מעילון פליז

מ י כ ל פ

New member
תודה ובהחלט בצק סוכר זה לא הכל

רשימת התחומים שאני יוצרת בהם היא לא קצרה, לפעמים אני עוצרת וחושבת שאולי הגזמתי ומה גם שרשימת החומרים שטרם הגעתי אליהם עוד הרבה יותר ארוכה

carmelita2

New member
מהמםםםם!!!!

וכל הכבוד!!! מעיל!!!! זה מדהים ואני בטוחה ש"הלובשת" מרוצה ממנו! מקסים!!!

sue444

New member
וווווווווווווווווווווואו נותרתי ללא מילים!../images/Emo2.gif

מדהים, ומקסים, ומתוק להפליא! הייתי לובשת את זה מלבישה את זה וקונה את זה בחנות! אין מלים, אולי בהזדמנות תספרי על הגיזרה..

מ י כ ל פ

New member
איזה כיף תודה לכולכן - והגזרה

זה בכלל לא ללא גזרה, אלא עם אילתור מגזרה אחרת לפני כ-15 שנה הייתי שנתיים בחוג תפירה לפי בורדה, חשבתי ששכחתי מה שלמדתי שם אבל מסתבר שזה כמו לרכב על אופניים הוצאתי גזרה לשמלה לילדה מבורדה ישנה, כזו של שמלה שאופנתית תמיד, האמת תפרתי ממנה שמלה לקטנה שלי ואני לא אוהבת את התוצאה הגזרה היא לשמלה קייצית די דומה לשמלות המקסימות שעשו אצל מלי בסדנא,רק עם שרוולים קצרים הארכתי את השרוולים בשמלה המקורית החזית סגורה והמאחור הוא עם כפתורים, כלומר שני חלקים החלפתי אותם גזרתי את החזית בשני חלקים, ואת המאחור בחלק אחד כמובן שאת פתח הצוואר החלפתי בין החלקים בהתאם את גזרת הצווארון הוצאתי מז'קט של FOX של אחת הבנות ועוד דבר אחד - אחרי גזירת פתחי הצוואר והשרוולים הזזתי טיפה את הגזרה על הבד כך שתיווצר גיזרת A כמו אופניים...

68yafa

New member
ומגיבה לך שוב.....כי פשוט דורש.......

גם אני כמוך - חוששת אבל לוקחת יוזמה - טופסת בגד שמזכיר קצת בצורתו למה שרוצה לעשות - ומתחילה לאלתר - יוצא בסדר. יצא לך מקסים והינה עכשיו כבר יש לךגיזרה מוכנה להבא - בתנאי שכמובן שמרת משהו על הנייר. מתשיכי כך ותגיעי רחוק.................מקסים.

מ י כ ל פ

New member
תודה , התכוונתי שיתאים לגיל 4 אבל עשיתי גדול

מדי (פולניה-שיהיה טוב גם לשנה הבאה
) ובסוף הלך לאחיינית בת ה-7, הכל נשאר במשפחה זה יחזור לקטנה שלי

68yafa

New member
הכל נישאר במשפחה - אהבתי -וצודקת....

אבל בינינו אחרי מעיל כזה (כל הכבוד) שיצאגדול כל השאר קטן עליך

למעלה