו בקלות להשיג את אותו אינטרנט לא מצונזר שיש היום. לדוגמה: יש רושם שגוי שמערכת הסינון יודעת להבדיל בין אלימות ופורנוגרפיה ובין תוכן לגיטימי, כזה שלא סתם כדאי שיהיה אלא *חובה* שיהיה (למשל תלונות של ילדות על אונס, לפעמים הן רק יעיזו לספר על זה בעילום שם באינטרנט, והדבר האחרון שנרצה זה שהן יראו שהתלונה שלהן מסווגת כסיפור אירוטי) (ויש עוד..) עם זאת, אל תסתכלי על התגובה הזאת שלי בתור שלילה של העמדה שלך. בכלל לא. אני לגמרי מקבלת את זה שאת בעד החוק, אבל הייתי רוצה לדעת למה - גם כי אם הושפעת ממידע שגוי אז אני אשמח שתדעי את המידע הנכון וגם כי אם יש לך סיבות בעד שלא חשבתי עליהן, אני רוצה להחכים ממך. אולי אני אשנה את דעתי בגללן. (כמובן שאם תשמעי את המידע הנכון ועדיין תהיי בעד החוק זו זכותך המלאה)

למעלה