מעוניין לקנות קארט.

elif744

New member
מעוניין לקנות קארט.

אני רוצה לקנות קארט ולהתחיל להתחרות וכל זה. איזה חברות לשלדות, מנועים וכו' יש? מי מהן הכי מומלץ לאיזה מקרה? איך אני מגיע לתחרויות בחו"ל אחרי שאני מתחרה בארץ ועולה משם ברמה? תודה רבה מראש.

zizkebab

New member
מבוא לעולם המירוצים

שלום אלי, אני לא מכיר אותך (אולי בפנים?) אבל אני משער שאם אתה רוצה להכנס לזה, כבר יצא לך לנהוג ולהתחרות ב 4 פעימות. אם לא - כדאי לך מאוד להתנסות בזה, זה יותר זול, יותר פשוט, פחות כאב ראש. עם זאת, זוהי חוויה שונה לחלוטין. יש כיום שני יבואנים של שלדות בארץ - איגור גלר מייבא שלדות של גולד ו PCR . תחפש geller motor בגוגל ותמצא את האתר שלו. ברק גולדפינגר מייבא שלדות של Swiss Hutless . הטלפון שלי לא עלי כרגע ולכן אין לי את הטלפון שלו כרגע... תחפש את השם בגוגל ובטוח תצליח ליצור איתו קשר. כל החברות הללו טובות ומוכרות, גם איגור וגם ברק הם אנשי מפתח בעולם הקארטינג בארץ ואני בטוח שישמחו לענות לך על כל השאלות והתהיות כפי שענו לי. כמו כן מסתובבים בשוק קארטים משומשים של חברות אלו ושל חברות שכבר לא מיובאות לארץ כמו CRG, AllKart, Dino וכו', במצב טוב יותר ופחות. בעקרון כל השלדות מתאימות למסלול היחיד שאתה יכול לנסוע עליו בארץ - בלטרון. אם וכאשר ייפתחו מסלולים גדולים ומהירים יותר, יהיה כבר יותר מרחב תמרון ואז יהיה צריך להיות בעל שלדה שמתאימה למסלול (מהיר? מפותל? רמה אחיזה? גשם וכו') יש מדריך לכיוון שלדות כאן: http://mykart.net/forums/Topic,6712 אם אתה מגשש את צעדיך בתחום (כמוני) ורוצה להשתפשף קצת לפני שאתה קונה קארט, ישנן כמה קבוצות שמתארגנות לאימונים בקארטים מושכרים. אחת היא דרך איגור ואחת דרך איציק מנשה (מפרו קארטינג). יצא לי ולחברים להתאמן דרך איגור והייתה חוויה מהנה. אתה מוזמן לקרוא חוויות כאן: http://mykart.net/forums/Topic,6517 וליצור איתי קשר / להשאיר פרטים אם אתה רוצה להתאמן יחד איתנו, היינו רוצים לעשות עוד אימונים כאלה. כדי להתחרות בארץ עליך לצבור 300 הקפות במסלול בלטרון. פרטים נוספים תמצא בטח אצל טימו, מנהל המסלול בלטרון. כדי להתחרות בחו"ל עליך להוציא רשיון נהיגת מירוצים. בעיקרון זה אחריות של ממס"י אבל כיום לא ניתן להוציא אותו בארץ למיטב ידיעתי ועליך להוציא אותו בחו"ל. יש כמה חבר'ה שהתחרו בחו"ל (יואב גולדבוים, אלון דאי, בר אדיב) אז הם בטח יותר בקיאים. אבל בוא נאמר ככה, הדרך ארוכה. מקווה שעניתי על שאלותיך ושייצא לך לראות את זה למרות התגובה המאוחרת.

למעלה